Práce v oboru Obchod-prodej (2634) - strana 52

Obchod-prodej
Manažer obchodního ODD., 70 - 90 000 Kč, žďársko
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Jsme rodinná firma, máme cca 180 zaměstnanců a výrobek, který je známý a populární prakticky po celém světě. Jsme držiteli ceny za... zobrazit nabídku»
Key account manager s aj+rj | technické projekty | až 60 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Naše projekty jsou rozsáhlé a zajímavé. Dodáváme nejen produkt, ale komplexní řešení na míru zákazníkovi. Vyrábíme, modernizujeme,... zobrazit nabídku»
Key account manager, 55 - 75 000 Kč, lisované kovy
Jihlava
minulý měsíc
Kdo jsme? Přední výrobce automobilových komponent lisovaných z kovu za studena....Jsme nejvýznamnější v ČR a nezadáme si nic ani s oblastí... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznického servisu s AJ
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Máte zkušenosti na zákaznickém servisu pro výrobní společnost? Pak je zde nová příležitost právě pro Vás! Jsme menší výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu obchodníků pro ČR
Žďár nad Sázavou Druhy
minulý měsíc
Jste obchodník tělem i duší? Máte za sebou skvělé výsledky? Jste vůdčí osobnost a umíte koordinovat ostatní kolegy v týmu? Znáte... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu, Rychnovsko
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Chtěli byste se uplatnit v nákupu- Hledáme člověka se zkušenostmi, ale je pro nás důležitější, aby Vás oblast nákupu bavila. Stačí... zobrazit nabídku»
Purchasing specialist
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Hledáme kandidáta, který má zkušenosti s hodnocením a auditováním dodavatelů, technické povědomí, mluví plynule anglicky a má ambice... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí - Rychnovsko, 30-35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Máte praxi v nákupu ve výrobní firmě a chcete se ve Vaší kariéře posunout zase o kus dál? Mladá a dynamická zahraniční společnost v... zobrazit nabídku»
Vedoucí operativního nákupu s NJ
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Pro dynamickou, rozvíjející se společnost z oblasti strojírenství hledáme kandidáty na pozici VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU. Co Vás na... zobrazit nabídku»
Strategic buyer, Trutnovsko
Trutnov
minulý měsíc
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta do týmu na pozici: STRATEGIC BUYER Co bude na této pozici Vaší pracovní náplní? * nákup... zobrazit nabídku»
Head OF sales
Náchod
minulý měsíc
Jste kovaný/á obchodník/obchodnice a máte zkušenosti na pozici obchodního ředitele/ředitelky? Chtěli byste práci s využitím anglického... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí|automotive|až 60 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu výrobních dílů a víte, jak najít ty správné dodavatele? Pokud máte zkušenosti i s cenovým... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - šance pro šikovné absolventy
Ostrava
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost, která je lídrem ve svém oboru a operuje nejen na evropských, ale i amerických trzích, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Prodejní konzultant/ka - velmi dobré finanční ohodnocení - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Pokud vás láká práce v prostředí luxusního zboží, rádi komunikujete se zákazníky a hledáte zajímavou práci kde využijete naplno svou... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení operativního nákupu
Ostrava
minulý měsíc
Máš zkušenosti v oblasti nákupu a domluvíš se anglicky a německy? Právě nyní hledáme specialisty na pozici SPECIALISTA ODDĚLENÍ... zobrazit nabídku»
Specialista pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
minulý měsíc
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
minulý měsíc
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»
Obchodník/Stavbyvedoucí
Praha
minulý měsíc
UMÍTE JEDNAT S DODAVATELI A INVESTORY? VÍTE JAK TO CHODÍ VE STAVEBNÍ FIRMĚ? Pak byste mohl být zajímavým kandidátem na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce | inovativní produkty
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
minulý měsíc
Pro českou obchodní společnost zastupující významné světové značky hledáme zkušeného kandidáta na pozici: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu | automotive
Kladno
minulý měsíc
Máte praxi v nákupu ve výrobní firmě a chcete se posunout zase o kus dál? Zahraniční subdodavatel, vyrábějící elektrické rotační a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace