Práce v oboru Obchod-prodej (2642) - strana 27

Obchod-prodej
Manipulant se zbožím-hobby centrum e-shop
Praha-východ, Čestlice
před 4 dny
-práci v příjemném kolektivu -zaučení v dané činnosti -jednosměnný provoz -směny po-pá -pracovní doba 7:00-15:30 hod -odměna 100... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu finančního servisu pro novou a stávající klientelu
Tišnov
před 4 dny
Příjemný kolektiv Možnost kariérního a osobnostního růstu Flexibilní pracovní doba Fixní i výkonové finanční ohodnocení Klientela... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - B2B
Moravskoslezský kraj
před 4 dny
Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční Home office Nástup dle dohody / ihned Zaměstnání na HPP... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda pro studenty
Brno nebo Hodonín
před 4 dny
Nechceš jen sedět doma a hledáš práci na léto? Máš zájem zlepšit své komunikační dovednosti, poznat nové lidi, načerpat zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Prodejce internetové reklamy
Brno nebo Hodonín
před 4 dny
nově min. garantovaná mzda 18 000 Kč + provize, průměrná mzda 26 000 Kč práce na standardní pracovní smlouvu pravidelnou pracovní... zobrazit nabídku»
Jste obchodník tělem i duší? Pak možná hledáme právě vás!
Plzeň
před 4 dny
- podpora a zázemí stabilní společnosti (na trhu od roku 1996) - ověřené, komplexní know-how, které v praxi funguje, tzn. nese výsledky :-)... zobrazit nabídku»
Nehledáme jen obchodníka, hledáme partnera pro naše klienty!
Plzeň
před 4 dny
- zaškolení a pravidelné vzdělávání - možnost kariérního růstu (konzultant, lektor) - příjemné zázemí, podporu a tým, který táhne... zobrazit nabídku»
Hledáte výzvu a chcete být ostatním prospěšný/á?
Brno
před 4 dny
Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě i dál pracovat a zvyšovat své schopnosti, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl.... zobrazit nabídku»
Obchodní poradce - prodejce, cca 25.000Kč nástupní mzda
Praha - Počernice
před 4 dny
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Pracovní doba po – pá 7.00 – 17.00, 1 krát za 14 dní sobota dopoledne Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Picker v hypermarketu Praha Černý Most
Horní Počernice
před 4 dny
Pravidelné odpolední směny: NE-ČT 13:00 - 22:00 Mzda: 95-110 Kč čist./hod. Možnost týdenních záloh Dlouhodobá spolupráce Výborná... zobrazit nabídku»
Regionální manažer - prodejen / poboček
Středočeský kraj
před 4 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Služební automobil, telefon, notebook ... zobrazit nabídku»
Obchodník po telefonu - firemní klientela, nadstandardní FIX
Praha
před 4 dny
1. Jsme prosperující firma s velkým růstovým potenciálem a se silným finančním zázemím investiční skupiny KKCG. 2. Jsme upřímní a... zobrazit nabídku»
Specialista zákaz. péče (příchozí hovory)16.500 - 30.000 (Kolín)
Kolín
před 4 dny
Proč se k nám přidat? * Atmosféra a vztahy jsou v práci to hlavní – u nás se všichni známe, tykáme si a hlavně si pomáháme. * Za... zobrazit nabídku»
Obchodník – prémiové značky, horeca
Praha
před 4 dny
Platové ohodnocení dle zkušeností, možnost nastavení vyššího fixu po dobu několika měsíců Mobilní telefon, notebook, osobní... zobrazit nabídku»
Pomáhejte zákazníkům na informační lince 1188 - Kolín(15-30.000)
Kolín
před 4 dny
Co vám můžeme nabídnout? - Práci na dohodu o pracovní činnosti a možnost přestupu na hlavní pracovní poměr (počet odpracovaných hodin... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu - HPP, doba neurčitá, 25 000Kč
Praha Vysočany
před 4 dny
CO U NÁS ZÍSKÁTE? - zkušební dobu 1 měsíc, poté smlouvu na dobu NEURČITOU - stravenky v hodnotě 100Kč již od druhého měsíce -... zobrazit nabídku»
Sjednávej schůzky - 24 000 Kč
Praha
před 4 dny
PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS? - dostanete u nás nadstandardní nástupní mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí - umíme ocenit schopnosti,... zobrazit nabídku»
Stevard/ka v mezinárodním vlaku RailJet HPP/DPP
Praha
před 4 dny
Zaměstnaní na HPP: - mzda až 30.000 Kč + cestovní náhrady až 4.500 Kč - výhodnou pracovní dobu - turnusový režim - zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Prodejní poradce - FMCG - fix 27.000 Kč
Hradec Králové, Praha, Benešov, Říčany, Mladá...
před 4 dny
- Odpovídající platové ohodnocení – fixní plat 27.000 Kč + 10% bonusy + případný roční bonus (dle výsledků) - Prací ve stabilní... zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
před 4 dny
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice ( řidiči MKD, technici údržby a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace