Nabídka práce v regionu Liberec (volná místa 757)

Práce v regionu Liberec už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší čerstvé nabídky práce pro Liberec a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Liberecký kraj a okolí činí 757 volných míst.

Liberecký kraj
Řidič MKD Skandinávie
pobočka: Kostelec nad Orlicí a Liberec
včera
Hlavní pracovní poměr NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč Profesionální servisní pomoc na cestě (vlastní servis – TC-HK spol. s r.o., Jistotu a zázemí stabilní české... zobrazit nabídku»
Operátor výroby lisař
okres Ústí nad Orlicí
včera
-školení BOZP -zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách -ubytování zajištěno -nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Dělník na navíjení
okr.Pardubice
včera
-dlouhodobá práce na HPP -zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách -možnost přesčasů zobrazit nabídku»
Dělnice v elektrovýrobě-pájení
Lanškroun, okr.Ústí nad Orlicí
včera
-dlouhodobá práce na HPP -možné zálohy po 80-ti odpracovaných hodinách -možnost práce přesčas -možnost turnusové práce -možnost ubytování -nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Programátor výrobní linky
Liberec
před 14 dny
Technická podpora pracovníků výroby a údržby strojů Programování, implementace PLC systémů v oddělení údržby Realizace změn SW a příslušného HW při změnách výrobků a procesů zobrazit nabídku»
Řidič MKD Skandinávie
pobočka: Kostelec nad Orlicí a Liberec
včera
Hlavní pracovní poměr NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ Finanční ohodnocení 30.000,-- až 35.000,-- Kč Profesionální servisní pomoc... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s ŽL - dekorativní kosmetika
Ostrava
včera
- práce na ŽL (čas si organizujete sami) - vysoká provize z uskutečněných objednávek - nástup nejlépe ihned zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký,...
včera
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci - finanční ohodnocení - výrazný bonus v závislosti na dosažených výsledcích - služební... zobrazit nabídku»
Trainee program pro absolventy do zahraničí - až 60 000 Kč
Liberecký
včera
Benefity: * nadstandardní ohodnocení * možnost práce v úspěšném dynamickém týmu * možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Liberecký
včera
Benefity: * zámezí stabilní společnosti * atraktivní zaměstnanecké výhody * neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Liberecký kraj
včera
zázemí velké stavební firmy s dlouholetou tradicí odpovídající finanční ohodnocení prémie mobilní tel., automobil, notebook zobrazit nabídku»
Pracovník péče o vozy – Liberec
Liberec
včera
motivační ohodnocení možnost kariérního postupu práci na směny (krátký/dlouhý týden) slevy na vybrané služby a produkty... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
okres Semily
včera
Pro našeho klienta, mezinárodně uznávanou, dynamicky se rozvíjející společnost hledáme zkušeného kandidáta na pozici INŽENÝR KVALITY... zobrazit nabídku»
Dělník/ce v čokoládovně
Jablonec nad Nisou
včera
-příspěvek na ubytování -příspěvek na stravu -práce na dobu určitou -mzda 65,-Kč/hod (bez ubytování 70,-Kč) -docházkový bonus... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Liberec
včera
- 3 směnný provoz - finanční hodnocení odpovídající praxi - zdravotní péče a rehabilitace - jazykové kurzy a odborné vzdělávání... zobrazit nabídku»
Senior Specialist - Cost Planning
Liberec
včera
- pružná pracovní doba - podpora relokace - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění / životní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Liberec
včera
- Účtování majetku, pokladny, banky, faktur - Orientace v zahraničních dokladech - Vytváření měsíčních a čtvrtletních... zobrazit nabídku»
Vedoucí/Mistr v kovovýrobě
Českolipsko
včera
- stabilní zaměstnání u společnosti se zahraniční účastí - motivující ohodnocení - možnost odborného růstu, seberealizaci -... zobrazit nabídku»
Technik bozp a PO hornická Vyhláška č. 298(2005nutnost
Liberecko
včera
HPP významné společnosti v Liberci výborné mzdové podmínky-profesní růst 6 týdnů dovolené,bonusy + prémie k osobnímu hodnocení,... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 na ultrazvuk
Liberecký
včera
Nabízíme: - Dlouhodobá zakázka min. na 5 let ve stabilní a prosperující společnosti - vysoké platové ohodnocení zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlásit se  |  registrace