Práce v oboru Management (808) - strana 15

Management
Manažer projektů v kvalitě
Pardubice
před týdnem
Baví Vás práce v oblasti řízení kvality a připadá Vám, že v současném zaměstnání nemáte prostor pro rozvoj svých schopností a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního provozu
Královéhradecko
před týdnem
 - odborný růst ve stabilní průmyslové firmě  - pracovní poměr na dobu neurčitou  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - notebook,... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje automatizační techniky pro ČR
Hradec Králové
před týdnem
Nabízíme: - zázemí stabilní zahraniční společnosti- nadstandardní ohodnocení a podíly na hospodářských výsledcích- 1 týden... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
před týdnem
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Průmyslový ing.
Louny
před týdnem
Pro japonskou výrobní společnost v ústeckém kraji hledáme vhodného uchazeče na pozici Průmyslový inženýr ! Náplň práce: - technická... zobrazit nabídku»
Operations director
Moravany u Brna
před týdnem
Are you ready to change your career path and take over more responsibility in the field of company management? We are looking for candidates for a... zobrazit nabídku»
Senior projektový manažer
Praha
před týdnem
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – seřizovač kontrolních CNC strojů čejč
Čejč
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Sales manager
Žďár nad Sázavou
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? příležitost podílet se na obchodních úspěších uznávané strojírenské výrobní firmy a možnost... zobrazit nabídku»
Produkt manažer/ka pro hrubou stavbu
Královéhradecko
před týdnem
- příležitost podílet se osobně na vedení a rozvoji fungující pobočky ve stabilní a moderní společnosti - práce v mladém kolektivu -... zobrazit nabídku»
Projekt manažer/ka
Hradec Králové
před týdnem
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Lean manager
Žďár nad Sázavou
před týdnem
CO VÁM NABÍZÍME? atraktivní pracovní příležitost s možností seberealizace zařazení do středního managementu české... zobrazit nabídku»
Manažer technologie
Žďár nad Sázavou
před týdnem
CO VÁM NABÍZÍME? možnost rozvíjet svoje dovednosti v oblasti technologie a uplatňovat svůj kreativní přínos v dynamické strojírenské... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel – Tajemník asociace (spolku)
celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, „Profesní sdružení“ hledáme vhodného kandidáta na pozici Výkonný ředitel – Tajemník asociace (spolku).... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní rodinnou společnost - výrobce bio kojenecké výživy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Manufacturing Engineer
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Are you skilled engineer? You will: * design and develop appropriate procedures and equipment * manage assigned capital projects ensuring that both... zobrazit nabídku»
Sales manager junior
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Vedoucí galvanovny
Olomouc
před týdnem
Máte zkušenosti s prováděním galvanických povrchových úprav? Umíte dobře anglicky nebo německy? Pokud ano, je tu příležitost pro... zobrazit nabídku»
Mistr - automotive
MS kraj
před týdnem
Super příležitost pro akčního a zkušeného kandidáta v rámci vedení lidí. Nabízíme práci v zajímavé společnosti – automotive, okolí... zobrazit nabídku»
Inženýr projektu – nástup ihned (OD 35.000 Kč)
Olomouc
před týdnem
Zázemí stabilní silné společnosti s perspektivou Motivující finanční ohodnocení (bonusy) Flexibilní pracovní doba Možnost... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace