Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1088)

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1088 volných pracovních míst.

Ústecký kraj
Skladník - řidič VZV - Most
TepliceÚstí nad Labem,Most,
dnes
Informace o klientovi / pozici Pro významného klienta v lokalitě Most hledáme vhodného kandidáta na pozici skladník/řidič VZV. Pracovní... zobrazit nabídku»
Elektrikář strojů a zařízení
BrnoÚstí nad Labem,Teplice,
dnes
Informace o klientovi / pozici Pro klienta se sídlem v Teplicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrikář strojů a zařízení. Pracovní... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Teplicko
dnes
pracovní smlouvu na dobu neurčitou práci v silné, nadnárodní společnosti a ve stabilizovaném pracovním kolektivu další benefity:... zobrazit nabídku»
Skladník - Most
Most
dnes
- Plat – 13 – 17 tisíc Kč - Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - Možnost jazykových a odborných kurzů -... zobrazit nabídku»
Mechanik / Elektrikář - Hrobčice
Hrobčice Okr.Teplice (2 km od Bíliny)
dnes
jednosměnný provoz 8 hod prac .směny ,nepřetržitý provoz mzdové ohodnocení 70-75 kč /hod netto docházkové bonusy a další benefity... zobrazit nabídku»
Řezník-opracování masa Pomocný dělník v potravinářství
Hrobčice, Okr.Teplice
dnes
70-80 kč /hod netto DOCHÁZKOVÝ BONUS a další benefity nástup IHNED jednosměnný provoz 8 hod prac .směny,nepřetržitý provoz ... zobrazit nabídku»
Skladník - řidič VZV - Hrobčice
Hrobčice, okres Teplice
dnes
jednosměnný provoz 8 hod prac. směny, nepřetržitý provoz mzdové ohodnocení 70- 75 Kč /hod netto docházkové bonusy a další... zobrazit nabídku»
Koordinátor vozového parku – Chomutov
Chomutov
dnes
velmi dobré finanční ohodnocení, dle předchozích zkušeností motivační bonus na základě dosažených výsledků mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Chomutov
Chomutov
dnes
provizní systém finančního ohodnocení (fix + bonusy) možnost profesního růstu komplexní zaškolení v poskytování kompetentního... zobrazit nabídku»
Brigádník/brigádnice ve výrobní společnosti
Žatec
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení (základní mzda+bonusy) - směnný provoz - ranní/odpolední - práce ve stabilní rodinné firmě zobrazit nabídku»
Technik kvality v laboratoři [stabilní společnost]
Ústecký
dnes
- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti - zaměstnanecké výhody (dovolená, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Chomutov
dnes
- zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - systém zaměstnaneckých benefitů - příjemné a přátelské pracovní prostředí -... zobrazit nabídku»
Práce z domova [práce na dpp]
Ústecký
dnes
- časovou nezávislost (vhodné pro ženy na mateřské dovolené) - týdenní zaškolení v Praze - práce z domova bez ohledu na bydliště -... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30–50 tis.) – teplice
Teplice
dnes
průměrný výdělek na této pozici: 30 000 – 50 000 Kč smlouvu na dobu neurčitou možnost firemního postupu zvýhodněné firemní tarify... zobrazit nabídku»
Energetik + ekolog
Teplicko
dnes
pružná, pevná část pracovní doby 9-16 hod. benefity( 2x n.té platy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč a jiné) zobrazit nabídku»
Manažer logistiky[stabilní společnost]
Žatecko
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - zázemí stabilní prosperující zahraniční společnosti - možnost dalšího vzdělávání - systém... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr [příspěvky, bonusy, dovolená]
Chomutov
dnes
- zaměstnání v nadnárodní společnosti - zajímavý sociální program - mobilní telefon, příspěvek na penzijní a životní... zobrazit nabídku»
Mechanik
Mostecko
dnes
Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti Možnost odborného a osobního vzdělání Zaměstnanecké výhody Ohodnocení... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - propadlý průkaz nevadí!
Teplice
dnes
Zaměstnání přímo pod firmou Motivující finanční ohodnocení – zákl. mzda + bonusy Výborné dopravní spojení 20 dní dovolené... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro prodej mražených potravin - Ústecko
Ústecký
dnes
Výhody spolupráce s eismann: - Kapitálově silná a stabilní společnost - Nulové investice potřebné pro zahájení spolupráce - Vysoká... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace