Práce v oboru Management (806) - strana 19

Management
Koordinátor - automobilový průmysl
Vysoké Mýto
minulý měsíc
stabilní a zajímavou práci na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA k dispozici služební automobil, PC, telefon, kancelář možnost... zobrazit nabídku»
Manažer bezpečnosti informací
Plzeň
minulý měsíc
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - podpora a zaškolení na počátku... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Plzeň sever
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - Stravenky (100,-) - Mobil, notebook - Sleva na firemní výrobky - Příspěvek na penzijní připojištění - Volná... zobrazit nabídku»
Project Manager
Plzeň
minulý měsíc
- zodpovědnou pozici v úspěšné stabilní společnosti s vizí a budoucností - moderní pracovní prostředí - možnost rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
minulý měsíc
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
minulý měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Projektový manager
Žebrák
minulý měsíc
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející zahraniční firmě - odpovídající platové ohodnocení - moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi a znalostmi programu MS Office - Excel? Pokud nejste v této oblasti nováčkem a máte... zobrazit nabídku»
Branch Manager - Praha
Praha
minulý měsíc
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Rozmanitou náplň práce * Možnost osobního i profesního růstu v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
IT Application Administrator – šance pro nadějné IT!
Plzeň
minulý měsíc
stravenky jazykové kurzy a další školení značný roční bonus ve výši jednoho platu v případě dobrých hospodářských výsledků... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajetá česká firma s více jak 20ti letou tradicí zaměřená na výrobu pro automobilový průmysl hledá do svých řad kolegu na pozici... zobrazit nabídku»
Manažer výroby (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Začalo to v patnácti - vzdělání technického směru, praxe ve výrobní firmě a nabrání mnoha zkušeností, A CO TEĎ DÁL? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
AuditSOXAudit
Praha
minulý měsíc
V číslech se budete muset orientovat, tzn. že i my Vás oceníme velmi příjemným finančním číslem :) K tomu samozřejmě získáte řadu... zobrazit nabídku»
|zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka kvality s AJ (30.000 – 40.000,-Kč)
Královéhradecký
minulý měsíc
* Zázemí silné mezinárodní společnosti * Příjemné pracovní prostředí a kolektiv * Možnost vzdělávání se a dalšího rozvoje... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - průmyslová automatizace a MaR
Pardubicko
minulý měsíc
- seberealizace v tradiční české společnosti dodávající komplexní řešení průmyslové automatizace pro chemický, potravinářský... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality
Kutná Hora
minulý měsíc
- práci v automobilovém průmyslu - možnost seberealizace a dalšího profesního růstu - týmovou a přátelskou atmosféru - ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace