Nabídka práce v regionu Liberec (volná místa 856)

Práce v regionu Liberec už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší čerstvé nabídky práce pro Liberec a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Liberecký kraj a okolí činí 856 volných míst.

Liberecký kraj
Operátor výroby lisař
okres Ústí nad Orlicí
dnes
-školení BOZP -zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách -ubytování zajištěno -nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Test Engineer
Trutnov
dnes
Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Rozvoj, stabilitu a jistotu Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi Motivující systém... zobrazit nabídku»
Promotér/Hosteska Liberec
Liberec
dnes
Základní plat 15.000 Kč + osobní ohodnocení, zodpovědnou práci, příjemné pracovní prostředí, práci v mladém a dynamickém kolektivu,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Česká republika
minulý měsíc
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci - finanční ohodnocení - výrazný bonus v závislosti na dosažených výsledcích - služební... zobrazit nabídku»
Pomocný skladník - Liberec od 77,- / hod.
Vratislavice nad Nisou
dnes
Mzda: 77,-/ hod. + stravenka v hodnotě 60,- + příplatky za svátek, víkend, přesčas Smlouva: - dohoda o pracovní činnosti - v... zobrazit nabídku»
Operátor výroby – obsluha vstřikolisu
Jablonec nad Nisou
dnes
-60,-CZK/hod./ 65,-CZK/hod. od 4. měsíce -Docházkový, měsíční bonus 1000,-CZK -Kvartální docházkový bonus 3000,-CZK -13.plat zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Jablonec nad Nisou
dnes
*60,-CZK/hod./ 65,-CZK/hod. od 4. měsíce - čistého *Docházkový, měsíční bonus 1000,-CZK *Kvartální docházkový bonus 3000,-CZK... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - Liberec - nástup ihned
Liberec
dnes
* práci na HPP na dobu neurčitou * výhodné platové ohodnocení - upřesněno na osobním pohovoru * příspěvek na stravu * stabilní... zobrazit nabídku»
Pracovník ostrahy/strážný - brigáda
Liberec
dnes
- dlouhodobá práce na DPČ - mzda 70 Kč/h - 12-hodinové směny (7 - 19h) - místo výkonu práce Liberec zobrazit nabídku»
Technolog
Liberecký
dnes
· Smlouva na dobu neurčitou · Zajímavé finanční ohodnocení · 13 plat a další benefity v závislosti na plnění ekonomických... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberecký
dnes
  · Zajímavé finanční ohodnocení · 13 plat a další benefity v závislosti na plnění ekonomických cílů · Rozvoj jak osobnostní tak... zobrazit nabídku»
Technik měření 3D
Liberecký
dnes
Osobní i profesionální rozvoj Odpovídající finanční ohodnocení 5 týdnu dovolené Zázemí v nad mezinárodní společnosti zobrazit nabídku»
Brigádník - Montér/ka - Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
dnes
* Práce dohodu (možnost pracovat i vyšší rozsah hodin) * Velmi výhodné platové ohodnocení (upřesněné na osobním pohovoru) * Možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky - stavebnictví
Liberec
dnes
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Velice dobré platové ohodnocení Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Stravenky,... zobrazit nabídku»
Globální nákupčí nevýrobního materiálu
Liberecký kraj
dnes
Stabilní zázemí stále rostoucí nadnárodní společnosti, nadstandardní mzdové ohodnocení (roční a půlroční bonusy), zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Konstruktér přípravků [dovolená navíc]
Českolipsko
dnes
- perspektivní práci v nadnárodním koncernu - možnost osobního růstu - jazykové kurzy - další vzdělávání - systém zaměsnaneckých... zobrazit nabídku»
Finanční koncipient - Partners Market Semily
Semily
dnes
Práce na HPP Nadstandardní platové podmínky Řada benefitů (telefon i k osobním účelům, stravenky, příspěvek na finanční produkty) Po... zobrazit nabídku»
IT Global Support
Liberec
dnes
The Corporate Desktop Administrator is an all round experienced IT specialist who has responsibilities for configuring and maintaining the corporate... zobrazit nabídku»
Lékař se specializací v oboru dermatovenerologie
Liberecký kraj
dnes
- Zajímavé platové ohodnocení - Pracovní pozici na plný pracovní úvazek - Možnost ubytování v místě pracoviště - Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Lékař se specializací v oboru gastroenterologie
Liberecký kraj
dnes
- Zajímavé platové ohodnocení - Pracovní pozici na 0,6 pracovní úvazek - Možnost ubytování v místě pracoviště - Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace