Nabídka práce v regionu České Budějovice (volná místa 886)

Práce v regionu České Budějovice už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro České Budějovice a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Jihočeský kraj a okolí činí 886 volných míst.

Jihočeský kraj
Servírka, obsluha,
Zátoň
dnes
Zavedený Vodácký Kemp Branná okr. Český Krumlov přijme na letní sezonu 2016 brigádníky zaměstnance na pozice: servírka obsluhu k výdejnímu oknu restaurace (kiosek).Požadujeme flexibilitu, příjemné vystupování .Nabízíme... zobrazit nabídku»
Seřizovač/obsluha CNC brusky 18 - 40000 Kč
České Budějovice
dnes
- zázemí česko-švýcarské společnosti - velmi zajímavé finanční ohodnocení - stravenky - HPP - nástup možný ihned - pracoviště: České Budějovice - vhodné i pro absolventy SŠ strojní zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
Tábor
dnes
ROZŠÍŘILI JSME DALŠÍ PRACOVNÍ MÍSTA PRO NOVÉ VOLACÍ PROJEKTY! NÁSTUP IHNED! Přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr i na brigádu do call centra ATODA v Českých Budějovicích, Táboře a Příbrami. Nemusíte u... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
dnes
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Zápis a evidence odběrných míst
Hradec králové, Praha, ČB, Brno, Opava, Plzeň, Liberec
dnes
- služební vozidlo - finanční bonusy - kariérní růst - zázemí stabilní společnosti - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek České Budějovice
České Budějovice, Na Sádkách 1444
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky, zaměstnanecký nákup apod. individuální přístup, možnost postupu zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant
České Budějovice
dnes
- zaškolení nováčků - motivující finanční ohodnocení - Možnost HPP - měsíční plat 15.000kč - vlastní klientskou databázi... zobrazit nabídku»
Provozovatel zavedené prodejny - České Budějovice
České Budějovice
dnes
– záštita renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Práce z domu nebo z vaší kanceláře - obchodně poradenská činnost
Celá ČR
dnes
Flexibilní pracovní doba, uplatnění pro muže i ženy a zajímavé finanční ohodnocení, možnost osobního a kariérního růstu a další... zobrazit nabídku»
Servírka, obsluha,
Zátoň
dnes
Zavedený Vodácký Kemp Branná okr. Český Krumlov přijme na letní sezonu 2016 brigádníky zaměstnance na pozice: servírka obsluhu k... zobrazit nabídku»
Aktuálně nabízíme práci z domu - poradce v oblasti wellness
České Budějovice, Písek, Strakonice, Český Krumlov
dnes
Nabídka ________________________________________ - práce vedená z domu na hlavní (6-8 hodin) či vedlejší činnost (2-3 hodiny) - zázemí... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro prodej náhradních dílů (České Budějovice)
Jihočeský
dnes
- Perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem. - Práce v kolektivu. - Možnost profesní... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC obráběcích strojů
Jihočeský
dnes
Zázemí neustále se rozvíjející firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Služební vozidlo, služební telefon. Možnost pracovního rozvoje. zobrazit nabídku»
Dělnice do výroby
Jihočeský
dnes
- stabilní pracovní uplatnění- práci na hlavní pracovní poměr - odpovídající platové ohodnocení - dvousměnný provoz (7,5... zobrazit nabídku»
Mechanik - mistr
Jihočeský
dnes
- zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti - práci na HPP - odpovídající finanční ohodnocení - dovolená navíc, stravenky,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / zástupkyně pro Jihočeský kraj
Jihočeský
dnes
Nabízíme zaměstnání v zavedení, stabilní a prosperující firmě, podporu zkušeného kolektivu, služební vozidlo, služební telefon. Typ... zobrazit nabídku»
Exportní manažer
Jihočeský
dnes
zázemí stabilní společnosti zajímavou a kreativní práci v mladém a dynamickém kolektivu odpovídající platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Grafik/Grafička
Jihočeský
dnes
zázemí stabilní společnosti zajímavou a kreativní práci v mladém a dynamickém kolektivu odpovídající platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Kreativní manažer
Jihočeský
dnes
zázemí stabilní společnosti zajímavou a kreativní práci v mladém a dynamickém kolektivu odpovídající platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Veselí nad Lužnicí
Jihočeský
dnes
Zázemí silné společnosti, mzda 30-40 000,- Kč 13. plat, firemní benefity, možnost profesního růstu. Typ pracovní smlouvy HPP. zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Zlepší tykání vztahy na pracovišti?

Je lepší i v práci se všemi tykat nebo vykat? Asi se shodeme na tom, že záleží na firmě i...

Co už je sexuální harašení? Vtipy, poplácání nebo vyzývavé pohledy...

Dvojsmyslé vtipy, lichotky nebo třeba plácnutí po zadku. V našich zeměpisných šířkách se...

Musím brát služební telefon i po pracovní době?

Zaměstnavatel vám poskytne služební mobil a vy v podstatě ztrácíte svůj volný čas. I tak...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace