Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 2566)

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 2566 volných míst.

Plzeňský kraj

Aktuálně nabízíme:

Praktický lékař
Praha, Plzeň, Ostrava
- moderní ordinace v příjemném pracovním prostředí - nadstandardní mzdové ohodnocení - podpora celoživotního vzdělávání - možnost práce na HPP i částečný úvazek - minimalizace administrativy spojené s výkonem... zobrazit nabídku»
Montážní dělník- Mýto u Rokycan, ubytování v Brdech zdarma
Mýto, okr.Rokycany
Co u nás získáš! -dlouhodobé zaměstnání na HPP - mzda 16 000 -23 000Kč/ měs + zákonné příplatky nad rámec zákoníku práce - docházkový bonus 2000 Kč - extra bonus za pracovní výkon a nasazení -příspěvek na... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Mirošov
zázemí stabilní české společnosti moderní pracovní prostředí trvalý pracovní poměr motivující mzdové ohodnocení firemní stravování možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje zobrazit nabídku»
Práce, u který můžete i sedět - 90 Kč,- čistého nástup.
Mladá Boleslav
možnost dopravy zdarma v rámci Mladé Boleslavi a blízkeho okolí ubytování příspěvku na ubytování 1000 Kč,– čistého nástupu ihned čerpání záloh kariérního růstu zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / reprezentant
celá ČR
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / REPREZENTANT ... zobrazit nabídku»
Projektant pro požární bezpečnost staveb (pbřs)
Štěrboholská 102a, Praha 10
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = myšlenková svoboda - vedení odborníky - volná pracovní doba - profesní rozvoj a možnost... zobrazit nabídku»
Hledáš pravidelnou práci o víkendu?
Rokycany
včera
- 95Kč/hod + prémie až 5Kč/hod + příplatky - II. 120kč/hod + prémie až 5Kč/hod + příplatky - příplatky - víkendový 30%, noční 10%,... zobrazit nabídku»
Vedení výjezdové skupiny / Plzeň
Plzeň
včera
Společnost ATALIAN a.s. hledá spolehlivého kolegu na pozici "Vedoucí výjezdové skupiny". Náplní práce je vedení výjezdové... zobrazit nabídku»
Pracovníci pro údržbu areálu s vozidly
Plzeň
včera
Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici: Pracovník/ce pro udržbu areálu u autoprodejce. Požadujeme: loajalitu, fyzickou zdatnost,... zobrazit nabídku»
Procesní manažer logistiky
Plzeň
včera
Pracovní poměr na dobu neurčitou Velmi zajímavé mzdové ohodnocení a navyšování zakotvené v pracovní smlouvě Stravenky v hodnotě... zobrazit nabídku»
Finanční Controller
Pilsen
včera
Vyznáte se ve finančním controllingu, máte dostatečnou praxi a ještě ovládáte anglický jazyk? Pošlete nám svůj životopis. Budete mít... zobrazit nabídku»
Konstruktér (bez nutnosti znalosti cizího jazyka)
Pilsen
včera
V nové práci budeš: * zpracovávat a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta * tvorba 3D modelů dle zadání projektanta *... zobrazit nabídku»
Finanční controller - Tachov
Tachov
včera
Máte zkušenosti na pozici Finančního controllera? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Mluvíte anglicky? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Provozní manažer pobočky – zástupce oblastního manažera
Plzeň
včera
Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Žichovice
včera
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Elektrikář - specialista slaboproud
Plzeň
včera
Práce v mladém dynamickém kolektivu. Možnost naučit se instalovat moderní systémy EPS a EZS. Pestrá práce s možností osobního rozvoje v... zobrazit nabídku»
Úklid albert Tachov
Tachov
včera
zázemí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky zobrazit nabídku»
Skladník / VZV - Rodinná firma
Rokycany
včera
Stabilní seriozní společnost, zakládáme si na slušném zacházení a dobré práci Schopný čloěk si u nás velmi dobře vydělá, a má... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - Obsluha VZV + nástupní bonus 10.000 Kč
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
včera
zkušenosti ze skladu, nakládky zboží, expedice (schopnost práce s VZV) zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci ... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator s německým jazykem
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
včera
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti roční bonus přátelský kolektiv pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

Na co mám nárok ve zkušební době?

Tápete v tom, jak má být vlastně zkušební doba dlouhá, co můžete vy a co může váš...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace