Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 826)

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 826 volných pracovních míst.

Ústecký kraj
Technik PLC
Kladensko
dnes
Perspektivní a zajímavou práci Kontakt s nejmodernější technologií a technickým vybavením Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností Velmi dobré mzdové ohodnocení 13. plat Příležitost pro další vzdělávání... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Středočeský, Ústecký
dnes
- Práci v prosperující zahraniční společnosti - Odpovídající plat a další firemní benefity - Kariérní a osobnostní růst - Místo výkonu práce: Žatecko - Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký,...
včera
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci - finanční ohodnocení - výrazný bonus v závislosti na dosažených výsledcích - služební... zobrazit nabídku»
Store manager
Ústecký
dnes
Pro našeho klienta, který je součástí německého koncernu a patří k největším prodejcům v Evropě hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
*Operátor/operátorka výroby
Klášterec nad Ohří
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - benefity, stravenky zobrazit nabídku»
Vedoucí o2 prodejny Teplice
Teplice , OC Galerie , Náměstí Svobody
dnes
Nabízíme : - perspektivu práce pro nadnárodní telekomunikační společnost - zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí -... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb - Chomutov
Chomutov
dnes
*nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více *možnost profesního růstu *komplexní... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního domu - Ustí nad Labem
Ústecký
dnes
Co nabízíme: - zodpovědnou práci - odpovídající mzdové ohodnocení - důkladné zaškolení a návazná firemní školení -... zobrazit nabídku»
OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - Severočeský region #2801842
Severočeský region
dnes
Náš klient nabízí: · Velmi dobré finanční ohodnocení · Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů · ... zobrazit nabídku»
Vedoucí dodavatelské kvality
Ústecký
dnes
Nejlepšímu kandidátovi je zaručena pracovní perspektiva v moderní prosperující firmě s platovým ohodnocením odpovídající náročnosti... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Ústí nad Labem
dnes
- možnost dobrého výdělku - stabilní zázemí zahraniční společnosti - možnost závodního stravování - příplatky dle zákona zobrazit nabídku»
Operátor / operátorka ve výrobě
Žatec
dnes
možnost volby pracovního dne/směny dobrý přivýdělek možnost dlouhodobé spolupráce zobrazit nabídku»
Administrativní a HR podpora – zkrácený ÚVAZEK #3635700
Teplicko
dnes
Náš klient nabízí: · Zázemí silné mezinárodní společnosti · Týden dovolené navíc · Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Žatecko
dnes
- motivující finanční ohodnocení - příspěvky na stravování - zázemí stabilní nadnárodní společnosti - přátelský kolektiv -... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Žatecko
dnes
* zázemí mezinárodní společnosti * odpovídající platové ohodnocení * přátelský kolektiv * zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Mostecko
dnes
zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné výrobní společnosti nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ústecký region
dnes
* pružnou pracovní dobu * příspěvek na penzijní a životní pojištění * motivující finanční hodnocení - zaměstnanecké bonusy * 5... zobrazit nabídku»
Nástrojář
Žatecko
dnes
Fixní plat a zaměstnanecké benefity Možnost jazykových a odborných kurzů, příspěvky na penzijní a životní pojištění zobrazit nabídku»
Horizontkář
c
dnes
* Zázemí stabilní společnosti * Zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí * Odpovídající platové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Designer engineer
Teplicko
dnes
Stravenky Příspěvky na životní pojištění nebo penzijní (po zkušební době) 25 dní dovolené Jazykové a odborné vzdělávání... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlásit se  |  registrace