Práce v oboru Obchod-prodej (2758) - strana 130

Obchod-prodej

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Analytik strategického nákupu
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru? Je Vaše angličtina na takové úrovni, že si troufnete na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem střední či vysoké školy?? Domluvíte se bez problémů anglicky a chcete jazyk dále rozvíjet? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kuchyňské zboží, elektrospotřebiče
Středočeský
minulý měsíc
Jaká bude tvoje odměna? Prima tým kolegů, na které se můžeš spolehnout. Finanční odměna se skládá z fixu a bonusových složek za... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce pro vodohospodářství (ČOV a úpravny vod)
Celá ČR
minulý měsíc
- Především výbornou firemní kulturu a stabilitu - Zajímavé finanční ohodnocení - Kvalitní produkt, který se snadno prodává, a ke... zobrazit nabídku»
Zajímá Tě interiérový design? Sales Support
Praha
minulý měsíc
HPP, vize dlouhodobé spolupráce Možnost služebních cest, účast na veletrzích, možnost podílet se na velkých projektech Možnost seznámit... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Hodonín
Hodonín
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
minulý měsíc
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Sales representative
okr. Přerov
minulý měsíc
* perspektivní zaměstnání v zavedené potravinářské společnosti * zajímavé fixní finanční ohodnocení * flexibilní pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihomoravský
minulý měsíc
* mobil, notebook * stravenky * příspěvek na penzijní pojištění * 23 dní dovolené * měsíční docházkový bonus * moderně vybavené... zobrazit nabídku»
Obchodník s hutním materiálem
Přerov
minulý měsíc
A co dostanete Vy? - Finanční ohodnocení které se bude skládat z fixní a variabilní složky bez vrchního stropu - Služební auto i k... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce
Brno
minulý měsíc
Hledáme posilu do obchodního týmu úspěšné výrobní firmy, kde se uplatní pouze velmi šikovný uchazeč. Vzhledem k tomu, že se jedná o... zobrazit nabídku»
Obchodník pro zahraniční obchod
Praha
minulý měsíc
Máte za sebou zajímavou obchodní historii a na poli mezinárodního obchodu jste jako doma? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Jste... zobrazit nabídku»
Logistik pro automotive
Olomoucký
minulý měsíc
Již nějakou kratší zkušenost v oblasti logistiky máte, a zrovna se díváte po něčem, co pro Vás může znamenat progres? Pokud jsou... zobrazit nabídku»
Asistent nákupu
Brno
minulý měsíc
Proč pracovat pro nás? Nabízíme .... - možnost dalšího profesního růstu  - moderní pracovní prostředí a vybavení - pracovní smlouvu na... zobrazit nabídku»
Asistent prodeje
Brno
minulý měsíc
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? · Zajímavé finanční ohodnocení · Pracovní smlouvu na dobu neurčitou · Vzdělávací kurzy,... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel, České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Sháníme kandidáta na pozici Výrobní ředitel! Jste samostatná a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání a praxi s vedením logistického oddělení či skladu? Hovoříte plynule anglicky a hledáte nové pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer logistického oddělení
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti z logistického oddělení a vedl jste menší týmu? Hovoříte anglickým jazykem a hledáte příležitost pro uplatnění svých... zobrazit nabídku»
Obchodník pro okna, dveře – Čechy
Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský,...
minulý měsíc
Bavila by Vás obchodně technická pozice, případně již v této oblasti máte nějaké zkušenosti? Je Vám blízký sortiment moderních oken a... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeňský
minulý měsíc
Hledáte zajímavou práci na pozici Strategický nákupčí? Chcete pracovat pro mezinárodní úspěšnou společnost? Chcete naplno při práci... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace