Práce v oboru Marketing a media (381) - strana 2

Marketing a media
Zástupce tiskového mluvčího
Praha
dnes
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperujícího již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingu velkoobchodu
Praha - východ
dnes
Pro našeho významného klienta – nadnárodní obchodní společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej elektro sortimentu – hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Samostatný obchodní zástupce - Praha 6, 25000Kč-35000Kč/měs.
Praha 6
dnes
- služební vůz, telefon a notebook - pracovní smlouva na dobu neurčitou - možnost osobního a profesního růstu - zázemí stabilní a... zobrazit nabídku»
IT specialista / hardware administrátor
Praha
dnes
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Hosteska / promotér Chomutovsko
Chomutov
dnes
- práce na 2-5 dní v týdnu, možnost individuálního plánování směn - prac. doba 7:30 - 17:30 - příjemný mladý kolektiv -... zobrazit nabídku»
Brigáda jako hosteska / promotér Praha
Praha
dnes
- práce na 2-5 dní v týdnu, možnost individuálního plánování směn - prac. doba 7:30 - 17:30 - příjemný mladý kolektiv -... zobrazit nabídku»
Obsluha stánku v obchodních centrech - Chomutovsko
Chomutov
dnes
Pracovní doba 3 - 5 dní v týdnu Po - Pá (7:30 - 17:30) víkendy volné! Možno také jako brigáda! Výdělek 20 - 23 tis měsíčně!... zobrazit nabídku»
Online marketing specialist - Praha
Praha
dnes
* Motivující finanční ohodnocení * Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup * Možnost dalšího vzdělávání a profesního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - prodej internetové reklamy
Praha
dnes
Zázemí stabilní české společnosti. Ke svým zaměstnancům se vždy chováme korektně a slušně. Pěkné pracovní prostředí blízko... zobrazit nabídku»
Obchodník pro portál hyperslevy
Praha
dnes
Proč se k nám přidat: Stále se dynamicky rozvíjíme a nyní také rozšiřujeme. Máme vlastní know-how a neusínáme na vavřínech. ... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis pro službu ePoptávka.cz
Brno nebo Hodonín
dnes
Společnost AMAX, s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně na zákaznický servis do Brna a do Hodonína pro službu ePoptávka.cz. ePoptávka.cz je... zobrazit nabídku»
Datový / databázový specialista
Praha
dnes
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Brigáda v obchodním a právním oddělení
Praha
dnes
- SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY S MOŽNOSTNÍ ZÍSKÁNÍ PRAXE - práce pro jednu z největších předních pražských realitních... zobrazit nabídku»
Realitní makléř, 100% podpora
Praha
dnes
- 100% podpora do začátku - nadstandardní motivační systém odměňování (provize za zprostředkování a z hypoték) - přidělování... zobrazit nabídku»
Produkční do tiskárny
Praha 4
dnes
Co nabízíme: - práce na HPP v prosperující společnosti se stabilním týmem - pracovní doba: PO-PÁ od 8,00 - 16,30 - odpovídající... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního zástupce
Pardubice, Hradec Králové
dnes
Možnost dalšího kariérního postupu. Fixní odměnu + prémie po zaučení. Možnost dalšího osobního a odborného rozvoje. Příjemné... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - English + German
Praha
dnes
Naším klientem je expandující výrobně-obchodní společnost se zahraničním zázemím a dlouholetou působností na evropském i českém trhu.... zobrazit nabídku»
Knihařka do tiskárny - pomocné práce
Praha 4
dnes
Co nabízíme: - pracovní doba: PO - PÁ (jednosměnný provoz od 7,00 - 15,30) - místo pracoviště: Praha 4 - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Client services - Junior position- multilanguage
Prague
dnes
- Complete system of education and training focused on communication - Comfortable modern working place in Prague 4 - Intensive marketing support... zobrazit nabídku»
Klientský servis - multilanguage
Praha
dnes
- Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha - Multi-kulturní pracovní prostředí s možností... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace