Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 1479)

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 1479 volných míst.

Plzeňský kraj
Operátor/ka výroby klimatizací Plzeň
Plzeň
dnes
Výborné platové ohodnocení Náborový příspěvek 1000,- Kč Zálohy každý týden Zajištěné ubytování Příspěvek na ubytování Bonusy zobrazit nabídku»
Pracovník Wellness centra
Plzeň
dnes
Nadstandartní finanční ohodnocení možno i 30.000,- Flexibilní pracovní doba. Kariérní postup. Placené dovolené. zobrazit nabídku»
Obchodník - specialista
České Budějovice
dnes
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Zázemí stabilní společnosti - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Poradenství
Plzeň, Praha, Karlovy Vary
dnes
- zájem o výživu a péči o vzhled - seriózní a zodpovědný přístup - příjemné vystupování zobrazit nabídku»
Práce z domu - Vydělejte si extra peníze!
Celá ČR, Brno, Praha, Ostrava, Plzeň, České Budějovice...
dnes
Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivni uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou. Přivýdělek 2-3 hodiny... zobrazit nabídku»
Promotér/Hosteska 21.000 Kč - Plzeň
Plzeň
dnes
Komunikace s novými i stávajícími klienty ohledně možnosti získání, koupě produktů či služeb. Promo akce pro partnery (ochutnávky,... zobrazit nabídku»
Operátor stroje - Ostrov u Stříbra/mzda od 18000,- Kč + bonusy
Plzeň
před týdnem
Pro našeho velmi významného klienta, zahraniční společnost, která otevřela nový provoz v Ostrově u Stříbra hledáme MANUÁLNĚ ZRUČNÉ... zobrazit nabídku»
Grilér, Food trucker, gurmán, machr u grilu
Klatovy
před týdnem
Nabízíme práci pod spolehlivou, zavedenou a zákazníky dobře hodnocenou značkou Country Grill. Nabízíme jistoty zaměstnavatele, který je na... zobrazit nabídku»
Řidič na
Plzeň
před 14 dny
při osobním jednání zobrazit nabídku»
Lékař
Sušice
před 2 měsíci
Nástupní bonus 50 000 Kč pro usnadnění přechodu na nové místo. Standardní finanční ohodnocení. Pomoc při zajištění prvního... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby nábytku Klatovy
Klatovy
dnes
Zajištěné ubytování Zálohy každý týden zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby klimatizací Plzeň
Plzeň
dnes
Výborné platové ohodnocení Náborový příspěvek 1000,- Kč Zálohy každý týden Zajištěné ubytování Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Ředitel poprodejních (SERVISNÍCH) služeb/Plzeň
Plzeň
dnes
- velmi zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - samostatnou, různorodou práci - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Umíte rychle řešit problémy a chcete, aby věci fungovaly?
Plzeň
dnes
Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě i dál pracovat a zvyšovat své schopnosti, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl.... zobrazit nabídku»
Servisní technik – průmyslové převodovky
Plzeň
dnes
Jste technicky zdatný jak v dokumentaci, tak v praxi? Nebojíte se ušpinit si ruce, ale zároveň chcete mít zajímavou a různorodou práci? Jste... zobrazit nabídku»
Zkušební technik - elektromechanik
Plzeň
dnes
- práci na HPP ve stabilní společnosti - po odpracování 80ti hodin poskytujeme týdenní zálohy - možnost ubytování - dvousměnný provoz... zobrazit nabídku»
Skladník
Plzeň
dnes
- práce ve stabilní společnosti - po odpracování 80ti hodin možnost zálohy - dovolená zobrazit nabídku»
Obsluha automatizovaných strojů - nástup ihned !!!
Plzeň
dnes
- 80,- čistého/hodina - příplatky za noční 16,10 hrubého - docházkový bonus až 1000,- - příspěvek na privát 1 500,- nebo ubytování... zobrazit nabídku»
Projekt manažer - výstavba nové haly
Klatovy
dnes
zázemí významné mezinárodní společnosti možnost profesního růstu v expandující se společnosti možnost uplatnění a... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu + Skladmistr
Plzeňský
dnes
možný nástup IHNED nebo dle dohody stabilní pracovní pozici příspěvek na stravování prémie k základnímu platu možnost... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace