Nabídka práce v regionu Hradec Králové (volná místa 1660) - strana 6

Práce v regionu Hradec Králové už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Hradec Králové a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Královéhradecký kraj a okolí činí 1660 volných míst.

Královéhradecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Pracovník výstupní kontroly
Holice
před 2 dny
jednosměnný provoz HPP na dobu neurčitou zajímavou práci v české společnosti moderní pracovní prostředí, práci ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Červený Kostelec
před 2 dny
Lákají Vás nové výzvy? Do našeho týmu v Hronově a v Červeném Kostelci sháníme spolehlivého a kreativního spolupracovníka do... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Červený Kostelec
před 2 dny
Máte zkušenosti v oblasti logistiky, nákupu ve výrobní firmě a chtěli byste je uplatnit? Chcete komunikovat v Aj každý den a mít možnost... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality pro signální relé
Trutnov
před 2 dny
Pro zavedenou společnost se sídlem v Trutnově, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky,... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb
Náchod
před 2 dny
Hledáme odborníka na návrh a realizaci vodohospodářských staveb v Královehradeckém kraji. Jedná se o realizace záchytných systémů na... zobrazit nabídku»
Dělník – obsluha linky
Hradec Králové
před 2 dny
Do společnosti, se sídlem v Hradci Králové, zabývající se izolačními panely, hledáme pracovité a fyzicky zdatné zaměstnance na pozici... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/-ka
Trutnov
před 2 dny
Jsi aktivní a nebojíš se komunikovat? Potom je práce právě pro Tebe. Pro našeho významného klienta, se sídlem v Trutnově, hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Česká Skalice
před 2 dny
Do zavedené mezinárodní firmy, se sídlem v České Skalici, přijmeme spolehlivé operátory/- ky výroby (mísírna směsí, v případě... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, ryze českou moderní společnost, expandující na cizí trhy, hledáme vhodného/-ou uchazeče/-ku na pozici... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Trutnov
před 2 dny
Chcete se stát součástí moderní české společnosti se sídlem v Trutnově? Chcete být součástí týmu zajímavých lidí? Lákají Vás... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Červený Kostelec
před 2 dny
Do zavedené společnosti zabývající se výrobou folií a sídlící v Červeném Kostelci, hledáme vhodného kandidáta na pozici – pracovník... zobrazit nabídku»
Grafik/čka + marketing
Náchod
před 2 dny
- zázemí stabilní společnosti - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Area Sales Manager pro CEE
Trutnovsko
před 2 dny
- podmínky odpovídající pozici - příležitost podílet se na mezinárodní expanzi tradiční české firmy - firemní benefity - dlouhodobý... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Jaroměřsko
před 2 dny
- zázemí stabilní výrobní společnosti - odpovídající platové podmínky - stabilní dlouhodobý pracovní poměr - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 2 dny
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektrikář
Náchodsko
před 2 dny
- perspektivní stabilní zaměstnání - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Elektroinženýr – absolvent s AJ
okres Jičín
před 2 dny
Vystudovali jste VŠ se zaměřením na silnoproudou elektroniku? Chcete se podílet na vývoji nových projektů? Domluvíte se bez problémů... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality
Jičín
před 2 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100 Kč/hod - zaškolení a odbornou pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / Vedoucí skupiny (nástup cca 40 tis + obchody)
Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Hradec Králové, Jičín
před 2 dny
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Náchod a okolí) a... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality, Skladník - Jičín C.S.CARGO a.s.
Jičín
před 2 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100,- Kč/hod - zaškolení a odborná pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace