Nabídka práce v regionu České Budějovice (volná místa 1094)

Práce v regionu České Budějovice už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro České Budějovice a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Jihočeský kraj a okolí činí 1094 volných míst.

Jihočeský kraj

Aktuálně nabízíme:

Koordinátor servisních prací
Praha - Vestec
- stabilitu a možnost profesní realizace - motivující odměnu a podmínky pro práci - pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr - otevřenou a neformální atmosférou a týmový styl práce - zaškolení do problematiky zobrazit nabídku»
Technik pro kabeláž
Praha
* Možnost zvyšování kvalifikace a následného kariérního postupu * Práce na zajímavých projektech * Ubytování na zakázkách zajištěno ZDARMA * 5 týdnů dovolené * Proplácení cestovních náhrad * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Právník
Plzeň
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zázemí velké, stabilní společnosti, systém benefitů (příspěvek na penzijní a... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (junior)
Českobudějovicko
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a kariérní postup - zajímavé finanční ohodnocení + benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, atd.) zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu mají předplacenou - Nabídka nových produktů, zprocesování prodeje zápůjček... zobrazit nabídku»
Manažer provozu distribuce
České Budějovice
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky, auto, 5 týdnu dovolené - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Brigádník/ce na noční inventuru
České Budějovice
dnes
* motivující odměnu * důkladné zaškolení zobrazit nabídku»
Brigádník/ce na noční inventuru
Prachatice
dnes
* motivující odměnu * důkladné zaškolení zobrazit nabídku»
Technik údržby Písek
Písek
dnes
Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem Mobilní telefon Možnost profesního a odborného růstu Nástupní plat 25... zobrazit nabídku»
Řidič/skladník - Stavebniny - České Budějovice
České Budějovice
dnes
- fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu - nástup ihned či dohodou - pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/-ka pro Vodňany, Prachatice a Vimperk
Vodňany, Prachatice a Vimperk
dnes
Co Vám můžeme nabídnou? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Objektový manažer
Tábor
dnes
-Zajímavou práci -Volnou pracovní dobu -Mobilní telefon -PC -Možnost firemního vozu -Odměňování v závislosti na obratu zobrazit nabídku»
Recepční - asistentka Svět zdraví Tábor
Tábor
dnes
práce pro dynamicky se rozvíjející se společnost plat 15 000 Kč čistého proškolení v systému mateřské společnosti (nástup na... zobrazit nabídku»
Senior / junior SW developer - České Budějovice
České Budějovice
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí mobilní a webové aplikace, má za sebou rozsáhlé projekty a zkušenosti z různých odvětví,... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu/terminálu
Tábor
dnes
Nabízíme:  stabilní zázemí významné české společnosti  zajímavou práci na plný úvazek  motivační finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vstřikování plastů - přední výrobce v oblasti auto
České Budějovice
dnes
Náročná výzva s dlouhodobou perspektivou Zázemí etablované, stabilní společnosti Příjemné pracovní prostředí a možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Inventurní pracovnice - České Budějovice
České Budějovice
dnes
NABÍDKA zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející firmy motivační systém odměňování služební automobil zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník (fixní příspěvek, kontakty)
České Budějovice, Český Krumlov
dnes
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Fixní příspěvek v době... zobrazit nabídku»
Krupiérská škola kasina American Chance Casino Dolní Dvořiště
Dolní Dvořiště
dnes
Pracovní smlouvu už od zahájení kurzu. Nabízíme kurz s mezinárodní certifikací a po jeho absolvování práci krupiéra. Už v době kurzu... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky - zahraniční výrobní společnost
České Budějovice
dnes
Pro našeho klienta, výrobní společnost s dlouholetou tradicí na českém a zahraničním trhu, hledáme zkušenou posilu do oddělení logistiky... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace