Práce v oboru Management (592) - strana 16

Management

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Manažer údržby
Moravská Třebová
dnes
Hledáme technicky zdatného člověka, který bude schopný organizovat a koordinovat údržbu strojů, budov i vozového parku. - dále starost o... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer
Turnov
dnes
VŠ technického zaměření.... ano; Vedení většího počtu lidí......ano; záliba v zlepšování výroby....ano; Vize a zkušenost s industry... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Turnov
dnes
Máte praxi v oblasti logistiky více než 5 let? K tomu jste již vedl tým pracovníků a hovoříte velmi dobře anglicky? Pak pro Vás máme... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku - bez nutnosti cizího jazyka
Valašské Meziříčí
dnes
Máte praxi s vedením lidí a vyznáte se v oblasti výrobních technologií a technologických postupů? Pokud ano, hledáme právě Vás. Pro... zobrazit nabídku»
CFO
Slušovice
dnes
Pro mezinárodní společnost, která se zabývá kovovýrobou, obsazujeme pozici CFO. Hledáme vhodného kandidáta, který bude mít na starosti: *... zobrazit nabídku»
Project manager | life space business unit | premium projects
Zlín
dnes
Chcete se dále rozvíjet a aplikovat své znalosti a zkušenosti v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak je zde šance právě pro Vás. Pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
Zlín
dnes
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Pilsen
dnes
Pracovní náplň na pozici projektového manažera: - vytvářená plánů projektů, a monitorování pokroku - odpovědnost za konkrétní... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technologie
Písek
dnes
Náplň práce vedoucího pracovníka v oddělení technologie: -Vést a rozvíjet tým Manufacturing engineering. -Monitorovat a řešit problémy... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky,volyně
Volyně
dnes
Máte zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti? Pokud ano, otevírá se Vám skvělá příležitost! Pro našeho významného partnera,... zobrazit nabídku»
Manažer divize nákupu
Velká Bíteš
dnes
Máte již min. 5 let praxe na pozici manažera nákupu a rádi byste udělali ještě krok výše ve své kariéře? Jste zvyklí uzavírat kontrakty... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Pelhřimov
dnes
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel s AJ | Vysočina
Pelhřimov
dnes
Máte rádi výzvy? Tohle je jedna z nich! Na pozici Finanční ředitel hledáme ekonomického manažera se zkušenostmi z výrobní společnosti.... zobrazit nabídku»
Vedoucí technické předvýroby
Žďár nad Sázavou
dnes
Jste to Vy, kdo umí technicky připravit výrobu tím správným směrem? Máte v sobě ty nápady, potenciál, znalosti a hlavně nadšení, jak... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu obchodníků pro ČR
Žďár nad Sázavou Druhy
dnes
Jste obchodník tělem i duší? Máte za sebou skvělé výsledky? Jste vůdčí osobnost a umíte koordinovat ostatní kolegy v týmu? Znáte... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka dodavatelské kvality s AJ, Pardubický kraj
Přelouč
dnes
Máte zkušenost v oblasti kvality? Umíte vyjednávat s dodavateli? Hovoříte aktivně anglicky? Světová výrobní společnost s působností... zobrazit nabídku»
Manažer výroby s AJ
Pardubice
dnes
Skvělá příležitost pro všechny MANAŽERY VÝROBY, kteří hledají uplatnění mimo obor automotive! Umíte převzít zodpovědnost za vedení... zobrazit nabídku»
Finanční manažer s autem, Pardubice
Pardubice
dnes
Hledáme FINANČNÍHO MANAŽERA do Pardubic, který se nezalekne dynamického prostředí automotive společnosti... Budete se podílet na řízení... zobrazit nabídku»
Manažer strojírenských projektů v automotive
Přelouč
dnes
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušeného MANAŽERA STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ. Co Vás čeká? - vedení... zobrazit nabídku»
Lean manager | nymbursko
Nymburk
dnes
Pro našeho klienta působící v automotive hledáme vhodné uchazeče na pozici LEAN MANAGER Náplň práce: - analýzy procesů - nacházení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace