Nabídka práce v regionu Jihlava (volná místa 1330) - strana 57

Práce v regionu Jihlava už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Jihlava a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Vysočina a okolí činí 1330 volných míst.

Vysočina

Aktuálně nabízíme:

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

CNC obsluha – zajištěno zaučení
Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zájem o práci jako obsluha CNC stroje a nevadilo by Vám stěhování? Bez ohledu na dosavadní zkušenosti, Vás, pokud máte zájem,... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Vysočina
minulý měsíc
* náborový příspěvek 10.000 Kč * odměňovací systém za doporučení kandidátů * závodní stravování * možnost firemního ubytování... zobrazit nabídku»
Specialista náběhu nových produktů
Vysočina
minulý měsíc
Máte krátkou zkušenost z oblasti projektového řízení Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Patří k Vašim silným... zobrazit nabídku»
Project manager junior
Vysočina
minulý měsíc
Jste technicky zaměřená osobnost, která hledá akční práci? Baví Vás cestování a práce na nových projektech? Hledáte stabilní práci v... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Vysočina
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání ve společnosti s dobrým jménem na trhu? Nevadí Vám práce na směny ani manuální činnost? Láká Vás... zobrazit nabídku»
Manažer divize nákupu
Velká Bíteš
minulý měsíc
Máte již min. 5 let praxe na pozici manažera nákupu a rádi byste udělali ještě krok výše ve své kariéře? Jste zvyklí uzavírat kontrakty... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel/ka skotu – dojič/ka
Dolní Újezd-Kabatoves, Makov
minulý měsíc
práce ve stabilní společnosti po skončení 3 měsíční zkušební doby možnost poskytnutí stabilizačního příspěvku ve výši 25.000 Kč,... zobrazit nabídku»
Krmivář v živočišné výrobě (střídač)
Vidlatá Seč
minulý měsíc
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou práce ve stabilní společnosti po skončení 3 měsíční zkušební... zobrazit nabídku»
Area sales manager - elektroenergetika
Praha, Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Jste vůdčí osobnost s analytickým uvažováním? Máte zkušenosti s vedením lidí a praxi v oblasti prodeje? Chcete pracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - od 18000,- zajištěné ubytování - nástup ihned
Brandýs nad Orlicí
minulý měsíc
- zajištěné ubytování cca 10 min. od podniku - na LP musí být výpis ze zdravotní dokumentace - ochranné pracovní pomůcky ZDARMA -... zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1 - od 22000,- ubytování zajištěno - volné místa
Brandýs nad Orlicí
minulý měsíc
- zajištěné ubytování cca 10 min. od podniku - práce na hlavní pracovní poměr, případně i na dohodu - ochranné pracovní pomůcky... zobrazit nabídku»
FMEA moderátor, Jihlava, 30 - 40 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Být špičkou ve svém oboru není jen tak, jak jsme toho docílili? Posloucháme ty, kteří pro nás pracují! Pojď se k nám podívat! Jsme... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér – team leader (Velká bíteš)
Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného dodavatele vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových turbín,... zobrazit nabídku»
Tiskař na ofsetovém stroji - nástupní bonus 50 000Kč
Brno-Modřice
minulý měsíc
Mzda 24 000 – 30 000 Kč/měsíc Příplatek za práci přesčas: 25 % Příplatek za práci v sobotu a v neděli: 50 % Příplatek za práci ve... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Náplň práce: Řízení vývojových projektů od nabídky až po spuštění sériové výroby Zajištění podpory vývoje pro projekty v... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Vysočina
minulý měsíc
Chcete se podílet na zlepšování procesů ve výrobní společnosti? Ovládáte nástroje štíhlé výroby, umíte analyzovat pracovní postupy a... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy - průmyslové inženýry
Vysočina
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a znalost principů štíhlé výroby? Mluvíte anglicky a chcete si najít práci, při které budete i... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - automotive
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládá anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního... zobrazit nabídku»
Automotive - vedení projektů Jihlava
Vysočina
minulý měsíc
Jste zkušený v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu? Hovoříte plynule anglickým jazykem, k Vašim silným vlastnostem... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace