Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 1880)

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 1880 volných míst.

Plzeňský kraj
Montážní dělník/ce: 120Kč/h: doprava zdarma
Plzeň
dnes
VÝPLATU každý týden Výběr směn Možnost krátkodobé nebo dlouhodobé spolupráce Čisté pracovní prostředí Doprava do a ze zaměstnání zcela ZDARMA zobrazit nabídku»
Pracovník/ce kompletace a testování sat. příjímačů, 2 směny
Plzeň
dnes
105,-/hod, stabilní jednoduchou práci v čistém provozu Výplata možná každý týden Jednosměnný nebo dvousměnný provoz 35 min z Plzně, doprava zajištěna ZDARMA zobrazit nabídku»
Obsluha a programování CNC 30 tis + premie
Plzeň
dnes
25 000 - 35 000,- - stabilní a perspektivní zaměstnání - týden dovolené navíc - příspěvek na stravování - poukázky Unišeky 1x ročně (6000 Kč) - práce na HPP - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
dnes
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
dnes
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Pracovník studia
Plzeň, Praha , Brno
dnes
Z důvodu poptávky, uplatníme několik lidí v našich zavedených poradnách - v uvedených regionech. Možnost i na VČ ( min. 12h/ týden ) - student, žena na MD. Uplatníme několik lidí v oblasti: práce s klienty, servis a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Česká republika
dnes
Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu Služební vůz, notebook, tiskárna, fotoaparát, mobil, technické vybavení do terénu... zobrazit nabídku»
Správce do vodáckého kempu na Vltavě
Český Krumlov
dnes
Přijmu správce (muže) do vodáckého kempu v jižních Čechách. 25 000,-Kč čistého měsíčně. Nabízíme: ubytování, stravování, dobré... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Nová Hospoda, Bor u Tachova
před 5 dny
zázemí stabilní nadnárodní společnosti stravování v moderní kantýně zdarma příspěvek na dopravu nápoje na pracovišti... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - odborný konzultant
Lhota u Příbramě
před týdnem
Obchodní společnost s výhradním zastoupením zahraničních výrobců zdravotnických prostředků vypisuje výběrové řízení na pozici: ... zobrazit nabídku»
Finanční poradce pro významnou společnost
- Česká republika
před 14 dny
zázemí významné, stabilní, nadnárodní společnosti základní a průběžná školení administrativní zázemí - kanceláře reklamní... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce kabelových svazků
Plzeň
dnes
Hledáme vhodné uchazeče na pozici montážní dělník/ce kabelových svazků. Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro... zobrazit nabídku»
Truhlář pro výrobu a montáž dřevěných oken
Plzeňský
dnes
zajímavé možnosti finančního ohodnocení zázemí stabilní, prosperující firmy maximální podpora ze strany firmy možnost... zobrazit nabídku»
Asistent auditora / účetní
Plzeňský
dnes
- stabilní firemní zázemí v angažovaném týmu - odpovídající ohodnocení - začlenění do systému vzdělávání a další profesní růst... zobrazit nabídku»
Obsluha na vysekávacích a ohraňovacích CNC strojích pro výrobu kovu
Plzeňský
dnes
- mzdu dle dosažených výsledků - zaměstnanecké benefity - dvousměnný provoz - čisté pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 ; možnost ubytování
Plzeň
dnes
Nabízíme: - Práci ve stabilním podniku na HPP - 4 týdny dovolené - Možnost ubytování v centru Plzně Mzda: - 150,-/hod. čistého –... zobrazit nabídku»
Rovnač svařenců 21 000 ,- ; možnost ubytování
Plzeň
dnes
Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci se smlouvou na HPP - možnost ubytování v centru Plzně - možnost záloh - možnost přesčasů Plat:... zobrazit nabídku»
Lakýrník kovů 21000,-; možnost ubytování
Plzeň
dnes
Nabízíme: - Zaměstnání na HPP - 4 týdny dovolené - Možnost ubytování v Plzni Mzda: -Nástupní mzda 130,-/hod čistého zobrazit nabídku»
Elektromechanik/čka 21000,- , HPP
Plzeň
dnes
Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - dlouhodobá spolupráce - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost záloh Plat:... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Teambuilding je pro mě horor! Jak ho přežít?

Společně vyrazíme na výlet, budeme hrát hry, řekneme si, co si o sobě navzájem myslíme a na...

Jak je to vlastně s dovolenou? Může nám ji zaměstnavatel nařídit?

Blíží se léto a už jste docela unavení, tak jste si naplánovali zaslouženou dovolenou. Ale...

Rozmysleli jste si nástup do práce? Pozor, může vás to něco stát

Absolvujete několik kol výběrového řízení, přijímací pohovor a jste vybrán na pozici a s...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace