Práce v oboru Obchod-prodej (2964) - strana 130

Obchod-prodej

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Prachatice
Prachatice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácená mzda bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Plzeň
před 14 dny
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Liberec
před 14 dny
Zázemí stabilní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky…) 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s němčinou a angličtinou
Praha
před 14 dny
Nabízíme: zázemí mezinárodního koncernu příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Jihlava
Jihlava
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
před 14 dny
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek žďár nad sázavou
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Strakonice
Strakonice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
před 14 dny
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice - dlouhodobá perspektiva... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního oddělení
Kladno
před 14 dny
Zajímavá a perspektivní práce s možností dalšího odborného růstu Motivující platové ohodnocení Navýšení mzdy po zapracování... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeň
před 14 dny
služební automobil, telefon, notebook velmi přátelský kolektiv a prostředí v menší společnosti kancelář v Plzni ... zobrazit nabídku»
Specialista na x-sell
Ostrava
před 14 dny
Kromě velmi zajímavého ohodnocení: Opravdu nadstandardní balíček benefitů - variabilní složka, různé typy příspěvků, které se Vám... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Nový Jičín
před 14 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém Nadstandardní zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Obchodník - technický směr
Plzeňský
před 14 dny
zajímavé finanční ohodnocení formou fixu a provize z prodeje notebook, telefon, automobil práce pro perspektivní mladou společnost 25 dní... zobrazit nabídku»
Sales Support Specialist
Praha 1
před 14 dny
Na této pozici získáte: - Zkušenosti z mezinárodní společnosti, která má silné zázemí na trhu personálních služeb - Vhled do... zobrazit nabídku»
Obchodně technický manažer - Morava
Olomoucký
před 14 dny
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodního manažera s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, vhodné pro absolventy
Veselí nad Lužnicí
před 14 dny
MÁTE OBCHODNÍHO DUCHA A VYZNÁTE SE VE STAVEBNICTVÍ? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!!! Vaším úkolem bude: - akvizice nových klientů ve... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí, 25 - 37 000 Kč
Jihlava
před 14 dny
Máte zkušenost v nákupu a chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Na pozici Nákupčí bude Vaším úkolem: - Analýza a... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - technický produkt, 30 - 40 000 Kč
Jihlava
před 14 dny
Máte zkušenost v nákupu a chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Na pozici Nákupčí bude Vaším úkolem: - Analýza a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v IT - senior (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledá se obchodník tělem i duší, který se dobře orientuje ve světě IT! Mladá česká společnost, která neustále roste a upevňuje své... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace