Nabídka práce (volná místa 9804)

Elektromontér
Praha
* Zázemí stabilní české společnosti * K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady) * Levnější volání pro Vás a Vaše blízké * Široká škála dalších benefitů je u nás... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Písek
- smlouva na hlavní pracovní poměr - po zapracování možnost prémiového příplatku - zajištěné ubytování - příspěvek na dojíždění - dlouhodobé uplatnění - možnost přesčasů - příplatky dle zákoníku... zobrazit nabídku»
Obsluha pizzerie - rozvoz - Pizza Express
Praha 6 - Řepy, Praha 3 - Vinohrady
Do našeho kolektivu, hledáme zodpovědné a pracovité lidi se smyslem pro týmovou práci. Samozřejmostí je příjemné vystupování, 100% profesionalita vůči našim zákazníkům, odolnost proti stresu. Možno na DPP i HPP. zobrazit nabídku»
Iqos Partner
Celá Česká republika
Co ti nabízíme? motivující finanční ohodnocení, budeš součástí světové změny, flexibilní pracovní dobu, kreativní práci s lidmi. zobrazit nabídku»
Zámečník
Napajedla
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti s dobrým zázemím, motivující ohodnocení, příspěvky na stravenky Benefity: bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravu, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, nadstandardní... zobrazit nabídku»
Spediter - disponent spedice
Ivančice
Možnost podílet se na tvorbě nových projektů. Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení. Fixní základ mzdy. Příležitost pro seberealizaci. Práce v příjemném kolektivu. V případě praxe velmi... zobrazit nabídku»
Kuchař / kuchařka - Opava
Moravskoslezský
dnes
Nabízíme práci v Raketě Bowling ve velmi příjemném prostředí. Slušné mzdové podmínky mezi 20-30 tis., finanční motivace na podílu z... zobrazit nabídku»
Automechanik - Plzeň
Plzeňský
dnes
Práce ve značkovém servisu s historií v Plzni, příjemné prostředí servisu, zázemí stabilní a silné společnosti, zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Řidič firemní dodávky
Praha
dnes
Práci na HPP – 40 hodin týdně Odpovídající finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Práci v malém kolektivu Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Praha
dnes
Práci na HPP – 40 hodin týdně Odpovídající finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Práci v malém kolektivu Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektronických zařízení
Olomoucký
dnes
Práci na HPP, mladý přátelský tým, firemní benefity. Po zapracování k dispozici služební vůz. zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Pardubický
dnes
zajímavá práce v prosperující společnosti odpovídající finanční ohodnocení roční cílový bonus zajímavé a motivující... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupních služeb
Pardubický
dnes
zajímavá práce ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu stabilita zahraniční společnosti zapracování v Německu odpovídající... zobrazit nabídku»
Technolog - Praha
Praha
dnes
tvůrčí a zajímavou práci odměňování odpovídající náročnosti vykonávané práce zaměstnání ve stabilní, zavedené a rostoucí... zobrazit nabídku»
Mechanik - Praha
Praha
dnes
Zázemí zavedené společnosti, zaškolení, motivující finanční ohodnocení. Nabízíme pestrou a tvůrčí práci v rodinné firmě na Praze 8. zobrazit nabídku»
Samostatný technický pracovník – mechanik střediska Praha
Praha
dnes
Zaměstnání v zavedené společnosti, zajímavou práci v klidném a přátelském prostředí, ohodnocení závislé na individuálním nasazení,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro prodej náhradních dílů
Praha
dnes
- perspektivní a zajímavé zaměstnání - možnost profesní seberealizace - nadstandardní mzdové ohodnocení na základě osobního výkonu a... zobrazit nabídku»
Pozícia / pracovník kontrolingu chirmax
Praha
dnes
práci ve stabilní společnosti zajímavé finanční ohodnocení pololetní odměny benefity ze sociálního fondu 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Strategický nákupca
Praha
dnes
práci ve stabilní společnosti zajímavé finanční ohodnocení pololetní odměny benefity ze sociálního fondu 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Praha
dnes
Práci ve stabilní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Pololetní odměny Benefity ze sociálního fondu 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace