Práce v oboru Obchod-prodej (2838) - strana 18

Obchod-prodej
Pracovník/ce informací, Kaufland
Varnsdorf
před 2 dny
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost kratšího úvazku,... zobrazit nabídku»
Referentka obchodu s aktivní AJ (výroba)
Žďár nad Sázavou
před 2 dny
- stabilní pracovní prostředí - možnost využití jazykových kurzů - profesní růst - zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Plánovač/ka
Praha
před 2 dny
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností profesní růst práce v Jirny u Prahy zobrazit nabídku»
Péče o zákazníka-obj862
Praha
před 2 dny
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností konkurenční plat a zaměstnanecké výhody volnou... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Brno
před 2 dny
Baví tě obchod v kombinaci s aktivním životním stylem? Jsi komunikativní a dobrý v budování a rozvíjení vztahů s klienty? Pokud ANO, pak... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/referent
České Budějovice
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní sortiment velkoplošných materiálů, pracovní desky, dřevěné fasádní obklady,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s exklus. zastoupením v regionu až 70000Kč
České Budějovice , Tábor , Písek
před 2 dny
- EXKLUSIVITA ZASTOUPENÍ V REGIONU - spotřební produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - jsme výhradní... zobrazit nabídku»
Asistent technického nákupu - 4304
Praha
před 2 dny
Jsi absolvent a rád by si pronikl do fungování retailové firmy? Rád zařizuješ, organizuješ, domlouváš a řešíš úkoly? Zajímá tě, jak... zobrazit nabídku»
Logistik
Náchodsko
před 2 dny
- zázemí prosperující společnosti - podporu firmy - možnost profesního růstu - odpovídající platové ohodnocení s možností jeho... zobrazit nabídku»
Plánovač materiálových toků
Plzeňský
před 2 dny
Hledáte stabilní pracovní uplatnění v rozvíjející se mezinárodní společnosti? Chcete se podílet na vytváření a nastavování procesů?... zobrazit nabídku»
Materiálový plánovač s AJ
Plzeňský
před 2 dny
Máte zkušenosti v oblasti plánování toku materiálu výrobním procesem? Jste aktivní, energický se schopností dobře komunikovat a... zobrazit nabídku»
Pracovník technické a obchodní podpory
Brno
před 2 dny
- práci v kolektivu energických lidí, kteří jsou připravení Vám v začátcích pomoci - velmi příjemné pracovní prostředí se skvělou... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro prodej kompresorů - Brno
Brno
před 2 dny
- zázemí stabilní a prosperující společnosti s mladým kolektivem - náročná, ale zajímavá práce v obchodní i technické oblasti... zobrazit nabídku»
Produktový manažer pro kamerové a bezpečnostní systémy
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost která je předním českým Value Added Distributorem aktivních prvků pro počítačové sítě a bezpečnostní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavebniny - 4306
Praha
před 2 dny
Jste komunikativní, dravý, je Vám přirozený tah na branku? Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů,... zobrazit nabídku»
Referent obchodní činnosti po telefonu
Praha
před 2 dny
Jsi absolvent, který hledá zajímavou práci se zaměřením na obchod? Nebo již máš zkušenosti, které chceš dále rozvíjet a nasbírat... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s AJ, lokalita Praha 4 (#8750561) (Praha, Praha)
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici SPECIALISTA NÁKUPU s AJ, lokalita PRAHA 4 Co bude Vaší... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Poběžovice
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník (fixní příspěvek, kontakty)
České Budějovice, Český Krumlov
před 2 dny
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Fixní příspěvek v době... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s exklus. zastoupením v regionu až 70000Kč
Znojmo , Břeclav , Brno - venkov
před 2 dny
- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU - spotřební produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - jsme autorizovaný... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace