Práce v oboru Obchod-prodej (3144) - strana 26

Obchod-prodej
Obchodní zástupce / reprezentant -celá ČR
celá ČR
dnes
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / reprezentant
celá ČR
dnes
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Péče o zákazníky a zápis dat
Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Havířov, Opava
dnes
Nabízíme: - Interní školení/prostor pro další rozvoj - Nadstandardní platové ohodnocení - Služební vozidlo i pro soukromé účely... zobrazit nabídku»
Podpora prodejny - 20.000,- Kč
Praha
dnes
průměrná mzda 22.000,- Kč měsíčně práci ve stabilní společnosti náborový příspěvek možnost profesního i platového růstu... zobrazit nabídku»
Telesales Teamleader
Praha
včera
Job Description Pro našeho velmi významného klienta, mezinárodní společnost působící na trhu v oblasti poskytování tankovacích karet,... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Praha / Brno / Ostrava
včera
- flexibilní pracovní doba s možností home office - příležitost k seberealizaci - přístup k nejmodernějším technologiím a práce v... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista/tka
Praha
včera
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - software
Zlínský
včera
* nadstandartní finanční ohodnocení (roční bonusy) * služební automobil i pro soukromé účely * zázemí prestižní společnosti *... zobrazit nabídku»
Obchodník - SW řešení
Zlínský
včera
* nadstandartní finanční ohodnocení (roční bonusy) * služební automobil i pro soukromé účely * zázemí prestižní společnosti *... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky
Praha
včera
* Příjemné pracovní prostředí * Mzdové ohodnocení na základě dosažených výsledků * Příspěvek na stravování * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Královéhradecký
včera
* stabilní a perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost kariérního růstu * 5... zobrazit nabídku»
Analytik strategického nákupu
Královéhradecký
včera
* zajímavé mzdové ohodnocení * příležitost profesního růstu * týden dovolené navíc * roční odměny * podporu při relokaci * místo... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Vysočina
včera
* Zázemí stabilní společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Příspěvek na stravování * Možnost profesního růstu * Místo... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky s NJ a AJ
Praha
včera
* práci v multikulturním pracovním prostředí * možnost dalšího kariérního růstu * 5 týdnů dovolené * sick days * stravenky *... zobrazit nabídku»
Neseď doma, pojď si vydělat!
Ostrava, Opava, Karviná
včera
Co ti nabídneme my: brigádu ve spolehlivé společnosti s dlouholetou tradicí možnost volby směn zaručených 20 hodin práce týdně volné... zobrazit nabídku»
Produkt manažer
Otrokovice a okolí
včera
Úspěšná výrobní společnost nabízí volnou pracovní pozici pro obchodně laděného aktivního kandidáta Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce/ Field sales manager
Moravskoslezský
včera
- zázemí stabilní firmy - forma spolupráce – hlavní pracovní poměr (homeoffice) - firemní podporu - služební vůz k osobnímu... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro JihoMoravský kraj
Jihomoravský
včera
Práci na HPP, mobil, notebook a osobní automobil (i k osobním účelům) zázemí dynamické české firmy, práci v přátelském kolektivu,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - nákladní automobily
Praha
včera
Máte zkušenosti s prodejem nákladních vozů? Jste energičtí, aktivní a máte rádi výzvy? Potom hledáme na pozici Obchodního zástupce v... zobrazit nabídku»
Assistant store manager
Praha
včera
Máte zkušenosti s vedením týmu a domluvíte se anglicky? Rád/a byste se stal/a součástí světoznámé luxusní značky a prodej Vám není... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace