Práce v oboru Management (798) - strana 19

Management
Team leader obchodního oddělení, automotive
Pardubice
před 2 měsíci
Hledáme šikovného supervisora pro obchodní oddělení! Baví Vás jednat se zákazníky, dokážete vézt tým mladých lidí a rádi byste... zobrazit nabídku»
Inženýr jakosti
Liberecký kraj
před 2 měsíci
Hledáte příležitost rozvíjet své zkušenosti z oblasti kvality? Láká Vás práce ve stabilní mezinárodní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Liberec
před 2 měsíci
Jste zodpovědný a spolehlivý týmový hráč? Máte zkušenosti s automotive výrobou? Chcete se dále profesně rozvíjet? Pokud ano, zašlete... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s aj/nj
Ostrava
před 2 měsíci
Pro mezinárodní automotive společnost hledáme aktivní kandidáty na pozici Procesního inženýra. Máte zkušenost se zaváděním procesů v... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího výroby, automotive
Pardubice
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s řízením výroby a rádi byste vedli tým zkušených lidí? Pojďte pracovat do úspěšné nadnárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Vedoucí strojního pájení
Pardubice
před 2 měsíci
Máte elektro-technické vzdělání a máte chuť vést tým osmi lidí? Opovězde na pozici Vedoucího strojního pájení a pošlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Manažer – prodejny luxusních šperků
Ostrava
před 2 měsíci
- Velmi lukrativní pracovní pozici - Platové ohodnocení dle zkušeností - Zajímavé benefity - Možnost uplatnit své nápady - Spolupráci... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
před 2 měsíci
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Ředitel závodu
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici ředitele závodu. Náplň práce: Řízení... zobrazit nabídku»
Manager produktu - Středočeský kraj
Středočeský
před 3 měsíci
Hledáme managera pro gastro techniku a prádelenskou techniku Náplň práce: Komunikace se zákazníkem Rozvíjení vztahů s klíčovými... zobrazit nabídku»
Senior manager - zákaznická kvalita
Plzeňský, Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, hledáme nového kolegu na pozici: Senior manager pro zákaznickou kvalitu. Vaše pracovní náplň: - Řízení... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu mezinárodní výrobní společnosti
okr. Chomutov
před 3 měsíci
- zázemí silné mezinárodní výrobní firmy - dobré platové ohodnocení - příležitost pro uplatnění svých nápadů - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Vedoucí expedice
Tachovsko
před 3 měsíci
- Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti - Dobré finanční ohodnocení, 13. mzda - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Zkušený project manager s aj/nj - Znojmo
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, jednu z předních zahraničních společností v oboru strojírenství (specializace v oblasti kovovýroby, tváření a... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, předního výrobce elektrických strojů, pohonů a komponentů, hledáme kandidáty na pozici Manažer kvality. . Náplň... zobrazit nabídku»
Senior účetní - poradce
Praha
před 4 měsíci
Jedinečnou příležitost pro osobnostní a profesní růst Možnost seberealizace a aplikace vlastních řešení Podporu a ocenění... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace