Práce v oboru Obchod-prodej (2808) - strana 27

Obchod-prodej
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Blansko
Blansko
včera
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Brno Slatina
Brno
včera
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Strategic buyer – furniture
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti se strategickým nákupem v mezinárodní společnosti? Hovoříte výborně anglickým jazykem a hledáte novou pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodník – logistické služby
Jihomoravský
včera
Jste obchodník tělem i duší? Jste aktivní a komunikativní osobnost? Jste rádi pány svého času? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Nákupčí rychloobrátkového zboží
Jihomoravský
včera
Jste samostatná a průbojná osoba, které nechybí aktivní přístup k práci? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a chcete jej... zobrazit nabídku»
Obchodník pro export
Jihomoravský
včera
Láká Vás možnost ovlivnit si výši svého výdělku? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Jste aktivní a samostatná osobnost s dobrými... zobrazit nabídku»
Technický specialista pro prodej manipulačních vozíků
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, společnost poskytující prémiové produkty a služby v oblasti manipulační a skladovací techniky hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Žichovice
včera
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje - obchodní specialista
Praha
včera
Pro našeho klienta, pobočku německé společnosti, která patří k předním evropským dodavatelům hutního materiálu (plechy, trubky, profily,... zobrazit nabídku»
Aktuálně nabízíme práci z domu - poradce v oblasti wellness
Benešov,Beroun,Kladno,Kolín,Kutná Hora,Mělník,Mladá...
včera
Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme následující uplatnění: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem... zobrazit nabídku»
Sales analyst specialist - 4263
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: SALES PLANNING ANALYST ... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí - okres Teplice
Ústecký
včera
Nadnárodní společnost se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého... zobrazit nabídku»
Nákupčí / logistik - Junior
Středočeský
včera
Co Vás čeká: - Zajištění a řízení nevýrobní logistiky společnosti - Příprava a realizace výběrových řízení na dopravu, nakládku... zobrazit nabídku»
Pracovník poštovní přepážky - Dobrovice
Dobrovice
včera
Hodíte se k nám, protože: * Vás baví kontakt s lidmi * Vás nabíjí, když se zákazníci usmívají * jste v pohodě, i když klient... zobrazit nabídku»
Prodejce gumárenských strojů
Praha - západ
včera
* 5 týdnů dovolené * příspěvek na závodní stravování * příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění * věrnostní... zobrazit nabídku»
Technický/obchodní konzultant – Slovensko - 4259
Slovensko
včera
Pokud čtete tento inzerát, je evidentní, že se rozhlížíte po zajímavější práci, lépe placené s konkurenceschopnějším produktem atd.... zobrazit nabídku»
Import manager - Praha
Praha
včera
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Možnost seberealizace a kariérního růstu * Dynamický a vstřícný pracovní kolektiv *... zobrazit nabídku»
Vedlejší příjem 8-12 tis.měs. k vašemu zaměst.-výživový poradce
Bruntál,Frýdek Místek,Karviná,Nový...
včera
-vedlejší činnost 2-3 hod.denně 8-12tis.měsíčně -flexibilní pracovní doba -zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce- průmyslová lepidla
Praha
včera
Pro našeho klienta, firmu zabývající se distribuci lepidel a transportních podlah zahraničních výrobců, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Controller
Ústí nad Labem
včera
- Zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti - Výborné finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a bonusy, příspěvek... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace