Práce v oboru Marketing a media (397) - strana 19

Marketing a media

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Marketingový specialista
Pardubicko
před 14 dny
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
CRM manager - finanční instituce
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s online marketingem a CRM kampaněmi zaměřenými na B2C? Chcete řídit strategii CRM kampaní pro ČR a SK zaměřených na... zobrazit nabídku»
Ředitel resortu (obchod a marketing)
Olomoucký kraj
před 14 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání Možnost dalšího rozvoje Místo pracoviště: Olomoucký kraj (na dojezd od... zobrazit nabídku»
HR generalista s NJ (25-30k)
Třebíč
před 14 dny
- 13., 14., 15. mzda - příspěvek na zdravotní péči - 6 týdnů dovolené - závodní stravování - penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
před 14 dny
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - běžné a spořící účty, vkladové produkty atd. Pro... zobrazit nabídku»
Produktový specialista SW
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máš přehled v softwerových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista, až 45 000 Kč, Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Chcete mít jistotu stabilního zaměstnání u výrobního podniku s dlouholetou tradicí? Láká Vás práce v marketingu? Pokud ano, Vaší... zobrazit nabídku»
Marketingový manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro světoznámou značku, klienta s dlouholetou tradicí na trhu hledáme vhodné kandidáty na pozici MARKETINGOVÝ MANAGER! ! Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Komunitní manažer
Jihomoravský
minulý měsíc
Firma Madfinger Games stojí na kvalitních lidech, kteří jsou schopni pokrývat větší oblast svého oboru, než je jinde běžné. Proto... zobrazit nabídku»
Community manager
Jihomoravský
minulý měsíc
Madfinger Games is a leading company producing innovative free-to-play games for mobile devices. Our games are played and highly-rated by millions of... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a AJ
Ostrava
minulý měsíc
* práce na plný úvazek na dobu neurčitou * příjemný mladý kolektiv, atraktivní prostředí blízko centra města * možnost profesního a... zobrazit nabídku»
Analytik trhu a CEN - výrobní společnost
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáte práci, kde se využijete své znalosti a zkušenosti z oblasti marketingu a obchodu? Máte zkušenost s tvorbou analýz? Potom je tato... zobrazit nabídku»
Senior specialista marketingu
Královéhradecký
minulý měsíc
Můžeme Vám zaručit: - tvůrčí práci a svodomyslné rozhodování do určitých mezí  - Váš profesní rozvoj z důvodu rozšíření našich... zobrazit nabídku»
Specialista zahraničních akcí
Celá ČR
minulý měsíc
Jste člověk, který miluje organizování a zařizování akcí? Nechcete sedět jen sedět v kanceláři, ale také cestovat po celém světě?... zobrazit nabídku»
Event specialista
Celá ČR
minulý měsíc
Jste organizačně schopní? Láká Vás cestování po celém světě? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice právě pro Vás! Do organizačního... zobrazit nabídku»
Analytik pro marketingové oddělení
Pardubický
minulý měsíc
Získáte: - práci, která Vás bude bavit, protože to je to, čím lze obstát - odpovídající finanční ohodnocení + bonusy (závislé na... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu
Turnov
minulý měsíc
Máte obchodní nadání a chcete pracovat v marketingu pro jedničku na trhu? SPECIALISTA MARKETINGU! Pracovní náplň: - kontakt s klíčovými... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista | šance pro absolventy
Jihlava
minulý měsíc
Zajímáte se o marketing? Chcete získat více zkušeností? Umíte s grafickými programy - vytvořit např. zajímavý letáček, obchodní... zobrazit nabídku»
Recruitment specialist
Plzeň
minulý měsíc
Nabízíme: * Samostatnou a zodpovědnou práci * Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a personalistiky *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace