Práce v oboru Obchod-prodej (2972) - strana 29

Obchod-prodej
Prodejní asistentka - na 20 nebo 40 hodin týdně Praha
Praha
před 4 dny
Práce na pobočce, beauty poradenství, péče o zákazníky Práce na pokladně Kompletace objednávek Balení dárků Pomoc... zobrazit nabídku»
Independent sales agent - sanitary technology
Zahraničí
před 4 dny
Do you have any experience in field of business? Do you speak Romanian fluently and your English is intermediate at least? Excellent, send me your CV... zobrazit nabídku»
Logistik
Plzeňský
před 4 dny
Je logistika to, co Vás baví? Máte s ní zkušenosti a chcete je uplatnit i nadále? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost,... zobrazit nabídku»
Plánovač logistiky
Plzeňský
před 4 dny
Máte zkušenosti s koordinací interního a externího logistického toku ve výrobní společnosti a k tomu hovoříte anglickým jazykem? Pokud... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Jihomoravský
před 4 dny
Jste zkušený obchodník a nebráníte se nové profesní výzvě? Umíte si zákazníka získat na svou stranu a najít pro něj to nejlepší... zobrazit nabídku»
KEY account mamager - farmacie/služby
Praha
před 4 dny
- atraktivní platové ohodnocení (FIX + kvartální bonusy) - zázemí mezinárodní společnosti - zaškolení a rozvoj kariéry s možností... zobrazit nabídku»
Pracovník dispečinku
České Budějovice
před 4 dny
Hledáme vhodného uchazeče na pozici dispečera Vaše náplň práce > práce na PC > obsluha dispečinku Váš profil >... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka
České Budějovice
před 4 dny
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ky na pozici Telefonní operátor/ka Vaše náplň práce > telefonická komunikace >... zobrazit nabídku»
Manažer pro export
Zlínský kraj
před 4 dny
Stabilní prodejně výrobní společnost obsazuje pozici se zaměřením na aktivní obchod Vaše náplň práce aktivní vyhledávání... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/personalista
Bruntál a okolí
před 4 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu Vaše náplň práce > Zpracovávání mzdové problematiky v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Product Manager / Systémový inženýr - příležitost i pro juniory
Brno
před 4 dny
Šli byste si někdy zastřílet, respektive spíš jen tak trochu potrénovat? Rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti nebo chcete teprve... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí (Plzeň)
Plzeň
před 4 dny
Máte zkušenosti jako manažer nákupu? Máte zkušenosti z TECHNIKCÉHO NÁKUPU? Chcete pracovat jako manažer nákupu u jednoho z předních... zobrazit nabídku»
Vedoucí lahůdek, sýrů a ryb
Praha Čakovice
před 4 dny
Tři nej, proč pracovat u nás: Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků. Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc... zobrazit nabídku»
Skladník - Masarykovo nádraží
Praha
před 4 dny
DOBRÁ PRÁCE ZAČÍNÁ U KVALITNÍHO ZAMĚSTNAVATELE V DELMART NABÍZÍME: Práci s kvalitními potravinami, které budete chtít mít i doma... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů - Sokolov
Sokolov
před 4 dny
* 30 – 60 tis. Kč, ale strop nemáme, je to jen na tobě * Smlouvu na dobu neurčitou * 15 dní v měsíci volno (práci na krátký/dlouhý... zobrazit nabídku»
!!šance pro šikovné bilingvní absolventy! english + german
Praha
před 4 dny
Právě jste odpromovali? Nebo máte již vysokoškolské vzdělání za sebou a nemůžete najít práci, ve které byste uplatnili své znalosti?... zobrazit nabídku»
Řidič (brigáda) – Sokolov
Sokolov
před 4 dny
* 120 kč/hod * Smlouva na DPP zobrazit nabídku»
Pracovník přípravy vozidel – Sokolov
Sokolov
před 4 dny
* Kompletní zaškolení * Motivující platové ohodnocení (fixní plat + bonusy) * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant-alergo/gastro-severní Čechy
Ústecký
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou originální farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici medicínský reprezentant se... zobrazit nabídku»
Prodejní manažer molekulární a buněčná biologie
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí laboratorního vybavení, hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce - Life... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace