Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1499)

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1499 volných pracovních míst.

Ústecký kraj
Vedoucí prodejny Chomutov
CHOMUTOV
dnes
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Vedoucí /Zástupce prodejny - louny
LOUNY
dnes
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Vývojář - Inženýr elektro přístrojů - nástup ihned
okr. Chomutov
dnes
* NÁSTUP IHNED * Platové ohodnocení dle dosavadní praxe * Zaměstnání ve firmě, která nabízí nejen stabilitu, ale zejména neustálý růst * Možnost osobního rozvoje a získávání poznatků v oboru, který se stále... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra pro Senior centrum Nový Bor
Nový Bor
dnes
Jsme soukromé zdravotnické zařízení Ambeat Health Care a.s. s provozovnami po celé ČR. Pro naše klienty využívající služeb DOMOVA PRO SENIORY a ODLEHČOVACÍCH SLUŽBÁCH v Novém BORU, přijmeme kvalifikované... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - inženýrské sítě
Praha, Česká republika
před 3 dny
- tvůrčí a zajímavou práce; - odpovídající finanční ohodnocení; - práce v dynamickém pracovním kolektivu; - zaměstnanecké výhody. zobrazit nabídku»
Krupiér/ka - Ústecký kraj
Teplice
dnes
Hledáme nové kolegy a kolegyně pro provozovny v ČR a na Slovensku. Dobré platové podmínky. Rychlý profesní růst. V některých provozovnách... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Česká republika
dnes
Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu Služební vůz, notebook, tiskárna, fotoaparát, mobil, technické vybavení do terénu... zobrazit nabídku»
Technolog PUR
Chomutovsko
dnes
Do zavedené společnosti v lokalitě Chomutovska vyhledáváme kandidáty na pozici PUR technologa, kde budete: * zodpovědní za zavádění... zobrazit nabídku»
Šič/ka
Žatecko
dnes
* výroba výrobků z textilu a z dalších podobných materiálů * šití, řasení, prošití a sešití výrobků * kontrolu švů, opravy... zobrazit nabídku»
Group leader engineeringu
Chomutov
dnes
* vedení týmu techniků * odpovědnost při zavádění nových projektů * zajištění kontinuálního vylepšení technologie a... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Teplice
dnes
Pro našeho stálého klienta, výrobní společnost v Teplicích hledáme uchazeče na pozici Plánovač výroby ! Vaší náplní práce bude... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Teplice
dnes
Pro našeho významného klenta - výrobní společnost na teplicku hledáme Vedoucího směny ! Vaší náplní práce bude: * zajištění... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Chomutovsko
dnes
* výkaznictví (ČUS, IFRS) * přehled o daňových a účetních předpisech * komunikace s orgány státní správy, * koordinace... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
Louny
dnes
V lokalitě Louny vyhledáváme technika pro údržbu elektra, který bude mít za denní náplň práce: technickou podporu výroby řešení... zobrazit nabídku»
Řidič vzv/skladník
Teplice
dnes
Pro výrobní společnost v Teplicích hledáme Řidiče VZV/Skladníky: Vaší hlavní náplní práce bude: * manipulační práce ve skladu ... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny Chomutov
CHOMUTOV
dnes
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Kvalitář - měření 3D na CNC strojích
Děčín
dnes
- práce pro moderní, dobře zavedenou společnost - perspektiva profesního růstu - balíček firemních benefitů zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby /Chomutov/ Kad
Chomutov
dnes
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu velmi dobré platové ohodnocení benefitní systém zobrazit nabídku»
Bankovní poradce a finanční koncipient Rumburk
Rumburk
dnes
HPP nebo IČ0 dle dohody Nabízíme pracovní poměr s fixním ohodnocením i možností bonusů Služební telefon i k soukromým účelům... zobrazit nabídku»
Automechanik – Teplice
Teplice
dnes
* směny PO-PÁ 8:00-16:30 * možnost profesního růstu * firemní benefity * školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Nosíte si práci domů? Nestíháte? Nechte si poradit

Máte málo času na rodinu, přátele i svoje zájmy? Máte pocit, že v práci nestíháte,...

Šmejdi mají novou taktiku, nabízejí práci, ale musíte si napřed něco koupit

Hledáte práci, přivýdělek? Mějte se na pozoru. Můžete narazit na personální agentury,...

Konec soukromým mailům v pracovní době. Šéf je může číst

Pozor na to, co si píšete s přáteli v pracovní době. Váš šéf vám může koukat pod...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace