Nabídka práce (volná místa 9521)

Realitní makléř/ka 35 až 70 tisíc
Ostrava
dnes
Samostatné jednání a řízení svého času !!! Možná práce z domu !!! Výdělky již od prvního měsíce !!! SIM karta k neomezenému volání, SMS a internetem !!! Mnoho příležitostí k profesnímu růstu !!! Automobil na... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka v prodejně Albert
Říčany
dnes
Jistý a stabilní příjem každý měsíc - výplata přijde vždy přesně Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR přes 300 prodejen Podporu pro ty, kteří se chtějí učit a růst ve firmě ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě
Kolín, Velký Osek
dnes
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, nepřetržitý provoz, plat 80,-Kč/h + příplatky Odpolední směna 1h./2,70 SO 25%, NE 50%, Svátek 100% Bonus AIS ( 0 - 4.000,- ) Bonus MURAMAX ( 0 - 3.000,- ) Motivační bonusy... zobrazit nabídku»
Automechanik nákl. automobilů / opraváři zemědělských strojů
Měšice u Prahy
včera
- zázemí stabilní a dynamické společnosti - zajímavou a samostatnou práci - zcela nové a vysoce moderní pracovní zázemí - důkladné zaškolení - motivující platové ohodnocení - možnost seberealizace a osobního... zobrazit nabídku»
Řidič VZV od 130/hod
Rychnov nad Kněžnou
včera
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou - pracovní oděv a obuv při nástupu - zálohy z výplaty - příplatky za směny - prémie za plnění cílů -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Plzeň
před 4 dny
Na této pozici budete podřízený přímo řediteli závodu a členem top managementu. I když jde o automotive, v této společnosti je velmi dobrý tým, stabilní management a velmi nízká fluktuace. odpovědnost za vedení... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Brno
dnes
Zavedená brněnská firma příjme prodavačky na HPP do sítě MOJ-občerstvení. Dobré platové podmínky, stálý kolektiv. Mobil: 603 153 017.... zobrazit nabídku»
Floristka
Praha 1
dnes
Práce v kamenném květinářství na Praze 1, HPP. zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele / prodeje
Brno
dnes
- hlavní pracovní poměr, plný úvazek - možnost osobního a profesního postupu - zajímavou práci v příjemném kolektivu - pěkné... zobrazit nabídku»
Personální náborář a školitel
Liberec
dnes
Služební auto, telefon, notebook Čtvrtletní prémie Platové rozmezí 22 – 25 tisíc Kč zobrazit nabídku»
Projektant NN, VN, elektroinstalace
Brno
dnes
- velmi dobré mzdové ohodnocení s možností růstu - příjemné pracovní prostředí - práce v kanceláři i v terénu - odborná technická... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
dnes
Organizace v centru Prahy přijme do svého kolektivu finanční účetní. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu menzy
Praha
dnes
Univerzita Karlova, Koleje a menzy přijmou za výhodných platových podmínek vedoucí provozu menzy. Nabízíme: - místo výkonu práce v centru... zobrazit nabídku»
Odborný pojišťovací / finanční poradce v ČSOB
Olomouc
dnes
Získání rozsáhlé praxe nejen pro absolventy, adaptační plán (podpora pro Vás v celkové výši 120 000Kč, klientský kmen, individuální... zobrazit nabídku»
Kuchař
Prostějov
dnes
Nabízíme práci v mladém kolektivu v dobře vybavené kuchyni, velmi dobré pracovní a platové podmínky u stabilní, prosperující firmy. zobrazit nabídku»
Nutriční poradce, poradkyně.
Hradec Králové, Kolín, Náchod, Jaroměř
dnes
Do poradenského centra zdraví přijmeme ihned i brigádně nové kolegy, kolegyně na pozici Konzultant v Hradci Králové a dalších městech. Pro... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Brno - Královo Pole
dnes
- pracovní poměr na dobu neurčitou - pracovní doba Po-Pá 8.30 - 17.00 hod - práce v malém kolektivu - bonusy z tržeb zobrazit nabídku»
Pracovní v restauraci Bageterie Boulevard
Praha
dnes
Stabilní zázemí, motivační platové ohodnocení, příspěvek na stravu a přátelské prostředí. zobrazit nabídku»
Zaměstnanec restaurace na HPP - možnost vybrat si pracoviště!
Praha 1/2/4/5/6/10
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na plný/zkrácený úvazek (restaurace Praha 4 - Újezd o 10 kč vyšší nástupní mzdu) - po 1. měsíci navýšení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / ředitel
Chomutov
dnes
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu zázemí společnosti maximální podporu v rozvoji finanční ohodnocení úměrně závislé na... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Při pracovním pohovoru můžete klást otázky i vy. Jaké by měly být?

Na pracovních pohovorech se obvykle ptají personalisté nebo šéfové firmy. Někdy se ale stane,...

Zase pozdě? Naučte se chodit včas, pomůže vám to i v kariéře

Chodíte na schůzky pozdě? Škodíte sami sami sobě, na tom, jak řídíte svůj čas závisí...

Chcete cestovat i pracovat zároveň? Staňte se digitálním nomádem

Termín digitální nomád se začíná hodně skloňovat i v Česku. Jde o lidi, kteří nestojí o...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace