Nabídka práce v regionu Jihlava (volná místa 1194) - strana 57

Práce v regionu Jihlava už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Jihlava a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Vysočina a okolí činí 1194 volných míst.

Vysočina

Aktuálně nabízíme:

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Technická podpora servisu s AJ | dispečink
Třebíč
minulý měsíc
Máš za sebou VŠ strojní nebo elektro? Anglicky zvládáš komunikovat face to face, po telefonu i přes maily? Pro technicky zdatné kabrňáky je... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér | strojírenství | až 40 000 Kč
Pelhřimov
minulý měsíc
Jste vývojový konstruktér s dlouholetou praxí ve strojírenství? Dokážete nám předložit projekty, na kterých jste se podílel? Vývoj,... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ nebo NJ | automotive - plasty
Vysočina
minulý měsíc
Jste technicky zdatní a máte zkušenosti v oblasti technologie vstřikování plastů? Pro významnou výrobní společnost na Vysočině hledáme... zobrazit nabídku»
Projektant | realizace požárně bezpečnostních zařízení
Jihlava
minulý měsíc
Jste zkušený projektový manažer a chcete se podílet na zajímavých projektech? Nebo jste absolvent VŠ a chcete získat výbornou praxi ve svém... zobrazit nabídku»
Skladník - Jihlava Střítěž - 18.000-20.000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
- práce na HPP v kmenovém stavu společnosti - mzda 18 - 20.000 ,-Kč ( HM ) - hodinová mzda 90,-Kč / hod + zákonné příplatky - bonus za... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – CNC obrábění
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání nebo zkušenosti v oblasti obrábění? Máte zkušenosti s obchodováním a vedením týmu? Pak hledáme právě Vás! Rodinná... zobrazit nabídku»
Servisní technik - strojírenství
Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský,...
minulý měsíc
Jste technický typ? Ovládáte elektrotechniku nebo robotiku? Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni? Pokud se chcete stát součástí týmu... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Humpolecko
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality? Jste zkušený inženýr kvality, začínající kvalitář nebo čerstvý absolvent po VŠ v technickém oboru?... zobrazit nabídku»
Mistr automotive | Humpolecko
Humpolecko
minulý měsíc
Jste zkušený mistr výroby a zvažujete novou pracovní příležitost? Jsme menší automotive společnost na Humpolecku a hledáme fajn mistra s... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – zemědělská technika
Středočeský, Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské vzdělání a praxi na pozici Obchodního zástupce? Máte zkušenosti s prodejem zemědělských strojů, jejich... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – Vysočina
Středočeský, Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně technického nebo obchodního zaměření? Máte praxi na pozici obchodního zástupce?... zobrazit nabídku»
Quality manager
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedoucí pozicí v oblasti kontroly kvality? Dokážete své podřízené motivovat a být jim oporou? Rádi byste se uplatnili na... zobrazit nabídku»
Key account manager | technické projekty | až 60 000 Kč
Vysočina
minulý měsíc
Naše projekty jsou rozsáhlé a zajímavé. Dodáváme nejen produkt, ale komplexní řešení na míru zákazníkovi. Vyrábíme, modernizujeme,... zobrazit nabídku»
Brigáda - montážní dělník ve výrobě
Jihlava
minulý měsíc
Blížící se jaro je předzvěstí prvních letních brigád, kdy ty nejlukrativnější bývají rychle obsazené. Neváhejte tedy moc... zobrazit nabídku»
Manažer jakosti
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte manažerské zkušenosti a bohatou praxi z oblasti kontroly kvality? Orientujete se v nástrojích kvality a standardech? Rádi komunikujete s... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Přerov
minulý měsíc
Nabízíme: - dlouhodobou pracovní jistotu - zajišťujeme ubytování - poskytujeme příspěvek na ubytování - práci ve směnné provozu zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě
Třebíč
minulý měsíc
Pracoval/a jste již na pozici mistra či vedoucího? Chcete novou výzvu v automotive společnosti? Přečtete mail v AJ nebo NJ a zvládnete... zobrazit nabídku»
Manažer pro projekty s dobrou AJ
Třebíč
minulý měsíc
Je projektové řízení v automotive pro Vás právě to, co hledáte? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro nové projekty s AJ/NJ
Třebíč
minulý měsíc
Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v rámci nových projektů v kvalitě popř. v zákaznické či dodavatelské kvalitě? Máte praxi jako... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistik pro skladové hospodářtví
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti z logistiky ve výrobě či skladového hospodářství? Jste vůdčí typ?Máme tu novou příležitost pro Vás! - vedení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace