Nabídka práce v regionu Liberec (volná místa 791)

Práce v regionu Liberec už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší čerstvé nabídky práce pro Liberec a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Liberecký kraj a okolí činí 791 volných míst.

Liberecký kraj
Programátor výrobní linky
Liberec
dnes
Technická podpora pracovníků výroby a údržby strojů Programování, implementace PLC systémů v oddělení údržby Realizace změn SW a příslušného HW při změnách výrobků a procesů zobrazit nabídku»
Operátor výroby lisař
okres Ústí nad Orlicí
dnes
-školení BOZP -zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách -ubytování zajištěno -nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Test Engineer
Trutnov
dnes
Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Rozvoj, stabilitu a jistotu Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi Motivující systém... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
Hradec Králové
dnes
- nabízíme práci na HPP nebo OSVČ - vyplácíme zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách - pro HPP zajišťujeme ubytování zdarma zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Loděnice u Prahy
Loděnice
dnes
- ubytování ZDARMA / příspěvek na bydlení - 64,-Kč/ hod v čistém - nenáročná manuální práce - nepřetržitý provoz - bez vstupních testů V případě zájmu nás kontaktujte na telefonních číslech... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Liberec
dnes
praxe v nejlépe placeném oboru kariérní růst zajímavé finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký,...
dnes
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci - finanční ohodnocení - výrazný bonus v závislosti na dosažených výsledcích - služební... zobrazit nabídku»
Supervizor v oblasti výživy/ kosmetiky a sportu-fitclub cvičení
Hradec Králové, Liberec,Trutnov,Pardubice,Jičín,Rychnov
před týdnem
NABÍZÍME zaškolení, kompletní vzdělávání a rekvalifikační kurz, volnou pracovní dobu. Nadstandardní finanční ohodnocení. Práci na... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě jablonec nad nisou, nástup ihned!!!
Jablonec nad Nisou
dnes
nabízíme dobré platové ohodnocení 78 - 85kč/hod možnost zajištění ubytování - příspěvek 1500Kč/měsíc možnost záloh do první... zobrazit nabídku»
Skladník na VZV
Turnov
dnes
- Neustálou péči našich koordinátorů - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Ochranné pracovní pomůcky zdarma -... zobrazit nabídku»
Svářeč se ZK 135
Jiřetín pod Jedlovou
dnes
zázemí prosperující společnosti příspěvek na stravu příspěvek na bydlení 1000 CZK docházkový bonus 1000 CZK kvartální... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30–50 tis.) – Liberec
Liberec
dnes
průměrný výdělek na této pozici: 30 000 – 50 000 Kč smlouvu na dobu neurčitou možnost firemního postupu zvýhodněné firemní tarify... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí Liberecký kraj
Liberecký kraj
dnes
zázemí velké stavební firmy s dlouholetou tradicí odpovídající finanční ohodnocení prémie mobilní tel., automobil, notebook zobrazit nabídku»
Dělník/ce v čokoládovně
Jablonec nad Nisou
dnes
-příspěvek na ubytování -příspěvek na stravu -práce na dobu určitou -mzda 65,-Kč/hod (bez ubytování 70,-Kč) -docházkový bonus... zobrazit nabídku»
Senior Specialist - Cost Planning
Liberec
dnes
- pružná pracovní doba - podpora relokace - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění / životní... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality, dělník do výroby Liberec - 69 - 120,-
Liberec
dnes
Pracoviště Liberec - průmyslová zóna JIH Příplatek: přesčas, svátek, sobotu + neděli dle zákona. Stravenky. Bonus za neabsenci. zobrazit nabídku»
Vedoucí/Mistr v kovovýrobě
Českolipsko
dnes
- stabilní zaměstnání u společnosti se zahraniční účastí - motivující ohodnocení - možnost odborného růstu, seberealizaci -... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 na ultrazvuk
Liberecký
dnes
Nabízíme: - Dlouhodobá zakázka min. na 5 let ve stabilní a prosperující společnosti - vysoké platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Svářeč en 135
Česká Lípa
dnes
- výborné mzdové ohodnocení - mzda vždy včas - ubytování zdarma - OPP zdarma - 24/hod servis koordinátora - možnost přesčasů -... zobrazit nabídku»
Ředitel pobočky - Liberec
Liberecký
dnes
- manažerské vzdělávání - výdělek 150.000,- Kč - možnost ovlivnění výdělku vlastním přístupem - podíl na zisku firmy v ČR -... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace