Práce v oboru Obchod-prodej (2638) - strana 45

Obchod-prodej
Technik / odborný poradce – stavebnictví, prémiové produkty
okolí Prahy
před týdnem
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
před týdnem
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický reprezentant
Vysočina
před týdnem
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení Důkladné odborné zaškolení Telefon, notebook, osobní... zobrazit nabídku»
KAM - technické produkty, mezinárodní společnost
Praha, Praha-východ
před týdnem
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení, provize, roční bonus Telefon, notebook, osobní automobil i pro... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický zástupce
Praha nebo Brno nebo Plzeň
před týdnem
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Telefon, notebook, osobní automobil – Škoda 25 dní dovolené Nástup možný ihned / dohodou... zobrazit nabídku»
Product Specialist - cardio - Originální společnost
Praha
před týdnem
-Zázemí prestižní farmaceutické společnosti s dlouholetou tradicí na trhu -Velmi atraktivní mzdové podmínky závislé na Vašich... zobrazit nabídku»
Account Manager - hospital
Praha
před týdnem
-Zázemí velmi stabilní a prestižní zahraniční společnosti -Přátelský kolektiv -Příjemné pracovní podmínky -Služební vůz, mobilní... zobrazit nabídku»
Pekař/-ka _Brno
Brno
před týdnem
Pracovní náplň Jak bude vypadat tvůj pracovní den? Ráno upečeš pečivo a provoníš celou prodejnu. Je to jednoduché, vše tě... zobrazit nabídku»
Customer Care Service
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní skupinu firem zabývající se výrobou a prodejem značkových produktů z oblasti psacích potřeb, kosmetiky a... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, prodejce módního oblečení a doplňků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejní asistent/ka. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Inside Sales Representative for Corporate Enterprise Public
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která poskytuje outsourcovaná obchodní řešení klientům z řad významných IT společností,... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu
Brno
před týdnem
Chcete pracovat pro úspěšnou českou společnost se stabilním zázemím v Brně? Jste zodpovědný a pracovitý člověk? Hledáte práci s pevnou... zobrazit nabídku»
Operátor skladu
Brno
před týdnem
Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Chcete smlouvu na dobu neurčitou? Pak... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje bushman Praha
Praha
před týdnem
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Ústí nad Labem
před týdnem
* Práce v úspěšné zavedené obchodní a výrobní společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Inspirativní, malý kolektiv pobočky... zobrazit nabídku»
Referent skladu a obchodní podpory
Praha
před týdnem
Zázemí a vysoké renomé prestižní nadnárodní společnosti Příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu ... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - prodej nerezového materiálu
Brno-venkov
před týdnem
- zázemí opravdu silné a stabilní společnosti - firemní benefity - nástupní mzda dle rozsahu zkušeností do 30.000 Kč (+bonusy) zobrazit nabídku»
Specialista nákupu pro novou divizi (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme vhodného kandidáta pro výrobní společnost do oddělení nákupu průmyslové společnosti, který bude mít na starost rozjíždění... zobrazit nabídku»
Skladník Brno - jednosměnný provoz
Brno město
před týdnem
Jste pečliví a máte zkušenost se skladovým hospodářstvím? Máte oprávnění na obsluhu VZV vozíku? Chcete pracovat v jednosměnném... zobrazit nabídku»
Skladník Brno - nástup ihned
Brno
před týdnem
Jste samostatná osobnost se smyslem pro pořádek? Jste pracovití a práce rukama Vám není cizí? Chcete za sebou vidět kus odvedené práce?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace