Nabídka práce v regionu Pardubice (volná místa 1460)

Práce v regionu Pardubice už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Pardubice a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Pardubický kraj a okolí činí 1460 volných míst.

Pardubický kraj

Aktuálně nabízíme:

Odborný konzultant
Pardubice
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv. Odpovídající finanční ohodnocení. Možnost profesního růstu. zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / Vedoucí skupiny (nástup cca 40 tis + obchody)
Tábor, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, České Budějovice
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (zejména: Tábor, Pelhřimov, Jindřichův Hradec, méně pak České Budějovice) a zkušenostmi z finančního... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - elektro
Pardubice
Pracovní náplň vedení týmu svěřené skupiny pracovníků zajišťování preventivní údržby a oprav zařízení kontrola provozu, provádění inspekčních pochůzek, kontrol a revizí, vedení záznamů o... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve strojírenské výrobě
Zámrsk u Vysokého Mýta
Nabízíme stabilní práci s možností profesního rozvoje, motivující finanční ohodnocení, dotované stravování, příplatky za 12h směnu, příspěvky na dojíždění, stravenky, věrnostní prémie a další výhody. zobrazit nabídku»
Hledáme techniky a specialisty na oddělení analýz
Pardubice
5 týdnů dovolené částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka) příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění bonusy ve formě kafeterie ... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubice
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Budete mít přístup k novým technologiím Uvidíte za sebou výsledky a budete mít dobrý pocit z toho, že... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického centra
Pardubice
dnes
racovní nabídka Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, komunikativního, proklientsky a obchodně založeného člověka... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (automotive) - nástup možný ihned
okres Pardubice
dnes
Pracovní nabídka Máte zkušenosti z oblasti výroby? Chcete se uplatnit v oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho... zobrazit nabídku»
Manažer marketingu
Ústí nad Orlicí
dnes
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, sídlícího v okrese Ústí nad Orlicí, hledáme vhodného uchazeče na pozici: MANAŽER... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář elektroúdržby strojů
okres Pardubice
dnes
- zaměstnání ve společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl - odpovídající mzdové ohodnocení - příspěvek... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
okres Pardubice
dnes
Pracovní nabídka Máte zájem pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Významná zahraniční společnost... zobrazit nabídku»
Kvalifikovaný operátor (svářeč, CNC, kalič kovu, brusič)
Pardubice
dnes
HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Analytik/čka nákladů
okres Pardubice
dnes
- příjemné pracovní prostředí - příspěvek na dopravu - 5. týden dovolené po roce zaměstnání - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje, Kaufland
Svitavy
dnes
ihned smlouvu na dobu neurčitou, plný i kratší úvazek, 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v... zobrazit nabídku»
Inženýr / ka kvality- procesní kvalita s AJ
okres Pardubice
dnes
práce ve stabilní mezinárodní společnosti závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s pokroč. AJ – administrativa
Pardubice
dnes
Zajímavou a samostatnou pracovní příležitost v mezinárodní skupině Možnost osobního i profesního růstu Možnost podílet se na... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce pro pobočku Pardubice
Pardubice
dnes
Co Vám můžeme nabídnout? * Práci na PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito * Možnost navýšení mzdy po zkušební... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Choceň
dnes
- práce v malé prosperující firmě - rozmanitost v oboru - jednosměnný provoz na plný úvazek - práce v blízkosti firmy - penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodní poradce, klientský servis. Vysoké výdělky!
Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí
dnes
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Nejvyšší finanční ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Kurýr/ka pro Pardubice a okolí
Pardubice
dnes
Zálohy vypláceny již po několika dnech. Možnost přechodného ubytování. Fixní plat 20.000 Kč čistého první dva měsíce, poté dle... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace