Práce v oboru Obchod-prodej (2970) - strana 27

Obchod-prodej
Odborný poradce pro výživu skotu
celá ČR
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu a prodej vlhkých a suchých krmiv pro živočišnou výrobu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Praha (Z48005)
Praha
před 4 dny
Nabízíme: - fixní plat - pravidelné finanční bonusy za dobře odvedenou práci - možnost osobnostního i profesního růstu - mobilní... zobrazit nabídku»
Personální asistentka Ústí nad Labem (Z48004)
Ústí nad Labem
před 4 dny
Nabízíme: - fixní plat - pravidelné finanční bonusy za dobře odvedenou práci - další finanční provize v případě sehnání nových... zobrazit nabídku»
Referent/ka nákupu (Z19558)
Praha
před 4 dny
LG SYSTEM Hledáme zaměstnance na pozici: Referent/ka nákupu V oboru domácí a průmyslová automatizace Náplň práce: Tvorba... zobrazit nabídku»
Pracovník péče o vozy – Plzeň
Plzeň
před 4 dny
* Motivační ohodnocení * Možnost kariérního postupu * Práci na směny (krátký/dlouhý týden) * Slevy na vybrané služby a produkty... zobrazit nabídku»
KAM - Péče o korporátní klienty - Plzeň
Plzeňský
před 4 dny
Máte praxi v pojišťovnictví? Jednáte s korporátními klienty? Buďte součástí stabilní společnosti, která působí na trhu pojištění... zobrazit nabídku»
OZ logistika-MKD s AJ nebo NJ, Praha z
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, dopravní společnost se širokým portfoliem nabízených služeb hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů – Znojmo
Znojmo
před 4 dny
* Komplexní zaškolení * Garanci mzdy již v době adaptačního procesu * Finanční ohodnocení stoupající s vašimi výsledky * Možnost... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje - obor manipulační technika
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost poskytující prémiové produkty a služby v oblasti manipulační a skladovací techniky hledáme... zobrazit nabídku»
Account Manager - nový projekt
Praha
před 4 dny
Baví tě výzvy a rozvíjet něco nové? Máš spoustu energie, jsi vytrvalý a neodradí tě neúspěch? Chceš pracovat pro skvělou... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant pro softwarová řešení
Praha
před 4 dny
Orientujete se v oblasti IT a máte dobré analytické a koncepční schopnosti? Chcete se rozvíjet v oblasti podnikových portálů? Rychle se... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu - lu287
Praha 9
před 4 dny
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
PRODAVAČ / PRODAVAČKA V ODDĚLENÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL
Praha Čakovice
před 4 dny
ZÍSKÁTE U NÁS: pracovní poměr na dobu neurčitou odpovídající platové ohodnocení + 13. mzdu zahrnutou v listopadové výplatě práci... zobrazit nabídku»
Inside channel manager
Zahraničí
před 4 dny
Láká Vás práce v zahraničí? Chcete být obchodníkem a zároveň být součástí velké mezinárodní firmy mající více než 200 000... zobrazit nabídku»
Head of Procurement – TOP role, nevýrobní odvětví
Praha
před 4 dny
Chcete pracovat pro přední mezinárodní společnost a kompletně zastřešovat oblast nákupu s přesahem do několika různých odvětví? Máte... zobrazit nabídku»
Konzultant privátních financí
Praha
před 4 dny
Máte chuť pracovat s klienty a poskytovat jim finanční konzultace? Baví Vás mluvit i s cizími lidmi? Máte obchodní a manažerské... zobrazit nabídku»
Výpomoc do supermarketu - Kamenice
Kamenice
před 4 dny
- Možnost záloh - Nástup ihned - Dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku»
Obchodní / export manažer s aktivní němčinou
kraj Vysočina
před 4 dny
- zázemí silné zahraniční společnosti - mzdu od cca 35 000 Kč výše + osobní odměny + provize - služební automobil - vnitrofiremní... zobrazit nabídku»
Referent - manipulační technika
Praha 10
před 4 dny
Co nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci ve stabilní zahraniční společnosti - prodej kvalitních produktů - týmová atmosféra -... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone
Příbram
před 4 dny
Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone Naučíme Vás, jak správně pečovat o zákazníky společnosti Vodafone, zpracovávat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace