Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1508)

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1508 volných pracovních míst.

Ústecký kraj
Technik/elektronik
MOST
dnes
- Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - Možnost jazykových a odborných kurzů - Zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Provozní inspektor
Teplice
dnes
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Právník Teplice
Teplice
dnes
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní připojištění, životní... zobrazit nabídku»
Denso Liberec hledá dělníky do výroby- nástupový bonus 1.000Kč
46001 Liberec
dnes
- tarifní mzda 14.000Kč + prémie až 2.900Kč po zkušební době - pravidelné zálohy - možnost ubytování zdarma - nástup možný IHNED, nebo dohodou - pracovní oděv a obuv zdarma - vstřícné jednání a péči... zobrazit nabídku»
Truhlář, nábytkář v zakázkové výrobě
Kamenický Šenov (okres Česká Lípa)
před 6 dny
- stálý pracovní poměr (HPP) s dlouhodobou spoluprací, zkušební doba 3 měsíce - motivující pracovní ohodnocení v závislosti na... zobrazit nabídku»
Servisní technik průmyslových kompresorových stanic
Bílina
před týdnem
Nabízíme: - Nástupní plat 20.000,- hrubého - Po zapracování mobilní telefon, služební auto, PC, podíly na hospodaření společnosti atd. zobrazit nabídku»
Automechanik – Chomutov
Ústecký
dnes
- Práce na HPP - Zázemí silné, prosperující společnosti - Práce s novými vozidly a nejnovější diagnostikou - Nástupní platové... zobrazit nabídku»
Lean Specialista
okr. Chomutov
dnes
- zázemí silné zahraniční výrobní firmy - dobré platové ohodnocení - zaměstnanecké výhody a benefity - odborná školení zobrazit nabídku»
Automatizační programátor (30.000 - 40.000,- Kč)
Ústecký
dnes
* nadstandardní benefity - 13. a 14. platy, roční bonusy * profesní a osobnostní růst * šance v nadnárodní společnosti * balíček... zobrazit nabídku»
Robotik/programátor (25.000 - 45.000,- Kč)
Ústecký
dnes
* nadstandardní benefity - 13. a 14. platy, roční bonusy * profesní a osobnostní růst * šance v nadnárodní společnosti * balíček... zobrazit nabídku»
Supply chain manager (40.000 - 60.000,- Kč)
Ústecký
dnes
* práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti * 13. plat * bonusy/prémie * dovolená navíc * firemní akce * mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Návrhář HW řešení (25.000 - 70.000,- Kč)
Ústecký
dnes
* Možnost osobního růstu * Zaměstnání ve stabilní společnosti * Získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí * Možnost... zobrazit nabídku»
Technolog bez jazyků (25.000 - 30.000,- Kč)
Ústecký
dnes
* příspěvek na stravování * příspěvek na životní pojištění * věrnostní příspěvky * možnost dalšího vzdělávání * možnost... zobrazit nabídku»
Technolog (25.000 - 30.000,- Kč)
Ústecký
dnes
* příspěvek na stravování * příspěvek na životní pojištění * věrnostní příspěvky * možnost dalšího vzdělávání * možnost... zobrazit nabídku»
Development Engineer (Chomutov, Louny, Most)
Ústecký
dnes
Zaměstnání ve firmě, která nabízí nejen stabilitu, ale zejména neustálý růst Možnost osobního rozvoje a získávání poznatků v oboru,... zobrazit nabídku»
Kvality manažer (Chomutov, Louny, Most)
Ústecký
dnes
Pracovní uplatnění v zahraniční výrobní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Možnost osobního rozvoje Zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Procesní auditor
Ústecký
dnes
Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí Důkladné... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Ústecký
dnes
Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - možnost osobního růstu - pracovní smlouva:... zobrazit nabídku»
Ředitel vývoje
Ústecký
dnes
Benefity: - Zaměstnání v perspektivním oboru - Zajímavé finanční podmínky - Firemní výhody (dovolená navíc, životní pojištění,... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele - Ústí nad Labem
Ústí n.L.
dnes
pevná pracovní doba: pondělí až čtvrtek 7.00 h - 15.45 h, pátek 7.00 h -14.30 h základní měsíční mzdu (12 platů ročně) + roční... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace