Nabídka práce v regionu České Budějovice (volná místa 1168)

Práce v regionu České Budějovice už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro České Budějovice a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Jihočeský kraj a okolí činí 1168 volných míst.

Jihočeský kraj

Aktuálně nabízíme:

Telefonní konzultant pro významnou společnost
České Budějovice
včera
Získejte náborový příspěvek a pracujte s námi pro významného klienta na trhu! Pro rozsáhlý, specializovaný projekt, hledáme telefonisty a nové kolegy. Záleží nám především na chuti pracovat, učit se, a zapojit se... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
České Budějovice
včera
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. – Když si splníte svůj plán, můžete jít dříve domů a zbylé hodiny máte... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Jižní Čechy
České Budějovice
včera
obchodní zástupce - dlouhodobost - sociální program pro rodiny spolupracovníků - zaškolení a certifikace zdarma - možnost profesního růstu - dotace na nákup vozu - 13. plat - benefity zobrazit nabídku»
Vedoucí manažer pro nová obchodní centra
ČB, Písek, Tábor, JH
před 2 dny
- nadnárodní společnost s 20ti letou historií - vedení a řízení oblastních center - motivující ohodnocení min. 30.000,-Kč - podílení se na nových projektech s rozdělením zisku - kariérní postup - získávání... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
před 2 dny
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před týdnem
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu mají předplacenou - Nabídka nových produktů, zprocesování prodeje zápůjček... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický poradce - výživa rostlin
Jihočeský kraj
včera
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - možnost profesionálního růstu v dynamicky se... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
České Budějovice
včera
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Koordinátor obchodu s NJ
České Budějovice
včera
- Zázemí stabilní výrobní společnosti - Dynamické pracovní prostředí - Odborné zaškolení - Možnost profesního i osobního růstu -... zobrazit nabídku»
Montážní dělník Kaplice, 1 směna, stabilní zaměstnání, mzda od 21.000 ...
Kaplice
včera
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání - nástupní základní mzdu od 17.237 - 18.325 Kč/měs + příspěvek na dojíždění + příplatek za... zobrazit nabídku»
Přijmeme pracovníky do velkoskladu v čb, 1 směna nástup ihned
České Budějovice
včera
- nástupní základní mzdu od 85 Kč/h (možnost navýšení) - stravenky - 20 dní dovolené zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – České Budějovice
České Budějovice
včera
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Každý měsíc 33.000 Kč? Telefonní specialista/ka - i bez praxe
Karlova 108, Písek
včera
* možnost spolupráce na HPP, DPČ, DPP * fixní složku mzdy + atraktivní provize z uzavřených objednávek * průměrný výdělek na HPP je... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant pro významnou společnost
České Budějovice
včera
Získejte náborový příspěvek a pracujte s námi pro významného klienta na trhu! Pro rozsáhlý, specializovaný projekt, hledáme... zobrazit nabídku»
Automechanik pro osobní, užitkové nebo nákladní vozy
Jihočeský
včera
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů, hledáme automechaniky... zobrazit nabídku»
Referent přípravy investic (Z19639)
Tábor
včera
CEVAK a.s. přijme Referenta přípravy investic Hlavní pracovní náplň Koordinace přípravy a realizace investic v rámci oblasti... zobrazit nabídku»
Výborné komunikační dovednosti, vztah k číslům a aktivní NJ
okres Prachatice
včera
Pro mezinárodní strojírenskou společnost rozšiřujeme tým kvality a dáváme šanci absolventům i zkušeným kvalitářům. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Technik kvality (Z19623)
Jihočeský kraj
včera
Hledáme pracovníky do následující pozice pro naše závody v Blatné a Strakonicích. TECHNIK KVALITY Nabízíme: Jistota zaměstnání... zobrazit nabídku»
Skladník / manipulant
Suchdol nad Lužnicí
včera
Do společnosti působící v oblasti výroby elektrotechniky hledáme skladníka Vaše náplň práce > zajištění toku materiálu ve... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Suchdol nad Lužnicí
včera
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta z oblasti elektrovýroby. Vaše náplň práce > vedení a řízení týmu pracovníků >... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace