Práce v oboru Obchod-prodej (2850) - strana 53

Obchod-prodej
Headhunter s AJ, Zlín
Zlín
před 14 dny
Hledáš práci, která bude dostatečně investigativní, bude mít spád, rychlost a bude chvilkami i poměrně dobrodružná? Tak pak jsi na... zobrazit nabídku»
Vedoucí operativního nákupu s NJ
Ústí nad Orlicí
před 14 dny
Pro dynamickou, rozvíjející se společnost z oblasti strojírenství hledáme kandidáty na pozici VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU. Co Vás na... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Hradec Králové
před 14 dny
 - odborný růst - zaškolení - placené přesčasy - stravenky zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Blansko
Blansko, objekt PENNY MARKET
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Český Krumlov
Český Krumlov
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb, odměny od nadřízeného zaměstnanecké benefity jako stravenky,... zobrazit nabídku»
Zprostředkovatel prodeje nemovitostí
Praha a okolí
před 14 dny
- zajímavá a jedinečná práce v jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST - vysoký provizní systém (provize... zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
před 14 dny
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Sales representative office equipment
Praha, Středočeský, Jihočeský, Vysočina
před 14 dny
Jste člověk s velmi dobrým všeobecným přehledem v oblasti kancelářského vybavení a techniky? Baví Vás obchod a činnosti spojené s ním?... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která prodává informační systémy, vyvíjí aplikace dle požadavků zákazníků a zabývá se zakázkovou... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky v personální agentuře Kladno
Kladno
před 14 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Logistik/Nákupčí
Jihomoravský
před 14 dny
* mobil, notebook * stravenky * příspěvek na penzijní pojištění * 23 dní dovolené * měsíční docházkový bonus * moderně vybavené... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního týmu
Karlovarský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Stabilní společnost působící v oblasti poskytování finančních služeb hledá nové spolupracovníka do svého... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro klíčové zákazníky
okres Jindřichův Hradec
před 14 dny
- Dobré platové podmínky a firemní benefity - Perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti - Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Ústecký
před 14 dny
Jste absolvent/ka technické vysoké školy nebo logistiky? Umíte anglicky na pokročilé úrovni? Máte zájem o atraktivní a na trhu práce... zobrazit nabídku»
Výrobní logistik - automotive
Zlínský
před 14 dny
Máte zkušenost z výrobní firmy? Ovládáte procesy spojené s logistikou a s výrobou? Domluvíte se anglicky a chcete pracovat pro solidního... zobrazit nabídku»
Obchodník - strojírenské komponenty
Jihomoravský
před 14 dny
Máte strojírenské vzdělání a baví Vás komunikace se zákazníky? Hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Potom hledáme právě... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Jihočeský
před 14 dny
- Perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí mezinárodní výrobní společnosti - Odborné vzdělávání a školení -... zobrazit nabídku»
Korean customer care specialist
Praha
před 14 dny
What you get in return? - All above supported by a friendly, dynamic and multicultural working environment - Competitive salary and various benefits -... zobrazit nabídku»
한국인 고객 관리 전문가
Praha
před 14 dny
What you get in return? - All above supported by a friendly, dynamic and multicultural working environment - Competitive salary and various benefits -... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
Ostrava
před 14 dny
Co můžete očekávat? Zajímavou práci v perspektivní firmě Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností, dále měsíční prémie,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace