Práce v oboru Management v regionu Brno (142)

Management
Jihomoravský kraj
Koordinátor projektů/launch project leader
Brno
dnes
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti notebook mobilní telefon pružnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
dnes
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Konzultant pro kvalitu v automotive
Brno
dnes
Pro našeho významného klienta, mezinárodní, stále rostoucí společnost, poskytující komplexní služby v oblasti automobilového průmyslu,... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny - telemarketing
Brno
včera
Svěříme Vám vedení týmu operátorů telemarketingu, Vaším hlavním úkolem bude dohlížet na plnění plánů a motivovat zaměstnance.... zobrazit nabídku»
Mistr servisu luxusních vozů
Brno
včera
zázemí silného mezinárodního automobilového koncernu motivující mzdové ohodnocení práci, kde za sebou ihned vidíte výsledky systém... zobrazit nabídku»
Dispečer s AJ (od 35.000,- Kč)
Brno
včera
Nadstandartní mzdové ohodnocení a bonusy po zkušební době Zázemí prosperující společnosti s více než 90ti letou tradicí 20 dní... zobrazit nabídku»
Specialista ISO (EMS), bozp a PO
(Brno-venkov)
včera
* Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti * Moderní pracovní prostředí * Příspěvek na závodní stravován * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technický ředitel (-kml-)
Boskovicko
včera
- pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost vzdělávání v široké nabídce jazykových a odborných kurzů - dotované stravné - telefon,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v automotive
Brno
včera
* příležitost k osobnímu a profesnímu růstu * dobré platové ohodnocení a smlouvu na dobu neurčitou * pružnou pracovní dobu *... zobrazit nabídku»
Trainee program - budoucí Team Leader
Plzeň, Brno, Olomouc
před 2 dny
- Kapitálově silná a stabilní společnost - Široké know-how, intenzivní zaškolení - Perspektivní obor - Možnost osobního i kariérního... zobrazit nabídku»
Pracovník -asistent klientského centra
Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov
před 2 dny
Otevíráme nová poradenská centra! Okamžitě přijmeme do našeho centra zdraví, krásy a pohybu v Brně další kolegy. Nabízíme poctivé... zobrazit nabídku»
Project specialist
Vyškov
před 4 dny
CO NABÍZÍME? perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti s otevřenou firemní kulturou možnost odborného a... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení péče o zákazníky
Brno
před 4 dny
Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních financí, majetku, řízení rizik a zajištění... zobrazit nabídku»
Branch Manager - Brno
Brno
před 4 dny
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Rozmanitou náplň práce * Možnost osobního i profesního růstu v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Accounting process manager
Brno - město
před 4 dny
As member of the international process management team of the general ledger department you are responsible for supporting the management, monitoring... zobrazit nabídku»
Asistent/prodeje
Brno
před 4 dny
Náš klient, významná módní společnost, hledá do svých řad nové kolegy. Máte zkušenost s prodejem prémiových značek nebo se zkrátka... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
před 4 dny
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
ČR
před 4 dny
práce s dobře zavedeným produktem zaškolení prostor pro obchodní vyjednávání maximální podpora a kontrola mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Swiss Life Medical Professional
Praha, České Budějovice, Brno, Hradec Králové, Chomutov
před 4 dny
Popis pracovní příležitosti Jak pracujeme: Analyzujeme data klientů a na jejich základě připravujeme individuální návrhy řešení ... zobrazit nabídku»
Wellness Coach
Ostrava,Opava,Bruntál,Frýdek-Místek,Kopřivnice,Nový...
před 4 dny
Uplatnění na více úrovních. Využití PC a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení.... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace