Nabídka práce (volná místa 9360)

Strážný/Detektiv do ostrahy
Praha
dnes
Jedná se především o ostrahu obchodních jednotek (super- a hypermarkety) a skladových areálů. Požadujeme: - věk nad 18 let - psychickou a fyzickou způsobilost - odpovědný přístup - pracovní loajalitu - časovou... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojních přípravků/ Projektant
Kolín
dnes
- Strojní konstrukce přípravků, platforem, případně strojů a zařízení - Návrhy technických řešení - Tvorba 3D modelů a 2D výkresů - Dohled nad výrobou a montáží u klienta zobrazit nabídku»
Vedoucí směny Bageterie Boulevard
Praha
dnes
Co vám můžeme nabídnout? -zajímavé platové ohodnocení -výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry - zázemí úspěšné a stabilní české společnosti, ve které se neztratíte -možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce: Praha 9, Kladno
Praha, Kladno
dnes
zázemí v silné prosperující společnosti. profesní a kariérní růst, možnost dalšího vzdělávání. odpovídající platové ohodnocení plus motivační složku po zapracování zobrazit nabídku»
Právník odboru veřejných zakázek
Praha
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy,... zobrazit nabídku»
Koordinátor třídících a sortačních prací
Mladá Boleslav
včera
Práce u nás je náročná, nejsme jedni z mnoha, jsme Formel D Česká republika, jsme profíci. Pošli nám CV, naše HR se na něj podívá.Potěší nás pár vět přímo o tobě, co není v životopise. (otřepané fráze... zobrazit nabídku»
Asistent logistiky
okres Cheb
dnes
NABÍZÍME: - dotované firemní stravování - zázemí stabilní společnosti - firemní školení - benefity společnosti zobrazit nabídku»
Recepční - 4**** hotel ve špindlerově Mlýne- Ubytování zdarma
Královehradecký kraj
dnes
Nabídka -ubytování ZDARMA, levné stravování -po zkušební době jednotné oblečení s paušálem -zvýhodněné vstupy na wellness,... zobrazit nabídku»
Finanční specialista
Jihlava
dnes
Nabízíme zázemí přímo v centru Jihlavy, zázemí silné společnosti a dlouhodobou jistotu práce pro člověka s vysokým pracovním... zobrazit nabídku»
Recepční/ho
PRAHA 8
dnes
Druh pracovního poměru plný úvazek Termín nástupu 01.08.2016 Nabízený plat (hrubého) Mzda od 15-20.000(čistého) zobrazit nabídku»
Svářeč
Moravany u Brna
dnes
Nabízíme zajímavou práci v čistém pracovním prostředí v úspěšné společnosti s možností výkonu práce i v zahraničí Zajímavé... zobrazit nabídku»
Kuchař/Kuchařka
Praha
dnes
Nabízíme výhodné platové podmínky, zaměstnání na HPP na dobu neurčitou, možnost profesního růstu a rozvoje v rámci skupiny podniků.... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC soustruhu
Ústí nad Labem-Trmice
dnes
práce v malém kolektivu jednosměnný provoz stravenky zobrazit nabídku»
Privátní poradce
Hradec Králové
dnes
Nabízíme : Ucelený systém zaškolení a odborného vzdělávání Možnost nadstandardního výdělku V období adaptace - finanční... zobrazit nabídku»
Konzultant (ka) Partnerské prodejny t-mobile, Jaroměř
Jaroměř
dnes
Co vám můžeme nabídnout? Práci v kolektivu zavedené firmy, zaškolení a následný rozvoj znalostí Ohodnocení dle výkonu - provize z... zobrazit nabídku»
Komerčně-technický pracovník
Pardubice
dnes
- stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - možnost získání další praxe a... zobrazit nabídku»
Účetní - administrativa
Praha 9
dnes
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a stálou práci ve stabilní společnosti. zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Brno
dnes
Ředitel společnosti, která se mnoho let zabývá výrobou alkoholických i nealkoholických výrobků, prodejem nápojů, minerálních vod,... zobrazit nabídku»
Kuchař/ka
Znojmo
dnes
Příjemné prostředí, mladý kolektiv, zaměstnanecká strava zdarma, dobré finanční ohodnocení s možností růstu. zobrazit nabídku»
Automechanik
Praha
dnes
-nástupní plat 18.000 – 22.000,-Kč ( podle dosažených pracovních zkušeností ) -jazykové kurzy AJ , NJ -zázemí nadnárodní společnosti... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na tom, o kolik se zvýší minimální mzda, se zatím politici nedohodli

Zástupci vlády, zaměstnavatelů a odborů se nedohodli na tom, o kolik by se příští rok měla...

Mladí chtějí v práci hlavně pohodičku

Mají mladí lidé s čerstvými vysokoškolskými diplomy nereálné požadavky týkající se...

Šéf by vás šmírovat neměl, možná mu za to bude hrozit pokuta

Kontroluje vám šéf soukromé maily, telefonické hovory nebo vyzvídá podrobnosti o vašich...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace