Práce v oboru Obchod-prodej (2798) - strana 52

Obchod-prodej
Brigáda (ne)jen na velikonoce - doplňování zboží 110 Kč/hod.
Chodov, Sokolov
před týdnem
Co nabízíme? * mzda 110Kč/hod. * směny dle domluvy (ranní 5.30-14.00, odpolední 13.00-21.00/22.00, či dle domluvy) * spolupráce na DPČ ... zobrazit nabídku»
Asistent prodeje (Z19677)
Praha
před týdnem
Jste komunikativní, chcete pracovat na zkrácený úvazek? Odborné nakladatelství přijme pracovníky na pozici Asistentka prodeje ... zobrazit nabídku»
Prodavač specialista/úsek pečivo a lahůdky
Praha 10 a Praha 4
před týdnem
jistý příjem a práci každý měsíc práci na DPP, DPČ či HPP moderní prostředí mezinárodní společnosti práci v blízkosti... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před týdnem
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
kraj Vysočina
před týdnem
- práci na HPP ve stabilní společnosti - možnost postupu na vedoucí pozici - zajímavé platové ohodnocení - zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Bruntál a okolí
před týdnem
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista prodeje nerezového materiálu
Brno
před týdnem
- zázemí opravdu silné a stabilní společnosti - firemní benefity - mzdu od 25 000 Kč + kvartální odměny až do výše 25 000 Kč zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant pro výživu hospodářských zvířat (prasata)
kraj Vysočina
před týdnem
- pestrou práci v dynamické společnosti - mobilní telefon, notebook, osobní automobil (s možností využití k soukromým účelům) -... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před týdnem
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Business manager pro ČR a SR (zemědělství, živočišná výroba)
ČR a SR
před týdnem
Příležitosti pro profesní rozvoj a kariérní růst Zajímavé ohodnocení a provize úměrné výsledkům, které přinesete ... zobrazit nabídku»
Obchodník - přívěsy a návěsy
Východní Čechy / Západní Slovensko
před týdnem
* zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + bonusy na základě dosažených výsledků * zázemí stabilní české společnosti s... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra FIT life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před týdnem
Otevíráme BŘEZEN 2017. Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc... zobrazit nabídku»
Staňte se součástí úspěšného týmu zákaznického servisu innogy!
Zlín
před 14 dny
* Nástup přímo do kmene * NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč * Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka + neomezené provize z... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra innogy- přímo do kmene
Ostrava, Opava, Karviná
před 14 dny
Nástup přímo do kmene Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti innogy Školení vedené opravdovými profesionály v oboru ... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra - 16.000Kč
Příbram
před 14 dny
-Práce na hlavní pracovní poměr -Zázemí ryze české společnosti, která je na trhu již více než 20 let -4 týdny dovolené, 2 Sick Days... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka řeznictví Procházka - Liberec
Liberec
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě zaměstnanecké benefity jako stravenky, výhodné volání,... zobrazit nabídku»
KAM - Key account manager
Hradec Králové
před 14 dny
- pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování prodloužení na dobu neurčitou) - odobrný růst ve stabilní průmyslové firmě -... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Jihlava
Jihlava
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - B2B
Olomoucký kraj
před 14 dny
Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční Home office Nástup dle dohody / ihned Zaměstnání na HPP... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - B2B
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční Home office Nástup dle dohody / ihned Zaměstnání na HPP... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace