Práce v oboru Obchod-prodej (3114) - strana 53

Obchod-prodej
Odborný prodejce kuchyní (ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení)
Brno
před 5 dny
Pro svého klienta, významného prodejce nábytku, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Odborný prodejce kuchyní Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Technický obchodník pro zahraniční obchod s AJ (30.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Brněnská unávaná společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad šikovného obchodníka, který je v zahraničním obchodě jako ryba ve... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer s AJ (od 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Storjírenská společnost v Brně hledá posilu do svého obchodního týmu. Máte zkušenost s technickým obchodem? Komunikace v AJ nebo NJ vám... zobrazit nabídku»
Obchodník / Hunter v IT (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte praxi jako obchodní zástupce? Zajímáte se o nové technologie a svět IT Vám není cizí? Přihlaste se do výběrového řízení na... zobrazit nabídku»
Hledá se obchodník-strojař s AJ (až 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáte zajímavou a kreativní práci? Hledáte práci v mladém kolektivu? Chcete využít svou znalost angličtiny. Vyhleávání obchodních... zobrazit nabídku»
Technický obchodník pro zahraničí (až 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Jsi extrovert a obchodník každým coulem? Rád cestuješ a komunikace v angličtině pro Tebe není problém? Jsi technický typ? Zajímá tě... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Jihomoravský
před 5 dny
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * moderní pracovní prostředí * týden dovolené navíc * příspěvek na stravování *... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Jihomoravský
před 5 dny
* Motivující finanční ohodnocení * Práci pro nadnárodní společnost * Aktivní využití anglického jazyka * Možnost profesního rozvoje... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - elektro
Jihomoravský
před 5 dny
* Různorodou práci ve stabilní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * Příjemné pracovní zázemí * Notebook a mobilní telefon... zobrazit nabídku»
Technický specialista - elektro
Jihomoravský
před 5 dny
* Zajímavou práci v rozvíjející se společnosti * Motivující finanční ohodnocení * Notebook a mobilní telefon * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora prodeje
Středočeský
před 5 dny
* stabilní práci na HPP * odpovídající finanční ohodnocení * služební notebook a mobilní telefon * prostor pro osobní i kariérní... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Středočeský
před 5 dny
* perspektivní pracovní uplatnění * zajímavé finanční ohodnocení * aktivní využívání cizího jazyka (AJ, NJ) * služební notebook a... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Vysočina
před 5 dny
* manažerskou pozici v úspěšné společnosti * motivující finanční ohodnocení * služební telefon, notebook a auto * možnost... zobrazit nabídku»
Specialista intermodální přepravy
Vysočina
před 5 dny
* atraktivní uplatnění v úspěšné firmě * zajímavé finanční ohodnocení * služební auto i k soukromým účelům * flexibilní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce ve strojírenství
Vysočina
před 5 dny
* Zázemí stabilní společnosti * Služební automobil, mobilní telefon, notebook * Možnost kariérního růstu * Vstupenky na hokejové... zobrazit nabídku»
Obchodník technik
Středočeský
před 5 dny
* perspektivní pracovní uplatnění * odpovídající finanční ohodnocení * služební auto i pro soukromé účely * odborný i kariérní... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Středočeský
před 5 dny
* atraktivní pozici v prosperující společnosti * motivující finanční ohodnocení * služební auto i pro soukromé účely * prostor pro... zobrazit nabídku»
Skladník – vedoucí týmu
Jihomoravský
před 5 dny
* práci pro prestižní mezinárodní společnost * zajímavé mzdové ohodnocení * měsíční osobní ohodnocení * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihomoravský
před 5 dny
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Dlouhodobou spolupráci * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Flexibilní... zobrazit nabídku»
Junior nákupčí
Jihočeský
před 5 dny
* zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti * finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace