Práce v oboru Obchod-prodej (2986) - strana 53

Obchod-prodej
Export manažer s NJ
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta předního výrobce konvektorů hledáme vhodné kandidáty na pozici Export manažer s německým jazykem. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
MRP Controller
Plzeňský
před týdnem
Jste silná osobnost zaměřená na detail se zkušenostmi s materiálovým plánováním a znalostí anglického jazyka? Neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
IS/IT obchodník Kladno
Středočeský
před týdnem
Jste schopný obchodník se zkušenostmi v oblasti IT a zajímají Vás především informační systémy? Máte perfektní prezentační schopnosti,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Plzeň a okolí -
Rokycany, Přeštice, Nýřany
před týdnem
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – kancelářská technika
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem a servisem kancelářské techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Obchodník po telefonu
Praha
před týdnem
Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodníka po telefonu. Popis pozice: Vaším hlavním úkolem... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský
před týdnem
Lákají Vás nejnovější technologie? Pojmy ERP a MES Vám nejsou cizí? Jste zkušený obchodník zvyklý jednat s vrcholovými manažery? Máte... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s angličtinou
Jihomoravský
před týdnem
Láká Vás zázemí stabilní společnosti? Pokud máte praxi jako nákupčí a hovoříte anglickým jazykem, neváhejte a zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Jihočeský kraj #3674209 (Jihočeský kraj, CZ)
Jihočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly,... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Brno
před týdnem
odpovídající finanční ohodnocení týden dovolené navíc 2 sick days jazykové kurzy stravenky zobrazit nabídku»
Nákupčí - mezinárodní obchod
Ústí nad Labem
před týdnem
* práci v prosperující zahraniční společnosti * velmi zajímavé mezinárodní prostředí * motivující finanční odměnu * balíček... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí v automotive #7523344 (Vysočina, CZ)
Vysočina
před týdnem
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - nákupčí #5589149 (Strančice, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, vhodné kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Inside Sales Representative
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, působící v segmentu IT - Hardware, hledáme nové kolegy na pozici Inside Sales Representative. Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní manager - pojištění pohledávek #1758623 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, specialistu na pojištění pohledávek, factoring, financování a související poradenství,... zobrazit nabídku»
Personální konzultant v personální společnosti
Praha
před týdnem
- zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů - vstupní a průběžná školení - každodenní podporu personálního manažera... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - stavební firma
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti stavařiny a chcete využít své obchodní kontakty pro společnost s dlouholetou tradicí a spoustou zajímavých... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - střešní materiály
Ostrava
před 14 dny
skvělou příležitost pro schopné obchodníky pracovat u stabilního zaměstnavatele zázemí silné české společnosti příležitosti k... zobrazit nabídku»
Obchodní referent / Asistentka obchodního oddělení
Praha
před 14 dny
Co může společnost nabídnout Vám? - zázemí mladé společnosti s transparentními procesy - přátelský kolektiv - zodpovědnou práci, ve... zobrazit nabídku»
Account manager - služby - až 40 000 Kč
Praha
před 14 dny
 zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelské prostředí  5 týdnů dovolené  sick days  stravenky  příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace