Nabídka práce v Kolíně (1210)

Hledáte práci v Kolíně? Dobrá práce.cz je i v Kolíně, stačí si jen vybrat z nabídky volných míst.

Kolín
Dispečer
Kolín
dnes
- příjemné pracovní prostředí u mezinárodní společnosti - široká škála benefitů (13. plat, stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na pojištění aj.) - podpora vzdělávání zobrazit nabídku»
Vedoucí elektrokonstrukce
Kolín
dnes
Zajímavé a perspektivní zaměstnání - Motivační platové ohodnocení (50-80.000 Kč) - Ostatní benefity (např. osob. vůz aj. dle osobního... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant
Kolín
dnes
- Zajímavou a perspektivní práci u prosperující proexportní společnosti - Nadstandartní platové ohodnocení - Podpora dalšího... zobrazit nabídku»
Dispečer
Kolín
dnes
- příjemné pracovní prostředí u mezinárodní společnosti - široká škála benefitů (13. plat, stravenky, týden dovolené... zobrazit nabídku»
Servisní technik vratové techniky s vyhl.50
Kolín a okolí
dnes
HPP odpovídající ohodnocení zaškolení příjemný kolektiv zobrazit nabídku»
Programátor PLC / scada
Nový Jičín, Louny, Kolín,Ostrava
dnes
Jako úspěšný kandidát získáte především místo v sehraném mezinárodním týmu inženýrů působícím v České republice. Nabízíme... zobrazit nabídku»
Práce na plný úvazek v mezinár. skupině Vienna Insurance Group, až 30 000 ...
Kolín
před 2 dny
- slušné a poctivé jednání - zázemí silné a dynamické společnosti - příslušnost do skupiny Vienna Insurance Group - VIG - fixní... zobrazit nabídku»
Dispečer / Kolín / and
Kolín (5 km od Kolína)
před 3 dny
Nabízíme: - Samostatnou a zodpovědnou práci - Firemní benefity - Práci v mladém přátelském kolektivu - Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Kolín
před 4 dny
70,- na hod. čistého příspěvek na dopravu max. 1.500/měsíc možnost vyplacení zálohy po 80 ti odpracovaných hodinách zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení s AJ
Kolín
před 5 dny
Ovládáte velmi dobře anglický jazyk? Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. ... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikovacích lisů
okres Kolín
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Kolín, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Seřizovač... zobrazit nabídku»
Quality engineer s AJ
okres Kolín
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti kvality? Ovládáte anglický jazyk? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, společnost z... zobrazit nabídku»
Asistentka generálního ředitele s AJ
okres Kolín
před týdnem
Ovládáte AJ a máte zkušenosti z administrativy? Chcete se uplatnit ve společnosti se stabilním zázemím? Pak hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Operátor montážní linky
Kolín
před týdnem
- hlavní pracovní poměr - 22.000 až 26.00 Kč/měsíc - příspěvek na dopravu 30 Kč/den - 25 dnů dovolená - zákonné příplatky -... zobrazit nabídku»
Logistik s NJ
okres Kolín
před týdnem
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Kolín, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: LOGISTIK s NJ ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Středočeský kraj
Kolín
před 14 dny
Nabízíme: Zázemí stabilní a zavedené společnosti Samostatnou pozici v oblasti obchodu Možnost cestování a práce v rámci ČR Zajímavé... zobrazit nabídku»
Údržbář/Mechanik – Kolínsko
Kolín
před 14 dny
Nabízíme: Samostatnou pracovní pozici s možným nástupem ihned Pracovní pozici v zavedené společnosti Zázemí a jistotu stále pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu – Kolínsko
Kolín
před 14 dny
Nabízíme: Samostatnou pracovní pozici v oddělení nákupu Zázemí zavedené společnosti Práci v menším dynamickém týmu Moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Administrativní asistent/ka – Kutnohorsko
Kolín
před 14 dny
Nabízíme: Samostatnou pozici administrativního typu v menším dynamickém týmu Aktivní využití jazykových znalostí Jistotu a stabilitu... zobrazit nabídku»
Nákladová analytik - Kolínsko
Kolín
před 14 dny
Nabízíme: Samostatnou pozici v zavedené společnosti Jistotu a stabilitu u zaměstnavatele s velmi dobrým jménem v regionu Zázemí stabilního... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace