Práce v oboru Management (820) - strana 16

Management
Vedoucí prodejny luxusní obuvi
Praha 10
před týdnem
Co nabízíme: - samostatnou a zajímavou práci - stabilní a seriózní zázemí společnosti - odpovídající platové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Nákup - plechové díly
Moravskoslezský kraj
před týdnem
- zajímavá práci v oblasti nákupu - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - možnost ubytování - další zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Produktový manažer softwarových produktů
Ústeckoorlicko
před týdnem
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Projektový manažer pro výběrová řízení
Praha
před týdnem
Projektový manažer pro výběrová řízení a poradenství při plnění dotačních podmínek u projektů financovaných v rámci strukturálních... zobrazit nabídku»
Manažer projektů v kvalitě
Pardubice
před týdnem
Baví Vás práce v oblasti řízení kvality a připadá Vám, že v současném zaměstnání nemáte prostor pro rozvoj svých schopností a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního provozu
Královéhradecko
před týdnem
 - odborný růst ve stabilní průmyslové firmě  - pracovní poměr na dobu neurčitou  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - notebook,... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje automatizační techniky pro ČR
Hradec Králové
před týdnem
Nabízíme: - zázemí stabilní zahraniční společnosti- nadstandardní ohodnocení a podíly na hospodářských výsledcích- 1 týden... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
před týdnem
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Průmyslový ing.
Louny
před týdnem
Pro japonskou výrobní společnost v ústeckém kraji hledáme vhodného uchazeče na pozici Průmyslový inženýr ! Náplň práce: - technická... zobrazit nabídku»
Produkt manažer/ka pro hrubou stavbu
Královéhradecko
před týdnem
- příležitost podílet se osobně na vedení a rozvoji fungující pobočky ve stabilní a moderní společnosti - práce v mladém kolektivu -... zobrazit nabídku»
Projekt manažer/ka
Hradec Králové
před týdnem
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel – Tajemník asociace (spolku)
celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, „Profesní sdružení“ hledáme vhodného kandidáta na pozici Výkonný ředitel – Tajemník asociace (spolku).... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní rodinnou společnost - výrobce bio kojenecké výživy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Manufacturing Engineer
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Are you skilled engineer? You will: * design and develop appropriate procedures and equipment * manage assigned capital projects ensuring that both... zobrazit nabídku»
Sales manager junior
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Vedoucí galvanovny
Olomouc
před 14 dny
Máte zkušenosti s prováděním galvanických povrchových úprav? Umíte dobře anglicky nebo německy? Pokud ano, je tu příležitost pro... zobrazit nabídku»
Mistr - automotive
MS kraj
před 14 dny
Super příležitost pro akčního a zkušeného kandidáta v rámci vedení lidí. Nabízíme práci v zajímavé společnosti – automotive, okolí... zobrazit nabídku»
Inženýr projektu – nástup ihned (OD 35.000 Kč)
Olomouc
před 14 dny
Zázemí stabilní silné společnosti s perspektivou Motivující finanční ohodnocení (bonusy) Flexibilní pracovní doba Možnost... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu přírodních kosmetických přípravků a která v současnosti znovuobjevuje... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor – strojírenství – aj/nj (od 35.000,- Kč)
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Velmi zajímavé finanční ohodnocení Pružná pracovní doba Odborní rozvoj – školení (v oblasti vedení projektů) Místo... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace