Práce v oboru Management (735) - strana 15

Management
Projektový koordinátor – strojírenství – aj/nj (od 35.000,- Kč)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Velmi zajímavé finanční ohodnocení Pružná pracovní doba Odborní rozvoj – školení (v oblasti vedení projektů) Místo... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora obchodu,nástup ihned, až 35000Kč!
Praha
před týdnem
o Smlouva na hlavni pracovní poměr o Zařazení přímo do kmene společnosti o stravenky v hodnotě 100 Kč práci v úspěšné a... zobrazit nabídku»
Product safety engineer
Brno
před 14 dny
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým... zobrazit nabídku»
Sales manager - Brno, okres Brno
Jihomoravský
před 14 dny
Pro mezinárodní společnost ve stavebním oboru hledáme vhodného uchazeče na pozici "Sales manager". Náplň práce: - péče o klienty -... zobrazit nabídku»
Lean manager
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
CO VÁM NABÍZÍME? atraktivní pracovní příležitost s možností seberealizace zařazení do středního managementu české... zobrazit nabídku»
Manažer/ka bozp
Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenosti s řízením zaměstnanců? Setkali jste se s řízením bezpečnosti ve výrobním závodě? Hledáte novou výzvu ? Pak je tu... zobrazit nabídku»
Quality manager
Nýřany
před 14 dny
- Služební vůz k soukromému využití - Manažerské bonusy vypláceně dvakrát ročně - Příspěvek na ubytování - Notebook, mobilní... zobrazit nabídku»
Regional Corporate Security Manager (EMEA)
Plzeňský
před 14 dny
Job Description Successful company with a long tradition in Czech Republic, is seeking a new colleague for the position of regional manager of... zobrazit nabídku»
Manažer kvality a bozp, Tábor
Tábor
před 14 dny
řízení kvality v rámci celé společnosti, příprava a realizace certifikace dle norem ISO TS a VDA správa environmentálních rizik v souladu... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů čejč
Čejč
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby a vývoje inkoustů
Kyjov
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti individuální nastavení mzdových podmínek práci s úzkou... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby a vývoje inkoustů
Kyjov
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti individuální nastavení mzdových podmínek práci s úzkou... zobrazit nabídku»
Manažer provozovny
Moravskoslezský
před 14 dny
* Práci pro stabilní českou společnost * Moderní pracovní prostředí a zázemí firmy * Možnost seberealizace na vyšší manažerské... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | automotive | Kladensko
Rakovník
před 14 dny
Chcete pracovat v mezinárodní firmě působící v oblasti automotive? Do expandujícího závodu hledáme vhodné uchazeče na pozici supervisora... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Hradec Králové
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v prosperující společnosti - osobní a odborný růst - pracovní smlouva na dobu neurčitou - příspěvek... zobrazit nabídku»
Produktový manažer softwarových produktů
Ústeckoorlicko
před 14 dny
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Manažer logistického centra - východní evropa
Jihomoravský
před 14 dny
* skvělou příležitost na manažerské pozici spojenou se spoustou profesních výzev * férové mzdové ohodnocení * týden dovolené navíc *... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka
Královéhradecko
před 14 dny
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké výhody -... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Moravskoslezský
minulý měsíc
* práci pro stabilní českou společnost * moderní pracovní prostředí a zázemí firmy * možnost seberealizace na vyšší manažerské... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Vysočina
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace