Práce v oboru Obchod-prodej (2778) - strana 41

Obchod-prodej
Obchodní zástupce - stavebniny region Praha (junior) HPP
Praha
před týdnem
- zázemí zavedené firmy - hlavní pracovní poměr - základní mzda a odměny/ provize z prodeje - stravenky - perspektiva - produktová... zobrazit nabídku»
Pokladní - prodavač v prodejně s potravinami (řetězec)
Praha
před týdnem
řádné zaškolení jistotu stálého zaměstnání na pracovní smlouvu, HPP dobré platové podmínky, odměny navíc podle výkonu, prémie zobrazit nabídku»
Personální konzultant - partner společnosti
Liberec
před týdnem
Nabízíme Vám * Firemní know-how * Zaměstnání s velkým prostorem pro samostatnost a seberealizaci * Firemní kulturu podporující... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce
Praha
před týdnem
- zodpovědná pozici v zavedené, stabilní společnosti - plně profesionální pracovní prostředí - možnost osobního i profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Manažer realitních makléřů (fix od 30.000,- Kč)
Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
Nebojíte se přijmout osobní zodpovědnost za svá rozhodnutí i výsledky své práce? Nedělá Vám problém přiznat chybu? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce FMCG – van seller (ambulantní prodej)
Celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta MSI cukrovinky, jednoho z největších distributorů cukrovinek v ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant/-ka pro německý trh
celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je prvním českým výrobcem průmyslového LED osvětlení, hledáme kandidáty na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Sales manager - otvorové výplně #7922407 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Plzeňský, Královéhradecký,...
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné technicky zaměřené... zobrazit nabídku»
Odborný asistent / asistentka obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy
Středočeský
před týdnem
práci v prostředí stabilní a rostoucí české společnosti zajímavý kariérní postup velký prostor pro seberealizaci nástup ihned... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro oblast Olomoucký kraj
Olomoucký
před týdnem
práci na živnostenský list možnost odborného a profesního růstu zázemí stabilní české firmy finanční ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro retail (Z19829)
Praha
před týdnem
Velkoobchodní prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky Abacus Electric, s.r.o. je českou společností založenou v roce 1992 se... zobrazit nabídku»
Hledáme „srdce“ pro nás obchodní tým!
Praha
před týdnem
Co u nás najdete? Možnost pomáhat a přitom se posouvat dál Tým, kde můžete říct, co si skutečně myslíte, kde se lidé navzájem... zobrazit nabídku»
Dispečer skladování
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Jste organizační a komunikativní typ? Pojďte tyto své dovednosti rozvíjet do zajímavého prostředí... zobrazit nabídku»
Disponent Mladá Boleslav s NJ
Středočeský
před týdnem
Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického nebo technického směru? Máte zkušenosti jako disponent, umíte komunikovat se... zobrazit nabídku»
Junior purchaser with DE and Eng
Praha
před týdnem
Are you speaking fluently in German language? Do you have communicative skills in English? Are you focused at the field of procurement? Are you a... zobrazit nabídku»
Junior nákupčí s NJ
Praha
před týdnem
Hovoříte plyně německým jazykem? Orientujete se v oblasti nákupu? Jste osobnost hledající nové výzvy s chutí pracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Manažer skladu s AJ
Středočeský
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici mistra ve větší výrobní nebo logistické společnosti? Chcete pracovat pro společnost, která svým zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Logistik Mladá Boleslav s NJ
Středočeský
před týdnem
Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického nebo technického směru? Máte zkušenosti jako disponent, umíte komunikovat se... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista – mzda až 30.000 Kč
Brno
před týdnem
Mzda až 30.000 Kč (fix + bonusy). Pracovní doba od pondělí do pátku 8:00 – 16:30 hod (možnost i zkráceného úvazku). 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – finanční služby firmám – HPP!
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme uchazeče na pozici obchodní manažer – finanční služby firmám. Vaše... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace