Práce v oboru Obchod-prodej (2972) - strana 52

Obchod-prodej
Obchodní zástupce - prodej stavebních materiálů
Středočeský
před týdnem
Stabilní a úspěšná společnost hledá zkušeného obchodního zástupce, který se dostane na starost část Středočeského kraje. Je toho... zobrazit nabídku»
Šikovný obchodník pro retailové bankovnictví - i absolvent
Praha
před týdnem
Chcete pracovat pro jednu z nejsvěžejších bank v České republice? Věnovat se tomu, aby každý zákazník odcházel s pocitem opečování,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro biomasové a parní kotle
Brno
před týdnem
Ppro našeho klienta, výrobní společnost s dlouholetou historií a stabilitou, obsazujeme pozici: Vaše náplň práce - Přímý prodej... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Pardubice
před týdnem
Hlavní pracovní poměr na plný úvazek, motivační odměňování - osobní hodnocení, čtvrtletní odměny, vzdělávání a rozvoj,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, specialista na rostlinnou výživu
Jihočeský kraj
před týdnem
Co by se Vám v naší společnosti mohlo líbit? - zázemí ryze české společnosti rodinného charakteru, která zastupuje zajímavé... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - pokladní
Frýdek-Místek
před týdnem
Jistotu stabilního zaměstnání Jistotu výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Širokou nabídku benefitů... zobrazit nabídku»
Pekař/-ka
Brno
před týdnem
Co ti za tvou práci nabízíme? Výplatu budeš mít vždy včas. Můžeš pracovat v prodejně blízko bydliště (máme 331 prodejen v ČR).... zobrazit nabídku»
RE/MAX Optimal Písek hledá realitní makléře
Písek
před týdnem
Nabízíme velmi silnou mezinárodní značku a spousta dalších výhod... - moderní zázemí - nová kancelář - špičkový systém školení... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer
Olomouc a okolí
před týdnem
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Prodavač Neratovice
Neratovice
před týdnem
Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě. Na tuto pozici se uplatňuje... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro novou ekonomickou divizi
Brno
před týdnem
Co by se Vám v naší společnosti mohlo líbit? - zázemí ryze české společnosti, která je leaderem na trhu - možnost uplatnit své právní... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu – dvě pozice
Olomoucký kraj (více pozic)
před týdnem
práce ve stabilní společnosti možnost kariérního růstu, jazykové kurzy výkonnové bonusy náborový příspěvek 10 000 Kč 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Indoor sales - strojírenství (PRAHA 5 - zbraslav)
Zbraslav
před týdnem
* atraktivní platové ohodnocení! * zázemí zavedené zahraniční společnosti * příjemné pracovní prostředí (Praha 5 - Zbraslav) *... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky stavební firmy
Opava, Frýdek Místek, Zlín
před týdnem
Co získáte? Příležitost pro rozvoj své kariéry Zázemí stabilní české společnosti Pravidelná školení Mzda se skládá z fixní... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant - inko - Home & Social care
Karlovarský, Ústecký
před týdnem
Pro našeho významného klienta, společnost, která se zabývá distribucí a prodejem zdravotnického materiálu a kompenzačních pomůcek,... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant-inko-home care - vhodné pro zdrav. sestry
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, menší společnost zabývající se distribucí a prodejem zejména spotřebního zdravotnického materiálu a... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - okna - střešní světlíky
celá ČR - region bude přizpůsoben bydlišti
před týdnem
Naším klientem je výrobní společnost, která se specializuje na komplexní řešení požárního odvětrání přirozeným i nuceným... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v centru výživy a pohybu
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před týdnem
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Přidejte se k nové bance
Praha, Brno, Ostrava
před týdnem
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny. Perspektivní, zajímavou práci. Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace. Příjemné... zobrazit nabídku»
Specialista v oblasti náhradních dílů pro trucky
Ústecký, Jihočeský, Praha, Karlovarský
před týdnem
Jsou nákladní vozidla, tahače, návěsy a přívěsy Vaší srdeční záležitostí? Znáte komplexně problematiku náhradních dílů a širší... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace