Práce v oboru Obchod-prodej (2748) - strana 57

Obchod-prodej
Manuální pracovník - picker Praha
HOSTIVICE
minulý měsíc
- výborné platové podmínky plat až 19.200,-Kč/měs. - stravenky - HPP - velmi dobrá dostupnost MHD Hostivice - pouze odpolední směny po-... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu expedice
Plzeňský
minulý měsíc
Jste vůdčí typ a máte zkušenosti s vedením týmu ideálně v oblasti logistiky a expedice? Chcete své zkušenosti a znalosti nadále rozvíjet... zobrazit nabídku»
Analytik strategického nákupu
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru? Je Vaše angličtina na takové úrovni, že si troufnete na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem střední či vysoké školy?? Domluvíte se bez problémů anglicky a chcete jazyk dále rozvíjet? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kuchyňské zboží, elektrospotřebiče
Středočeský
minulý měsíc
Jaká bude tvoje odměna? Prima tým kolegů, na které se můžeš spolehnout. Finanční odměna se skládá z fixu a bonusových složek za... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce pro vodohospodářství (ČOV a úpravny vod)
Celá ČR
minulý měsíc
- Především výbornou firemní kulturu a stabilitu - Zajímavé finanční ohodnocení - Kvalitní produkt, který se snadno prodává, a ke... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Liberec
minulý měsíc
Máte obchodního ducha a anglicky mluvíte stejně dobře jako česky? Znáte systémy EMS a ISO/TS 16949? Navíc už máte zkušenost z výrobní... zobrazit nabídku»
Nákupčí | NJ
Liberec
minulý měsíc
Pyšníte se luxusní znalostí němčiny? K tomu víte, jak procesně funguje oblast nákupu ve výrobních společnostech, ať už v přímé nebo... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí|automotive|až 60 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu výrobních dílů a víte, jak najít ty správné dodavatele? Pokud máte zkušenosti i s cenovým... zobrazit nabídku»
Zajímá Tě interiérový design? Sales Support
Praha
minulý měsíc
HPP, vize dlouhodobé spolupráce Možnost služebních cest, účast na veletrzích, možnost podílet se na velkých projektech Možnost seznámit... zobrazit nabídku»
Zákaznický referent se znalostí AJ a FJ
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Vous parlez français? Do you speak English ? Máte zkušenost z logistiky nebo obchodu ? Pokud jste odpověděl 3x ANO, pak hledáme právě VÁS... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Hodonín
Hodonín
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
minulý měsíc
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Sales representative
okr. Přerov
minulý měsíc
* perspektivní zaměstnání v zavedené potravinářské společnosti * zajímavé fixní finanční ohodnocení * flexibilní pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihomoravský
minulý měsíc
* mobil, notebook * stravenky * příspěvek na penzijní pojištění * 23 dní dovolené * měsíční docházkový bonus * moderně vybavené... zobrazit nabídku»
Obchodník s hutním materiálem
Přerov
minulý měsíc
A co dostanete Vy? - Finanční ohodnocení které se bude skládat z fixní a variabilní složky bez vrchního stropu - Služební auto i k... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce
Brno
minulý měsíc
Hledáme posilu do obchodního týmu úspěšné výrobní firmy, kde se uplatní pouze velmi šikovný uchazeč. Vzhledem k tomu, že se jedná o... zobrazit nabídku»
Key account manager, 55 - 75 000 Kč, lisované kovy
Jihlava
minulý měsíc
Kdo jsme? Přední výrobce automobilových komponent lisovaných z kovu za studena....Jsme nejvýznamnější v ČR a nezadáme si nic ani s oblastí... zobrazit nabídku»
Obchodník pro zahraniční obchod
Praha
minulý měsíc
Máte za sebou zajímavou obchodní historii a na poli mezinárodního obchodu jste jako doma? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Jste... zobrazit nabídku»
Logistik pro automotive
Olomoucký
minulý měsíc
Již nějakou kratší zkušenost v oblasti logistiky máte, a zrovna se díváte po něčem, co pro Vás může znamenat progres? Pokud jsou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace