Práce v oboru Obchod-prodej (2612) - strana 28

Obchod-prodej
Prodavači pultového prodeje
Chotíkov u Plzně
před 6 dny
Férová mzda a řada dalších výhod smlouva na dobu neurčitou mzda, vždy 11. den v měsíci před Vánoci 13. mzda po 3 letech 25 dní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro Německo
Celá ČR
před 6 dny
Jste komunikativní osobnost, která má obchodního ducha? Máte výbornou znalost českého jazyka? Máte angličtinu a/nebo němčinu na... zobrazit nabídku»
Branch manager - HR služby
Olomoucký
před 6 dny
Jste zkušený vedoucí obchodní skupiny a chcete být partnerem pro rozvoj významných firem v Olomouckém kraji? Potom Vás určitě zaujme... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky s AJ Mělník
Středočeský
před 6 dny
Máte praxi v koordinaci logistických procesů ideálně výrobní společnosti? Komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Hlavní Asistent/ka prodeje/ Zástupce shop managera
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dámskou a pánskou luxusní módou, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Hlavní Asistent/ka... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny - shop manager – podlahové studio
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a montáží podlah, hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Vedoucí prodejny -... zobrazit nabídku»
Aranžér
Chotíkov u Plzně
před 6 dny
Férová mzda a řada dalších výhod - smlouva na dobu neurčitou - mzda vždy 11. den v měsíci - před Vánoci 13. mzda - po 3 letech 25... zobrazit nabídku»
Studentská stáž v personalistice
Ostrava
před 6 dny
- Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti - Seznámení s firemním prostředím a procesy - Odpovídající podmínky pro průběh... zobrazit nabídku»
Mladá tvář do unboxing videí a představení produktů (Z19876)
České Budějovice
před 6 dny
Velkoobchodní prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky Abacus Electric, s.r.o. je českou společností založenou v roce 1992 se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro zahraničí
Drásov
před 6 dny
Úspěšná společnost vyrábějící outdoorové herní prvky rozšiřuje tým obchodních zástupců. Pozice je vhodná pro akční obchoďáky,... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/KA, Praha 1, 24 000 Kč/měs.
Praha 1
před 6 dny
Máte rád/a luxusní produkty a umíte je prodat? Chcete dostávat luxusní doplňky jako bonus od Vašeho zaměstnavatele? Pokud ano, zašlete nám... zobrazit nabídku»
Referent nákupu
Kladruby
před 6 dny
* samostatné vedení nákupních operací * vyřizování objednávek výrobního, nevýrobního materialu a služeb * komunikace s dodavateli,... zobrazit nabídku»
Servis obchodnímu zástupci Coca coly
Teplice
před 6 dny
Potřebujete na 2 měsíce zajímavou brigádu? čtěte: Hledám šikovného, aktivního člověka, který bude mít měsíc na starost Teplicko,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technologické celky
Praha 3
před 6 dny
Pro českou společnost působící v oblasti dodávek a montáží potrubních systémů v průmyslových technologiích hledáme uchazeče s... zobrazit nabídku»
Junior Contract Manager_nabídka i pro absolventy_slovenština
Ostrava
před 6 dny
Fixní ohodnocení i variabilní složka odvíjející se od Vašich výsledků Zázemí silné společnosti, propracovaný systém školení ... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava
Ostrava
před 6 dny
→ fixní mzdu 16.000 Kč (čistého) + propracovaný bonusový a motivační systém → bonusy až 20.000 Kč (čistého) → tablet, telefon,... zobrazit nabídku»
Obchodník pro firemní zákazníky - Olomoucký kraj
Olomouc
před 6 dny
→ fixní mzdu 16.000 Kč (čistého) + propracovaný bonusový a motivační systém → bonusy až 20.000 Kč (čistého) → tablet, telefon,... zobrazit nabídku»
Odborný poradce - stavební komodity
region: Rakovník, Kladno, Beroun, Příbram
před 6 dny
Nabízíme zajímavou pracovní pozici na HPP s pružnou pracovní dobou. Kandidátům nabízíme zázemí silné výrobní společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Obchodně technický referent
Brno, zastávka MHD je 5 min. od pracoviště
před 6 dny
  Jste srdcem i duší strojař nebo silnoproudař? Jste VŠ/SŠ se zájmem o profesní a pracovní rozvoj v nadnárodní společnosti? Máte... zobrazit nabídku»
Regional sales manager
Třebíč or Prague (Czech Republic)
před 6 dny
For our client, Czech energy (cogenerations units) stable and prosperous company, we are looking for a skilled candidates and regional sales... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace