Práce v oboru Management v regionu Ostrava (70)

Management
Moravskoslezský kraj
Obchodní manažer/ka pro okres Bruntál
Bruntál, Krnov
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy odpovídající Vašim výsledkům * Služební automobil a mobilní telefon (i k... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / reprezentant
celá ČR
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / REPREZENTANT ... zobrazit nabídku»
Technický manažer/vedoucí nástrojárny|až 65 000 Kč + služební automobil...
Ostrava
dnes
Máte rádi nové výzvy a chcete být součástí tvorby nového konceptu celého oddělení nástrojárny? Hledáme zkušené manažery a vedoucí... zobrazit nabídku»
Marketér - cenař
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Máte zkušenosti z výrobní společnosti, jste technicky zaměřen/a a umíte komunikovat a vyjednávat? Pošlete nám Váš životopis v českém... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu s angličtinou, až 40 000 Kč
Ostrava
včera
Máš zkušenost s vedením týmu, s jeho motivací. Máš zkušenosti např. z call centra, či centra sdílených služeb a hovoříš anglicky a... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení financí a účetnictví
Nový Jičín
včera
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro okres Bruntál
Bruntál, Krnov
včera
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Account manager - startovní pozice - Ostrava
Ostrava
včera
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci - přátelský a mladý kolektiv - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby - práci v... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Ostrava /HPP
Ostrava
včera
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Junior manager - Ostrava
Ostrava
včera
Nabízíme: - poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení... zobrazit nabídku»
Zámečník/Svářeč od 170,-/hod. čistého, ubytování zdarma
Plzeň
včera
NABÍZÍME: - Dlouhodobou spolupráci na HPP - Možnost ubytování v místě výkonu práce či v Plzni - Ochranné pracovní pomůcky - Možnost... zobrazit nabídku»
Provozní horské chaty
Staré Hamry
před 4 dny
Tradiční horská chata Švarná Hanka přijme do zaměstnaneckého poměru pracovníka na pozici provozní ubytovacích služeb a stravování.... zobrazit nabídku»
Vedoucí inženýringu
Moravskoslezský
před 4 dny
* Mobilní telefon * Notebook * Příspěvek na dopravu * Stravenky * Dovolená 5 týdnů * Vzdělávací kurzy, Školení * Firemní akce *13. plat *... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavby
Brno
před 5 dny
* 5 týdnů dovolené * Účast na zajímavých projektech * Možnost zvyšování kvalifikace * Příspěvek na sport a další benefity zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Nový Jičín
před týdnem
stabilní mezinárodní společnosti motivující mzdové ohodnocení nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvky na dojíždění,... zobrazit nabídku»
Key account manager, Morava
Ostrava
před týdnem
Máš zkušenosti na obchodní pozici, rád komunikuješ se zákazníky a domluvíš se anglicky? Pozice KEY ACCOUNT MANAGER je přesně o tom.... zobrazit nabídku»
Vedoucí finanční účtárny
Zlínský, Moravskoslezský
před týdnem
zázemí a know–how mezinárodní skupiny 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění dopravné 1-2 Kč/km cesta do práce (dle... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Ostrava
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb pro průmyslové provozy, kanceláře,... zobrazit nabídku»
Obchodní a projektový manažer
celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí LED svítidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní a projektový... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality - práce v zahraničí
Asie
před týdnem
Zázemí silné mezinárodní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Nadstandardní péči o zaměstnance a celou rodinu v zahraničí... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace