Nabídka práce v regionu České Budějovice (volná místa 1060)

Práce v regionu České Budějovice už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro České Budějovice a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Jihočeský kraj a okolí činí 1060 volných míst.

Jihočeský kraj

Aktuálně nabízíme:

Telefonní operátor
České Budějovice
dnes
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. – Když si splníte svůj plán, můžete jít dříve domů a zbylé hodiny máte... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
dnes
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Kuchař/ka - Písek (pouze ranní směny)
Písek
dnes
- odpovídající mzdové ohodnocení (dohodou dle zkušeností a praxe) - stravování na pracovišti - možnost účasti na vzdělávacích akcích pro kuchaře - možnost kariérního růstu (postup na šéfkuchaře, executive chef,... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135, EN 131 (200-220 Kč/hod.)
Jihočeský kraj
dnes
- Nadstandardní platový ohodnocení - Možnost ubytování zdarma/příspěvek na bydlení - Zázemí stabilní společnosti - Po zapracování možnost přesčasů - Možnost záloh zobrazit nabídku»
Operátor výroby v automotive (100-110 Kč/hod.)s ubytováním
Jihočeský kraj
dnes
Možnost zálohy(po 1 odpracovaném týdnu) Ubytování zdarma/příspěvek na bydlení (2000 Kč) Práce na HPP v stabilní společnosti Závodní stravování Individuální přístup Dlouhodobé a perspektivní zaměstnání zobrazit nabídku»
Cost manager - pozemní stavby - Praha
pracoviště Praha
včera
Zázemí mezinárodní společnosti Pracoviště v centru Prahy Zajímavé projekty a perspektivu zobrazit nabídku»
Wellness poradce, teamleader
České Budějovice, Brno
dnes
- hlavní činnost 5-6 hod. denně - vedlejší činnost 2-3 hod.denně - flexibilní pracovní doba - zázemí zavedené a prosperující... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant/ka (25 000,- až 65 000,-Kč)
vybraná města
před týdnem
Ve všem co děláme, vidíme hlubší smysl a rádi mezi nás přijmeme novou tvář, která to cítí stejně. Dáme ti možnost podílet se s... zobrazit nabídku»
PHP programátor
České Budějovice
před týdnem
Co můžeme nabídnout ? Práci na zajímavých globálních projektech která vás bude bavit, pohodové pracovní prostředí v srdci města... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista - i bez praxe - až 33.000 Kč/měs.
PÍSEK
dnes
* spolupráci na HPP, DPČ, DPP – vyberete si sám! * fixní složku mzdy + atraktivní provize z uzavřených objednávek * průměrný výdělek... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (slévárenství)
Jihočeský kraj
dnes
práce na HPP práce ve významné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu možnost profesního a osobního růstu Propracovaný systém... zobrazit nabídku»
Senior - nákupčí
České Budějovice a okolí
dnes
Popis pozice: Vyjednávání o nákupních cenách výrobků Vyjednávání podmínek u nových dodavatelů Vyhledávání nových dodavatelů ... zobrazit nabídku»
Svářeč
Kaplice
dnes
Popis: Manuální svařování oceli, hliníku, nerezové oceli Finální broušení výrobků Odpovědnost za kvalitu svaření a broušení... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Kaplice
dnes
Náplň práce: obsluha lakovací linky (chemické čištění, lakování práškovou barvou) Nanášení práškové barvy a následné... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovnice výroby s NJ
Kaplice
dnes
Náplň práce: Komunikace se zákazníkem, zadávání zakázek do systému, komunikace s výrobou Administrativa odbytu a logistika Denní... zobrazit nabídku»
Operátor NC strojů - ohyb
Suchdol nad Lužnicí
dnes
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta z oblasti elektrovýroby. Vaše náplň práce > obsluha, seřízení a nastavení ohraňovacího... zobrazit nabídku»
Operátor/ka mezivýroby rozvaděčů
Suchdol nad Lužnicí
dnes
Pro našeho významného klienta, společnost působící ve výrobě elektroniky, hledáme uchazeče na pozici Operátor mezivýroby rozvaděčů... zobrazit nabídku»
Operátor/ka elektro - podrátování
Suchdol nad Lužnicí
dnes
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti elektroniky, hledáme vhodné uchazeče Vaše náplň práce > montáž,... zobrazit nabídku»
Montáž rozvaděčů
Suchdol nad Lužnicí
dnes
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta z oblasti elektrovýroby. Vaše náplň práce > montáž rozvaděčů dle výrobní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka řásnění
České Budějovice
dnes
Hledáme uchazeče na výrobu obalů do potravinářského průmyslu Vaše náplň práce > obsluha stroje, operátor/ka řásnění >... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace