Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 1717)

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 1717 volných míst.

Plzeňský kraj
Profesionální řidiči c / CE
Dresden
dnes
Was wir Ihnen bieten: - einen Unbefristeten Arbeitsvertrag - Festgehalt und Spesen entsprechend der gesetzlichen Regelungen - Leistungsprämien - Pünktliche Bezahlung - Schichtarbeit, Einhaltung der Ruh- und Lenkzeiten - 5 Tage... zobrazit nabídku»
Svářeč 20 Euro/hod
Celá ČR
dnes
Hledáme šikovné svářeče na práci ve Švédsku, Norsku, Finsku, nadstandardní platové podmínky 20 Euro/hod, doprava do zemí ZDARMA, ubatování ZDARMA zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
dnes
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Pracovník studia
Plzeň, Praha , Brno
dnes
Z důvodu poptávky, uplatníme několik lidí v našich zavedených poradnách - v uvedených regionech. Možnost i na VČ ( min. 12h/ týden ) - student, žena na MD. Uplatníme několik lidí v oblasti: práce s klienty, servis a... zobrazit nabídku»
Práca v sklade vo Veľkej Británií. Viaceré lokality v ponuke.
Newcastle under Lyme
dnes
Ponúkame Vám prácu v jednom z najobľúbenejších textilných skladov. Pozitívne referencie našich kandidátov a spokojnosť nášho klienta zaraďuje túto pracovnú ponuku medzi tie najpopulárnejšie. Ponúkame pravidelne... zobrazit nabídku»
Administrativně obchodní pracovník
Plzeň
dnes
výběrové řízení do rekvalifikačního adaptačního procesu v rámci Generali Pojišťovna a.s. zobrazit nabídku»
Promo v OC Plzeň - 21.500 Kč
Plzeň
dnes
Komunikace s novými i stávajícími klienty ohledně možnosti získání, koupě produktů či služeb. Promo akce pro partnery (ochutnávky,... zobrazit nabídku»
Profesionální řidiči c / CE
Dresden
dnes
Was wir Ihnen bieten: - einen Unbefristeten Arbeitsvertrag - Festgehalt und Spesen entsprechend der gesetzlichen Regelungen - Leistungsprämien -... zobrazit nabídku»
Kuchař a pomocná síla do kuchyně
Zátoň
dnes
Přijmu kuchaře a pomocnou sílu do kuchyně na letní sezonu 2015 kemp Branná možná domluva zimní sezona Kubova huť do mladého kolektivu... zobrazit nabídku»
Operátor montáže v Plzni - nástupní bonus 5000 Kč
Plzeň
včera
- MZDA OD 70 Kč/hod ČISTÉHO - NÁSTUPNÍ BONUS 5000 Kč - měsíční a docházkový BONUS 1 000 Kč - ubytování zajištěno - týdenní... zobrazit nabídku»
CNC operátor Německo - Ulm od 40 000 Kč měsíčně
Ulm
před 2 dny
Smlouva na dobu neurčitou, v případě zájmu i krátkodobě. Místo výkonu práce blízko města Ulm -Německo Nástup celý červenec a srpen... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality od 40000 Kč měsíčně
Ulm
před 3 dny
Kontrolor/ka kvality, – vizuální kontrola autodílů. Plat 40-52 000Kč.Délka smlouvy dle dohody. Práce 6 dní v týdnu 10 – 12h denně,... zobrazit nabídku»
CNC Programátor Německo Ulm od 44 000Kč měsíčně
Ulm
před 3 dny
Plat 44- 56 000Kč. Délka smlouvy dle dohody.Nástup celý červenec a srpen. Ubytování(pokoje na hotelu po 2 lidech) + odvoz ČR – D a zpět... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/čka 100,-/hod. - vhodné i pro absolventy ; HPP
Plzeň
dnes
Nabízíme: - Práci na HPP - Možnost ubytování v centru Plzně - 4 týdny dovolené - Práce v čistém prostředí - Možnost záloh ... zobrazit nabídku»
Operátor logistiky/řidič VZV - nýřany
Nýřany
dnes
- základní mzda až 22 000,-Kč - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - dlouhodobá spolupráce s možností po třech měsících... zobrazit nabídku»
"Osvěžující brigáda" - UGO čerstvá šťáva hledá právě tebe...
Plzeň
dnes
- příjemné pracovní prostředí - zázemí silné a expandující společnosti - možnost profesního růstu - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby/montáže - Rokycany
Rokycany
dnes
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr - základní mzda 84,-Kč/hod + zákonné příplatky - nadstandardní příplatky - přesčas... zobrazit nabídku»
Pomocný dělník Ostrov u Stříbra
Ostrov u Stříbra
dnes
100,- Kč brutto/hod. náborový příspěvek 5000,- Kč zajištěné ubytování doprava z Plzně ZDARMA zálohy každý týden zobrazit nabídku»
Výpomoc v hypermarketu v Plzni
Plzeň
dnes
- 80Kč/hod - možnost dlouhodobé spolupráce zobrazit nabídku»
Operátor výroby interiérů do letadel
Plzeň
dnes
100 až 110,- kč na hodinu náborový příspěvek 5000,- Kč zajištěné ubytování s příspěvkem 1500,- Kč zálohy každý týden zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace