Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1190)

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1190 volných pracovních míst.

Ústecký kraj
Operátor výroby - Klášterec nad Ohří
Ústí nad Labem,Klášterec nad Ohří,
dnes
Informace o klientovi / pozici Máte zkušenosti s prací ve výrobní společnosti, nevadí Vám manuální práce, máte smysl pro odpovědnost a... zobrazit nabídku»
Horizontkář [4 volná místa]
Chomutov
dnes
- zaměstnání ve stabilní zahraniční výrobní společnosti - práce na 3-směnný nebo 4-směnný provoz - 13. a 14. mzda - závodní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr pro vstřikování plastů [dovolená navíc]
Ústecký
dnes
- zázemí stabilní zahraniční výrobní společnosti - podpora v profesním rozvoji - systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc,... zobrazit nabídku»
Přípravář staveb - rozpočtář
Most
dnes
* Práce v zavedené stavební společnosti * Maximální technická podpora * Prémie v závislosti na úspěchu nabídek zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - údržba výrobní technologie
Teplice
dnes
- zajímavá práce u silného zaměstnavatele - možnost profesního růstu - balíček zaměstnaneckých benefitů - rozvoj v oblasti nových... zobrazit nabídku»
Quality engineer [2 volné pozice]
Chomutov
dnes
- pružná pracovní doba - podnikové stravování - příspěvek na penzijní/životní připojištění - vzdělávací kurzy, školení -... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář [5 týdnů dovolené]
Ústecký
dnes
- zázemí silné nadnárodní společnosti - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - systém zaměstnaneckých benefitů (13. a 14. plat, týden... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Teplicko
dnes
pracovní smlouvu na dobu neurčitou práci v silné, nadnárodní společnosti a ve stabilizovaném pracovním kolektivu další benefity:... zobrazit nabídku»
Skladník - Most
Most
dnes
- Plat – 13 – 17 tisíc Kč - Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - Možnost jazykových a odborných kurzů -... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky [služební automobil]
Ústecký
dnes
- zázemí nadnárodní dynamické společnosti - motivující mzdové ohodnocení - manažerské bonusy - systém zaměstnaneckých benefitů (13.... zobrazit nabídku»
Skladník [zaměstnanecké výhody]
Ústecký
dnes
- práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů - zaměstnanecké výhody -... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog CNC - zapracování v Japonsku
okres Louny
dnes
- zajímavou práci v silné nadnárodní společnosti - dvouměsíční školení v Japonsku - možnost osobního a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Koordinátor vozového parku – Chomutov
Chomutov
dnes
velmi dobré finanční ohodnocení, dle předchozích zkušeností motivační bonus na základě dosažených výsledků mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Chomutov
Chomutov
dnes
nástupní plat až 28.000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60.000 Kč i více zázemí stabilní, prosperující... zobrazit nabídku»
Brigádník/brigádnice ve výrobní společnosti
Žatec
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení (základní mzda+bonusy) - směnný provoz - ranní/odpolední - práce ve stabilní rodinné firmě zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30–50 tis.) – teplice
Teplice
dnes
průměrný výdělek na této pozici: 30 000 – 50 000 Kč smlouvu na dobu neurčitou možnost firemního postupu zvýhodněné firemní tarify... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucího se zaměřením na svařování polyet. potrubí
Ústecký kraj
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí Finanční odměny, bonusy zobrazit nabídku»
Mechanik
Mostecko
dnes
Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti Možnost odborného a osobního vzdělání Zaměstnanecké výhody Ohodnocení... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - propadlý průkaz nevadí!
Teplice
dnes
Zaměstnání přímo pod firmou Motivující finanční ohodnocení – zákl. mzda + bonusy Výborné dopravní spojení 20 dní dovolené... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro prodej mražených potravin - Litvínov
Ústecký
dnes
Výhody spolupráce s eismann: - Kapitálově silná a stabilní společnost - Nulové investice potřebné pro zahájení spolupráce - Vysoká... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace