Nabídka práce v regionu Pardubice (volná místa 1176)

Práce v regionu Pardubice už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Pardubice a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Pardubický kraj a okolí činí 1176 volných míst.

Pardubický kraj

Aktuálně nabízíme:

Obchodnĺ technický poradce až 60.000 Kč
Pardubice, Kolín, Nymburk
dnes
- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU - produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - jsme výhradní distributor fa.ORAPI - evropský leader v oblasti nanotechnologií - profesionální systém... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (soustružník, frézař)
Zámrsk
dnes
Pracujeme ve dvousměnném provozu, dvanáctihodinové směny (denní/noční/cca. 15 za měsíc). Nabízíme zajímavou práci i finanční ohodnocení, příspěvky na dojíždění a stravování, zvláštní motivační odměny za... zobrazit nabídku»
Technolog svařování a broušení
Pardubice
dnes
Individuální přístup v rozvoji jak osobním, tak kariérním Získání zajímavých zkušeností v oboru komplexního řízení moderního výrobního závodu – možnost kariérního růstu Částečně dotované závodní... zobrazit nabídku»
Řidič kamionu - Mezinárodní přeprava
Mladá Boleslav
dnes
Práce na hlavní pracovní poměr Volné víkendy Kariérní růst Dobré platové podmínky Zaměstnanecké výhody Kvalitní dopravní technika. zobrazit nabídku»
Strážný
Praha, Plzeň, Liberec ....
dnes
Stabilní bezpečnostní agentura přijme nové pracovníky/pracovnice. Práce dle možností zaměstnance, směny možno domluvit individuálně. Nástup možný ihned. DPP, DPČ, HPP. Pracovní zařazení a platové podmínky dle praxe a... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka
Pardubice
včera
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, každoroční navyšování mzdy Obědy jen za 26 kč., na 12 hod.směnu jen za 6 kč.! Budete mít samostatnou a zodpovědnou práci a uvidíte... zobrazit nabídku»
Automechanik - duplikát
Hradec Králové
dnes
hrubá měsíční mzda v rozmezí 18000 - 28000Kč jednosměnný provoz, práce 5 dní v týdnu, placené přesčasové hodiny, stravování... zobrazit nabídku»
Asistent/ka
Pardubice, Hradec Králové
dnes
Nabízíme: zázemí kanceláře rekvalifikaci na tuto pozici výborný kolektiv rostoucí výdělky možnost kariérního postupu zobrazit nabídku»
Obchodník specialista
vybraná města
dnes
Nabízíme: Když prodáváte školení osobnostního rozvoje, musíte na sobě tvrdě pracovat i sami. Veškeré firemní know-how a průběžná... zobrazit nabídku»
Barman/ka
Pardibuce
před týdnem
Do provozovny v Pardubicích přijememe šikovné barmany/barmanky. Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru, chuť učit se novým věcem,... zobrazit nabídku»
Projektový manager - Moravská třebová
Moravská Třebová
dnes
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě školení měkkých i odborných dovedností, možnost... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Pardubice
Pardubice
dnes
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Zázemí stabilní, prosperující... zobrazit nabídku»
Operátor svářecích robotů Brandýs nad Orlicí - nástup ihned
Brandýs nad Orlicí
dnes
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - nástup ihned - různorodá činnost - zajištěné ubytování - vyplácení záloh -... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka při budování a správě majetku
Pardubice
dnes
- motivační finanční ohodnocení - odborné proškolení a zapracování - plnou podporu ze strany společnosti a manažera - kancelář v... zobrazit nabídku»
Koordinátor - Pardubice
Pardubice
dnes
zajímavou a odpovědnou práci zaškolení v dané problematice notebook a mobilní telefon pololetní odměny stravenky 2 sick... zobrazit nabídku»
Kontrolor/-ka - vstupní kontrola, Pardubice
Pardubice
dnes
nástupní mzda (ve zk. době) 90 Kč/hod. (po zk. době pak 100 Kč/hod.) + příplatky (za přesčasy, noc a víkendové směny) pracovní... zobrazit nabídku»
Servisní technik vzv- mech./ autoel., HrK nebo Pardubicko
Pardubický
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost s centrálou sídlící v Praze, která se zabývá poskytováním prodeje a pronájmu VZV techniky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu
Ústí nad Orlicí okres
dnes
zajímavou práci ve stabilním mezinárodním prostředí, práce s moderními technologiemi, odborné vzdělávání a profesní rozvoj zobrazit nabídku»
Skladový manipulant Pardubice (HPP i dpč)
Pardubice
dnes
- nástup možný ihned - nástupní mzda 18 000 Kč za měsíc, pokud máte platný průkaz na VZV 20 000 Kč měsíčně - po zaučení možné... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - lisař
Choceň
dnes
- Práce ve stabilní společnosti - zajímavé platové ohodnocení - ubytování zdarma zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Supermarkety budou mít o svátcích zavřeno. Libí se to zaměstnancům?

Poslanci definitivně rozhodli o zákazu prodeje ve větších obchodech během svátečních dnů....

Zlepší tykání vztahy na pracovišti?

Je lepší i v práci se všemi tykat nebo vykat? Asi se shodeme na tom, že záleží na firmě i...

Co už je sexuální harašení? Vtipy, poplácání nebo vyzývavé pohledy...

Dvojsmyslé vtipy, lichotky nebo třeba plácnutí po zadku. V našich zeměpisných šířkách se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace