Práce v oboru Marketing a media (385) - strana 10

Marketing a media
Pricing and Market Intelligence Analyst
Moravskoslezský
minulý měsíc
Umíš skvěle anglicky a máš zkušenost s výpočtem cen, orientuješ se v marketignu, jsi komunikativní a hledáš možnost uplatnění v... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mluvíš plynně anglicky a domluvíš se ještě dalším světovým jazykem? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a... zobrazit nabídku»
Manažer marketingu, Tábor
Tábor
minulý měsíc
Otevírá se vám jedinečná příležitost v oblasti marketingu. Přední výrobní společnost ve regionu hledá manažera pro své marketingové... zobrazit nabídku»
Specialista on-line marketingu
Praha
minulý měsíc
- Přátelské prostředí a opravdu dobrou firemní kulturu - Z těch klasických benefitů můžeme nabídnout stravenky, 25 dní dovolené,... zobrazit nabídku»
HR sourcer & Social Media expert
Chomutov
minulý měsíc
Baví vás sociální sítě? Máte praxi v social media všeobecně? Bavilo by Vás interně hledat zdroje nových kandidátů a starat se o interní... zobrazit nabídku»
Event specialista pro zahraničí
Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský,...
minulý měsíc
Máte rádi párty a rádi byste si vydělávali jejich organizováním? Rádi se obklopujete luxusními produkty? Rádi se pohybujete ve vyšší... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznických řešení|s angličtinou| až 60 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mezinárodní výrobní a vývojová společnost působící v oblasti IT a elektro hledá na svou českou pobočku "MANAŽERA ZÁKAZNICKÝCH... zobrazit nabídku»
Project Manager
Středočeský
před 2 měsíci
- Zajímavé finanční ohodnocení - Příjemný kolektiv a prostředí - Práci ve společnosti, která patří ke špičce v oboru zobrazit nabídku»
Junior PR Specialista/ka pro Slovenskou republiku
Praha
před 2 měsíci
- zázemí prosperující mezinárodní společnosti - zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí - zaměstnanecké benefity -... zobrazit nabídku»
Project Manager pro BTL agenturu (absolvent, junior)
Praha
před 2 měsíci
- Mladý tým a hlavně spolehlivé kolegy, - Zajímavé projekty, zavedené jméno na trhu, stálé a světové klienty - Taky výplatu, kvůli... zobrazit nabídku»
Product support specialist
Praha
před 3 měsíci
Společnost Zeppelin CZ s.r.o., je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer s AJ
Hradec Králové
před 3 měsíci
Jedinečná příležitost pro zkušené marketingové manažery pracovat ve stále se rozvíjející společnosti s pobočkami po celé Evropě.... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/kyně Pardubice
Pardubice, Hradec Králové
před 4 měsíci
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv.... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního zástupce
Pardubice, Hradec Králové
před 4 měsíci
Možnost dalšího kariérního postupu. Fixní odměnu + prémie po zaučení. Možnost dalšího osobního a odborného rozvoje. Příjemné... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Hosteska - produktová promotérka
Zlín
dnes
atraktivní, samostatnou práci se zajímavými produkty partnerské společnosti komplexní zaškolení práci v perspektivním oboru ... zobrazit nabídku»
Manažer PR a zástupce tiskového mluvčího
Praha
dnes
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperujícího již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Online mediální poradce
Praha
dnes
Pro našeho klienta, silnou mediální společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Online mediální poradce Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Webový specialista
Praha
dnes
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Klientský poradce/kyně na vč. příjem 8-12 tis.
České Budějovice, Tábor, Písek
dnes
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Ostrava
Ostrava
dnes
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace