Práce v oboru Manuální a dělnické profese (3812) - strana 73

Manuální a dělnické profese
Vedení výrobní linky
Kladno - průmyslová zóna jih
před 14 dny
- Základní mzda 95,- 107,-Kč/hod - Po zkušební době 104,- 111,-Kč/hod - Příplatek za práci na odpolední směně 7,-Kč/hod - Bonusová... zobrazit nabídku»
Kompletace stavebnic - brigáda
Kladno
před 14 dny
Místo výkonu práce: KLADNO Základní mzda 95,-Kč/hod + zákonné příplatky za práci o víkendu, v noci Po zkušební době 104,-Kč/hod ... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Brno
před 14 dny
? Práci v perspektivní mezinárodní společnosti ? Práci v moderním čistém prostředí ? Jednosměnný provoz PO-PÁ / 8 hod denně ? Práce... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Brno
Brno
před 14 dny
- Práci v perspektivní mezinárodní společnosti s možností kariérního postupu - Práci v moderním čistém prostředí s klimatizací -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby nástupní plat 25.000,- Kč
Jažlovice
před 14 dny
Mzda 23.000kč + 2.000kč bonusy! Práce na HPP Práce v klidném prostředí Místo pracoviště – Jažlovice Výborná dostupnost z... zobrazit nabídku»
Řidič VZV s ubytováním
Mohelnice
před 14 dny
Mzda 110Kč /hod. (70,- FIX; 40,- VS) Ubytování zdarma Smlouva na HPP Příplatky dle ZP Ochranné pomůcky hradí uživatel (zaměstnavatel) zobrazit nabídku»
Mechanik šicích strojů Pfaff a Dürkopf-Adler
Svitavy
před 14 dny
Mzda: výši si určí zaměstnanec sám, ale musí prokazatelně ukázat, že má praxi, a o strojích něco ví Smlouva na dobu neurčitou přímo... zobrazit nabídku»
Amazon: Jednoduchá práce ve skladu až za 27 900 Kč/měs.
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs.! BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600 Kč Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3... zobrazit nabídku»
Řidič VZV, 125Kč/hod., ubytování nebo úhrada jízdného (jakr.)
Prostějov
před 14 dny
125 Kč/hod včetně příplatků možnost týdenních záloh možnost přesčasů možnost ubytování včetně příspěvku na ubytování... zobrazit nabídku»
Operátor do výroby, 125 Kč/hod. (jakr.)
Prostějov
před 14 dny
mzda 125 Kč/hod. se zákonnými příplatky (21 - 25 tis. Kč) možnost týdenních záloh možnost přesčasů možnost ubytování včetně... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby, 100 Kč/hod, lehká čistá práce (jakr.)
Prostějov
před 14 dny
mzda 100 Kč/hod. (po zaučení navýšení) možnost týdenních záloh čisté a příjemné pracovní prostředí střídavá práce v sedě i... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu, 200,-/hod,ubytování v Hranicích
Hranice
před 14 dny
-hodinová mzda 200,-/hod -ubytování -možnost vyplácení záloh -práce vhodná i pro absolventy -možnost práce přesčas -nástup ihned zobrazit nabídku»
Víkendový úklid výrobních prostor
Prostějov
před 14 dny
Máte-li zájem o dlouhodobou pravidelnou spolupráci, přihlašte se nám, prosím, přes tlačítko „Odpovědět" s vašimi časovými... zobrazit nabídku»
Skladník - Brno
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou jeřábů a zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník. ... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality
Ostrava, Prostějov
před 14 dny
Nabízíme: - ubytování zdarma - dlouhodobou pracovní jistotu - práce vhodná pro ženy i muže - 110,- Kč/hod + příplatky - diety -... zobrazit nabídku»
Staví se nová hala v Klášterci - máme volná pracovní místa
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
Kromě příležitosti být s námi již první den, kdy spustíme výrobu? Smlouvu na DOBU NEURČITOU, 5 týdnů dovolené, perfektní zaškolení,... zobrazit nabídku»
Zámečník - přípravář potrubí do výroby
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá velkoobchodem, výrobou strojů a zařízení pro využití mechanické energie, povrchovou... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Svářeč TIG Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Údržbář – strojní mechanik, mzda od 21.000 Kč, Hodonínsko
Hodonínsko
před 14 dny
CHCETE NĚKTERÉ PŘÍPLATKY I NAD RÁMEC ZÁKONÍKU PRÁCE? 50 % průměrného výdělku za práci v den pracovního klidu mimo svátek ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace