Práce v oboru Management v regionu Brno (83)

Management
Jihomoravský kraj
Vedoucí support centra
Brno
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky v hodnotě 100 Kč - Práci v klimatizované kanceláři na ul. Horova -... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ na HPP (od 35.000,- Kč)
Brno
dnes
* motivující mzdové ohodnocení * zázemí silné mezinárodní společnosti * přátelský kolektiv a férový nadřízený * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního oddělení
kraj Vysočina
dnes
odpovídající ohodnocení mzdy navíc podíly na ekonomických výsledcích společnosti týden dovolené navíc další zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
European sales director
Česká republika
včera
Home office Firemní automobil a další. Nadstandardní finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí Práci v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Senior IT Projektový Manažer - TOP projekty, centrum Brna
Jihomoravský
před 2 dny
Chcete ve své práci používat zkušenost a selský rozum při řízení komplexních IT/business projektů se zázemím mezinárodní a rychle... zobrazit nabídku»
IT pracovník / Teamleader
Brno
před 2 dny
NABÍZÍME: Práce na HPP Nástup – Ihned/dle dohody Mzda - dohodou Profesionální zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Brno
před 2 dny
Práci v zavedené, úspěšné společnosti s mezinárodním přesahem Možnost podílet se na prodeji unikátních výrobků Nadstandardní... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu finančního servisu pro novou a stávající klientelu
Tišnov
před 2 dny
Příjemný kolektiv Možnost kariérního a osobnostního růstu Flexibilní pracovní doba Fixní i výkonové finanční ohodnocení Klientela... zobrazit nabídku»
Konzultant pro kvalitu v automotive
Brno
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní, stále rostoucí společnost, poskytující komplexní služby v oblasti automobilového průmyslu,... zobrazit nabídku»
Vedoucí support centra
Brno
před 2 dny
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Veselí nad Moravou
před 4 dny
Pro mezinárodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Production Manager. Pokud máte zkušenosti se strojírenskou výrobou,... zobrazit nabídku»
Vedoucí montážní skupiny
Brno, Jihomoravský kraj
před 4 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici: Vedoucí montážní skupiny Místo výkonu práce: Brno, JM kraj Náplň... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer - Brno
Brno
před 4 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci - motivující platové podmínky - práce na HPP, nebo ŽL - pružnou pracovní dobu - zázemí silné a... zobrazit nabídku»
Facility service specialist
České Budějovice, Ústí nad Labem
před 4 dny
- Služební vozidlo (i pro soukromé účely, vedení knihy jízd) - Mobilní telefon (data) - Notebook zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (100.000,- Kč)
Žďár nad Sázavou
před 4 dny
Nadstandardní platové podmínky Možnost seberealizace Práci v zavedené společnosti Možnost podílet se na prodeji unikátních výrobků... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - ředitel výroby
Brno - venkov
před 5 dny
Pro našeho klienta strojírenskou společnost hledáme vhodného kandidáta na post vedoucího výroby -zaměření obrábění a svařování. -... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra Fit-life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před 5 dny
Otevíráme !!!!! Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc zajistit... zobrazit nabídku»
Store manager
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, italskou módní značku působící na trhu od roku 1995, nabízející zejména vysoce kvalitní obuv, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Office account manager - startovní pozice v oboru
Praha 4/Brno Štýřice
před týdnem
Co nabízíme: - Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno - Multi-kulturní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Brno
před týdnem
- stabilní zaměstnání v zavedené společnosti - odbornou práci s možností dalšího vzdělávání - HPP na dobu neurčitou - zajímavou... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace