Nabídka práce v Kolíně (1044)

Hledáte práci v Kolíně? Dobrá práce.cz je i v Kolíně, stačí si jen vybrat z nabídky volných míst.

Kolín
Prodejce automobilů (30–50 tis.) – Kolín
Kolín
dnes
průměrný výdělek na této pozici: 30 000 – 50 000 Kč smlouvu na dobu neurčitou možnost firemního postupu zvýhodněné firemní tarify... zobrazit nabídku»
Production part approval process specialist
Pardubicko, Kolínsko
dnes
Perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí. Možnost odborného růstu. Zajímavé finanční ohodnocení. Lákavé firemní benefity... zobrazit nabídku»
Disponent s AJ
Pardubicko, Kolínsko
dnes
Perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí. Příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště, možnost odbornéh růstu.... zobrazit nabídku»
Skladový dělník Kolín
Kolín
dnes
Nabízíme: - dlouhodobé zaměstnání - práci ve stabilní a prosperující společnosti - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
!!!spěchá!!! technolog výroby – senior od 50 000Kč #4277976
Kolín
dnes
Náš klient nabízí: · Motivující finanční ohodnocení (od 50 000 Kč) · Pružná pracovní doba (povinná přítomnost na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Kolín
včera
70,- na hod. čistého příspěvek na dopravu max. 1.500/měsíc možnost vyplacení zálohy po 80 ti odpracovaných hodinách zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě automobilů - možnost ubytování - Kolín - ihned!
KOLÍN
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobní automobilů, se sídlem v Kolíně, hledáme schopné, pracovité a fyzicky... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení potravin [139595788]
Kolín, Benešova 1000
před týdnem
Na každou listinu, na které nám poskytujete Vaše osobními údaje uveďte laskavě: "Dávám... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV až 18.000,- (Kolín-Ovčáry)
Kolín - Ovčáry
před týdnem
Hodinová sazba 84 Kč 100 Kč stravenky příplatky za noční směny 13 400 + bonus 3.300 Kč Příspěvek na dopravu (40 Kč/směna)... zobrazit nabídku»
Traffic Operator - Dispečer
Kolín
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Traffic Operator - Dispečer v oddělení Logistic transport. Pokud jste... zobrazit nabídku»
Dělník – výroba palet
okres Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Kolíně, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Dělník – výroba palet Náplň... zobrazit nabídku»
Dispečer s AJ
okres Kolín
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici dispečera? Ovládáte AJ na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta,... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - strojírenství
Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Kolíně, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Operátor ve výrobě - strojírenství ... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - Kolín
Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Kolíně, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Operátor ve výrobě Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
okres Kolín
před týdnem
Pro našeho významného klienta v okrese Kolín hledáme vhodné kandidáty na pozici SENIOR KONSTRUKTÉR Pracovní náplň: konstrukce... zobrazit nabídku»
Projektový a obchodní manažer
ókres Kolín
před týdnem
Máte zkušenost s vedením projektů a uzavíráním obchodů? Mluvíte anglicky? Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti? Pro... zobrazit nabídku»
Supplier Quality Engineer
Kolín
před týdnem
Smlouva na dobu určitou – 3 roky Motivující finanční ohodnocení Flexibilní pracovní doba Firemní benefity 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Customer relationship manager
okres Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodně uznávanou, dynamicky se rozvíjející společnost hledáme silnou osobnost na pozici CUSTOMER RELATIONSHIP... zobrazit nabídku»
Quality engineer s AJ
okres Kolín
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti kvality? Ovládáte anglický jazyk? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, společnost z... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
okres Kolín
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti nákupu? Mluvíte anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace