Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 882)

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 882 volných pracovních míst.

Ústecký kraj
Technik PLC
Kladensko
dnes
Perspektivní a zajímavou práci Kontakt s nejmodernější technologií a technickým vybavením Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností Velmi dobré mzdové ohodnocení 13. plat Příležitost pro další vzdělávání... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Středočeský, Ústecký
dnes
- Práci v prosperující zahraniční společnosti - Odpovídající plat a další firemní benefity - Kariérní a osobnostní růst - Místo výkonu práce: Žatecko - Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Čechy
Čechy
dnes
PLATEBNÍ PODMÍNKY A BENEFITY: - odměna – motivační složka z dosaženého obratu - práce pro stabilní společnost - zaškolení zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký,...
včera
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci - finanční ohodnocení - výrazný bonus v závislosti na dosažených výsledcích - služební... zobrazit nabídku»
O2 hledá nováčky do svých týmů
Ústí nad Labem
dnes
- volné víkendy a svátky - stravenky od prvního dne nástupu / 75,- - 25 dnů dovolené na rok - slevy na firemní služby pro Vás a... zobrazit nabídku»
Financial controller
Mostecko
dnes
- práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - jazykové a odborné kurzy - zaměstnanecké výhody Pokud Vás pracovní... zobrazit nabídku»
Plánovač kvality aj/nj
průmyslová zóna Triangle
dnes
- jistotu v prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu - dobré sociální zázemí (závodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby s AJ
Mostecko
dnes
- práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - jazykové a odborné kurzy - systém zaměstnaneckých benefitů Pokud Vás... zobrazit nabídku»
Personalistka v automotive
Mostecko
dnes
- práci v dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů - systém zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
Obsluha sběrného dvora
Děčín
dnes
- práce na DPČ (po zapracování možnost přechodu na HPP) - práce PO - PÁ (8.00- 14:00) - mzda 100 Kč/h- + bonusová složka dle docházky... zobrazit nabídku»
Controller
Teplice
dnes
zázemí mezinarodní společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí a praxe kandidáta (u zkušeného kandidáta až 45tis. Kč), možnost... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zákaznického centra, 14 000 - 18 000 Kč
Ústecký
dnes
Benefity: - atraktivní finanční ohodnocení - stravenky 85kč za odpracovaný den - další benefity (příspěvek na kulturu, sport, volný... zobrazit nabídku»
Personalista
Mostecko
dnes
Nabízíme: - Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - Možnost jazykových a odborných kurzů - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
*Operátor/operátorka výroby
Klášterec nad Ohří
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - benefity, stravenky zobrazit nabídku»
Vedoucí o2 prodejny Teplice
Teplice , OC Galerie , Náměstí Svobody
dnes
Nabízíme : - perspektivu práce pro nadnárodní telekomunikační společnost - zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí -... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb - Chomutov
Chomutov
dnes
*nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více *možnost profesního růstu *komplexní... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního domu - Ustí nad Labem
Ústecký
dnes
Co nabízíme: - zodpovědnou práci - odpovídající mzdové ohodnocení - důkladné zaškolení a návazná firemní školení -... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - Severočeský region #2801842
Severočeský region
dnes
Náš klient nabízí: · Velmi dobré finanční ohodnocení · Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů · ... zobrazit nabídku»
Vedoucí dodavatelské kvality
Ústecký
dnes
Nejlepšímu kandidátovi je zaručena pracovní perspektiva v moderní prosperující firmě s platovým ohodnocením odpovídající náročnosti... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Ústí nad Labem
dnes
- možnost dobrého výdělku - stabilní zázemí zahraniční společnosti - možnost závodního stravování - příplatky dle zákona zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlásit se  |  registrace