Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1480)

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1480 volných pracovních míst.

Ústecký kraj
Vedoucí výroby elektro
Mladá Boleslav
dnes
- Zajímavé pracovní uplatnění - Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13.plat, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění) - Nástup možný ihned - Automobil zobrazit nabídku»
Provozní inspektor
Teplice
dnes
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Právník Teplice
Teplice
dnes
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní připojištění, životní... zobrazit nabídku»
Denso Manufacturing Czech s.r.o. hledá operátory výroby
46001 Liberec
dnes
- vysoké finanční ohodnocení - tarifní mzda 14.000Kč + prémie až 2.900Kč - jistotu dlouhodobého zaměstnání na HPP - pravidelné zálohy - možnost ubytování zdarma - nástup možný IHNED ZAMĚSTNEJTE SE A VYHRAJTE... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora pro proces a naceňování
Ústecký
dnes
Nadnárodní společnost s nadstandardním přístupem ke svým zaměstnancům hledá do svého týmu posilu na pozici = Administrativní podpora pro... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce pro revitalizaci RD nebo bytových domů
Ústecký
dnes
* pevné zázemí dlouhodobě úspěšné české firmy se silnou pozicí na trhu * firemní kulturu založenou na otevřenosti a přátelských... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - brusič - Most - nástup ihned
Most
dnes
* práce na HPP na dobu neurčitou * výhodné platové ohodnocení od 13000 do 17000, Kč / mes v čistém * příspěvky na stravu a dopravu *... zobrazit nabídku»
Pracovník péče o vozy – Ústí nad labem
Ústí nad Labem
dnes
motivační ohodnocení možnost kariérního postupu práci na směny (krátký/dlouhý týden) slevy na vybrané služby a produkty... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní (Chomutov, Louny, Most)
Ústecký
dnes
Pracovní uplatnění v zahraniční výrobní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Možnost osobního rozvoje Zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Referent(ka) zákaznického servisu (Chomutov, Louny, Most)
Ústecký
dnes
Zázemí stabilní zahraniční společnosti Příjemný pracovní kolektiv Mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici ... zobrazit nabídku»
Vedoucí dispozice
Ústecký
dnes
Pracovní uplatnění v zahraniční výrobní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Možnost osobního rozvoje Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - doprava, logistika
Teplice, Ústecký kraj
dnes
moderní rozvíjející se společnost příjemné pracovní prostředí odpovídající finanční ohodnocení zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Mzdový/á účtení - zkrácený úvazek
Ústí nad Labem
dnes
- dlouhodobou, zajímavou pracovní příležitost s možností přechodu na plný pracovní poměr - firemní benefity - odpovídající... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický poradce - stavebnictví, Chomutov
Chomutov
dnes
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Služební automobil, telefon, notebook ... zobrazit nabídku»
Production control specialist [automotive]
Lounsko
dnes
- Zaměstnání v nadnárodní perspektivní společnosti - Možnost osobního a profesního růstu - Zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr údržby
Teplicko
dnes
*Perspektivní zaměstnání u stabilního a prestižního zaměstnavatele *Kontakt s mezinárodním prostředím *Práce s moderní technologií... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Teplicko
dnes
Zázemí stabilní společnosti Nadstandardní finanční ohodnocení Příspěvky na pojištění zobrazit nabídku»
Programátor průmyslové automatizace
Mladá Boleslav
dnes
- Zajímavé pracovní uplatnění ve velmi atraktivním oboru - Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (stravenky v hodnotě 90,-Kč, pět... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby elektro
Mladá Boleslav
dnes
- Zajímavé pracovní uplatnění - Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13.plat, pět týdnů dovolené, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Kadaň
dnes
* Zázemí silné mezinárodní společnosti * Mobilní telefon, příspěvek na dopravu * Dotované obědy * Pracovní oblečení zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace