Práce v oboru Management v regionu Ostrava (46)

Management
Moravskoslezský kraj
Obchodní manažer
Orlová
včera
Strojírenská firma KARIMPEX - Strojírny s.r.o., hledá do svého týmu pracovníka na pozici obchodního manažera. Požadavky: - VŠ... zobrazit nabídku»
Zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Ostrava
včera
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodeje vozidel
Český Těšín
včera
Nabízíme: - dlouhodobé perspektivní zaměstnání - možnost dalšího vzdělávání - týden dovolené navíc - podnikové stravování zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Opava
před 2 dny
mobilní tlf PC zobrazit nabídku»
Obchodní referent pro nákup (Z19836)
Karviná
před 3 dny
Obchodní referent pro nákup hutních materiálů a elektro dílů Požadujeme: SOŠ (maturita) v oboru strojírenství případně obchodní... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Ostrava /HPP
Ostrava
před 3 dny
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
European sales director
Česká republika
před 3 dny
Home office Firemní automobil a další. Nadstandardní finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí Práci v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Manažer skladu a logistiky|Ostravsko|až 45 000 KČ|
Ostrava
před 4 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí a za sebou praxi s řízením skladu a logistiky s tím související? Pokud se domluvíte anglicky případně... zobrazit nabídku»
Specialista investic - vystavba|výrobní společnost|až 50 000 KČ|
Ostrava
před 4 dny
Hledáme někoho kdo má zkušenosti s projektovým řízením v oblasti investic a případně výstavby výrobních celků spolu s německým... zobrazit nabídku»
Manažer firemní komunikace|služební vozidlo|až 80 000 KČ|
Ostrava
před týdnem
Hledáme zkušeného kandidáta s praxí v oblasti komunikace a to jak interní tak externí. Pokud si troufnete vést menší tým, hovoříte... zobrazit nabídku»
Ředitel oblastní divize
Ostrava
před týdnem
Naším klientem je jedna z pěti nejvýznamnějších stavebních firem v České republice, se základním kapitále 205 mil. Kč. Firma vstoupila... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava
Ostrava
před týdnem
→ fixní mzdu 16.000 Kč (čistého) + propracovaný bonusový a motivační systém → bonusy až 20.000 Kč (čistého) → tablet, telefon,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ prodejce nových vozů
Ostrava
před týdnem
KODECAR, spol. s r.o., autorizovaný prodejce vozů Mitsubishi, Mazda a Citroën, hledá do svého týmu obchodního manažera/ prodejce nových... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení financí a účetnictví
Nový Jičín
před týdnem
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Ředitel příspěvkové organizace
Moravskoslezský
před týdnem
Platové zařazení: 12. platová třída v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných... zobrazit nabídku»
Podnikový právník/právnička, compliance auditor / auditorka s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
před 14 dny
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu s AJ a NJ, částečný home office
Ostrava
před 14 dny
Máš zkušenost s vedením týmu a jeho motivací? Hovoříš plynule anglicky a německy? Pokud ano, pošli nám svůj životopis, nyní totiž... zobrazit nabídku»
Sales director
Ostrava
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? * být důležitou součástí TOP managmentu * náročnou a atraktivní pracovní příležitost * kariéru v... zobrazit nabídku»
HR business partner|až 50 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty a kandidátky, kteří mají praxi v oblasti personalistiky, náboru zaměstnanců a také praxi s vedením HR... zobrazit nabídku»
Technický manažer/vedoucí nástrojárny|služební automobil|až 90 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máte rádi nové výzvy a chcete být součástí tvorby nového konceptu celého oddělení nástrojárny? Hledáme zkušené manažery a vedoucí... zobrazit nabídku»
1 2 3

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace