Nabídka práce v regionu Liberec (volná místa 765)

Práce v regionu Liberec už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší čerstvé nabídky práce pro Liberec a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Liberecký kraj a okolí činí 765 volných míst.

Liberecký kraj
Řidič MKD Skandinávie
pobočka: Kostelec nad Orlicí a Liberec
včera
Hlavní pracovní poměr NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč Profesionální servisní pomoc na cestě (vlastní servis – TC-HK spol. s r.o., Jistotu a zázemí stabilní české... zobrazit nabídku»
Operátor výroby lisař
okres Ústí nad Orlicí
včera
-školení BOZP -zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách -ubytování zajištěno -nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Test Engineer
Trutnov
včera
Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Rozvoj, stabilitu a jistotu Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi Motivující systém... zobrazit nabídku»
Programátor výrobní linky
Liberec
před 4 dny
Technická podpora pracovníků výroby a údržby strojů Programování, implementace PLC systémů v oddělení údržby Realizace změn SW a příslušného HW při změnách výrobků a procesů zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
Hradec Králové
před 4 dny
- nabízíme práci na HPP nebo OSVČ - vyplácíme zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách - pro HPP zajišťujeme ubytování plně hrazené zaměstnavatelem zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Liberec
včera
praxe v nejlépe placeném oboru kariérní růst zajímavé finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Řidič MKD Skandinávie
pobočka: Kostelec nad Orlicí a Liberec
včera
Hlavní pracovní poměr NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč Profesionální servisní pomoc... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký,...
včera
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci - finanční ohodnocení - výrazný bonus v závislosti na dosažených výsledcích - služební... zobrazit nabídku»
Páječ/ka: Osazování plošných spojů
Liberecký
včera
Práci v malé stabilní firmě, odpovídající plat + osobní ohodnocení, stravenky. zobrazit nabídku»
Vedoucí střediska Česká Lípa
Liberecký
včera
Zaměstnání v zavedené společnosti, zajímavou práci v klidném a přátelském prostředí, ohodnocení závislé na individuálním nasazení,... zobrazit nabídku»
Konstruktér laboratorních a průmyslových pecí
Liberecký
včera
Nadstandardní ohodnocení. Odborný růst v několika oborech, výsledkem je výjimečný odborník v důležitém průmyslovém oboru konstrukce... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Liberecký
včera
Práci na HPP s pružnou pracovní dobou, mzdu až 45.000,- (dle zkušeností a praxe). zobrazit nabídku»
Pracovník lepírny - seřizovač
Liberec,
včera
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, předního výrobce vzduchotechniky na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Programátor java
Liberecký
včera
Benefity: * zázemí stabilní mezinárodní společnosti * telefon k soukromému použití (10 Gb) * penzijní připojištění * cafeteria systém *... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30–50 tis.) – Liberec
Liberec
včera
průměrný výdělek na této pozici: 30 000 – 50 000 tis. smlouvu na dobu neurčitou možnost firemního postupu zvýhodněné firemní tarify... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Liberecký kraj
včera
zázemí velké stavební firmy s dlouholetou tradicí odpovídající finanční ohodnocení prémie mobilní tel., automobil, notebook zobrazit nabídku»
Specialista lakoven [5 týdnů dovolené]
Liberecký
včera
- zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti - možnost profesního rozvoje - moderní pracovní prostředí - systém... zobrazit nabídku»
Dělník/ce v čokoládovně
Jablonec nad Nisou
včera
-příspěvek na ubytování -příspěvek na stravu -práce na dobu určitou -mzda 65,-Kč/hod (bez ubytování 70,-Kč) -docházkový bonus... zobrazit nabídku»
Vedoucí/Mistr v kovovýrobě
Českolipsko
včera
- stabilní zaměstnání u společnosti se zahraniční účastí - motivující ohodnocení - možnost odborného růstu, seberealizaci -... zobrazit nabídku»
Technik bozp a PO hornická Vyhláška č. 298(2005nutnost
Liberecko
včera
HPP významné společnosti v Liberci výborné mzdové podmínky-profesní růst 6 týdnů dovolené,bonusy + prémie k osobnímu hodnocení,... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlásit se  |  registrace