Nabídka práce v regionu Pardubice (volná místa 1032)

Práce v regionu Pardubice už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Pardubice a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Pardubický kraj a okolí činí 1032 volných míst.

Pardubický kraj

Aktuálně nabízíme:

Obchodní zástupce pro ČR
Sezemice
dnes
Nabízíme HPP se zkušební dobou 3 měsíce, kde očekáváme vysoké pracovní nasazení, které bude finančně ohodnoceno. Práci v mladém a přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
Specialista terénního vymáhání pohledávek
Hradec Králové a okolí
dnes
Nabízíme hlavní pracovní poměr, práci na živnostenský list, velice zajímavé příjmy a bonusy za skvěle odvedenou práci, služební auto, služební telefon, práci v rámci celé ČR, možnost vzdělávání se a učit se od... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Pardubice
dnes
- pracovní doba od 7:00 - 15:30 hod - pracovní poměr na HPP - možnost dlouhodobé pracovní spolupráce - motivační ohodnocení - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Operátorka lisovny
Dvořisko u Chocně
dnes
- první měsíc práce na DPČ, po zaučení možnost práce na HPP - mzda v čistém 95,-Kč/h - příplatky za noční, odpolední, víkendy - příplatky za ztížené podmínky - hradíme ubytování - zajišťujeme dopravu zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Hodinová mzda 110 až 120 Kč,- čistého !!!
Mladá Boleslav
dnes
Šance pro zdatné a šikovné muže Možnost hodinové mzdy až 110 - 120 Kč,- Čistého !!! ¸¸¸¸ Říkáte si ,, to myslíte vážně ??? ANO !!! A MY NEKONČÍME !!! Každé úspěšné zaučení na novém stroji (splnění... zobrazit nabídku»
Strážný
Praha, Plzeň, Liberec ....
dnes
Stabilní bezpečnostní agentura přijme nové pracovníky/pracovnice. Práce dle možností zaměstnance, směny možno domluvit individuálně. Nástup možný ihned. DPP, DPČ, HPP. Pracovní zařazení a platové podmínky dle praxe a... zobrazit nabídku»
Komerčně-technický pracovník
Pardubice
dnes
- stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - možnost získání další praxe a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro ČR
Sezemice
dnes
Nabízíme HPP se zkušební dobou 3 měsíce, kde očekáváme vysoké pracovní nasazení, které bude finančně ohodnoceno. Práci v mladém a... zobrazit nabídku»
Automechanik - duplikát
Hradec Králové
dnes
hrubá měsíční mzda v rozmezí 18000 - 28000Kč jednosměnný provoz, práce 5 dní v týdnu, placené přesčasové hodiny, stravování... zobrazit nabídku»
Specialista terénního vymáhání pohledávek
Hradec Králové a okolí
dnes
Nabízíme hlavní pracovní poměr, práci na živnostenský list, velice zajímavé příjmy a bonusy za skvěle odvedenou práci, služební auto,... zobrazit nabídku»
Obchodník specialista
vybraná města
dnes
Nabízíme: Když prodáváte školení osobnostního rozvoje, musíte na sobě tvrdě pracovat i sami. Veškeré firemní know-how a průběžná... zobrazit nabídku»
Pomocné manipulační práce
Pardubice
dnes
Hledáme pracovníky na pomocné práce dle pokynu.Nutný pracovní oděv a pracovní rukavice. zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - komodity
Pardubice
dnes
Práce pro velmi prosperující zahraniční společnost, účast na nových projektech, odpovídající ohodnocení, firemní benefity - notebook,... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Pardubice
dnes
Plat cca 30 tisíc podle zkušeností kandidáta, přátelský a vstřícný kolektiv, pěkné pracovní prostředí, nástup dle možností... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr (více pracovních míst)
Pardubice
dnes
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Montáž autorádií - náborový bonus 10 000,-KČ !!
Pardubice
dnes
Práce na HPP s možností nástupu IHNED Práce v čistém prostředí Fyzicky nenáročnou práci Ubytování, doprava hrazené... zobrazit nabídku»
Práce pro muže, ženy (plastové výrobky) ubytování zdarma ihned
Moravská Třebová
dnes
FINANCE: od 80,-kč/h v ČISTÉM + 3,-kč ZA NOČNÍ + 500,-kč DOCHÁZKOVÝ BONUS + 3000,- Kč PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU A BYDLENÍ Průměrný... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení logistiky (-kms-)
okr. Svitavy
dnes
- zázemí silné mezinárodní společnosti - mobil, notebook - možnost kariérního postupu - pohyblivá pracovní doba - možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení plánování výroby (-kms-)
okr. Svitavy
dnes
- zázemí silné mezinárodní společnosti - mobil, notebook - možnost kariérního postupu - pohyblivá pracovní doba - možnost... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality- Dolní ředice
Dolní Ředice
dnes
- 90 Kč/h NETTO!!! - DPČ- po zaškolení možnost HPP - nástup ihned - možnost záloh zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Mladí chtějí v práci hlavně pohodičku

Mají mladí lidé s čerstvými vysokoškolskými diplomy nereálné požadavky týkající se...

Šéf by vás šmírovat neměl, možná mu za to bude hrozit pokuta

Kontroluje vám šéf soukromé maily, telefonické hovory nebo vyzvídá podrobnosti o vašich...

Můžete si čerpat dovolenou jak chcete nebo vám ji určuje zaměstnavatel?

Léto - ideální čas pro čerpání dovolené ať ž kvůli počasí neb prázdninám dětí....

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace