Práce v oboru Obchod-prodej (2806) - strana 57

Obchod-prodej
Specialista nákupu s NJ a AJ
Ostrava
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste využili svou znalost německého a anglického jazyka na aktivní úrovni? Pokud ano, tak právě... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a aj|vhodné pro absolventy
Ostrava
před 14 dny
Jsi čerstvým absolventem a máš alespoň brigádní zkušenost s objednávkami, administrativou, nákupem a fakturami? Domluvíš se německy a... zobrazit nabídku»
Pracovník telemarketingu (15 – 25.000,-Kč) – příležitost pro absolventy
HK
před 14 dny
No a co za to? * Pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku v zázemí moderní kanceláře * Stravenky v hodnotě 85 Kč/den, soutěže o... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Louny a Kutná Hora
Louny, Kutná Hora
před 14 dny
- motivující a spravedlivé mzdové ohodnocení dle vlastních obchodních výsledků - stravenky v hodnotě 100,-Kč - zázemí renomované... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
před 14 dny
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent
Pardubice
před 14 dny
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách ČR... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí
Plzeňsko
před 14 dny
- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti - Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem - Věrnostní... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda v lahůdkách - 80 Kč/hod
Plzeň
před 14 dny
- mzda 80 Kč/hod (72,90 Kč/hod fixní + 7,10 Kč/hod variabilní složka) - možnost dlouhodobé spolupráce - místo výkonu: Plzeň - výborná... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda v Plzni - 80 Kč/hod
Plzeň
před 14 dny
- mzda 80 Kč/hod (72,90 Kč/hod fixní + 7,10 Kč/hod variabilní složka) - možnost dlouhodobé spolupráce - místo výkonu: Plzeň - výborná... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda vsedě - 90Kč/hod
Plzeň
před 14 dny
- mzda 90 Kč/hod (80,50 Kč/hod fixní + 9,50 Kč/hod variabilní složka) - možnost dlouhodobé spolupráce - místo výkonu: Plzeň - výborná... zobrazit nabídku»
Jednorázová akce 18.ledna - 80 Kč/hod
Plzeň
před 14 dny
- nástup ve středu 18. ledna 2017 - místo výkonu Plzeň - Rokycanská - směna: 20:00 - 07:00 - mzda 80Kč/hod zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (STAVEBNICTVÍ - závěsné systémy)
Zlínský
před 14 dny
Stabilní společnost působící v ČR a SR, zaměřená na řešení v oblasti závěsných systémů, hledá obchodního zástupce pro... zobrazit nabídku»
KEY account manager
Uherskobrodsko
před 14 dny
Významná výrobní společnost se zázemím ve Zlínském regionu, která se řadí na přední příčky ve svém oboru, hledá uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Account manager s AJ
Zlínský
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost sídlící na Uherskobrodsku, hledáme kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, Čechy
Ústecký kraj
před 14 dny
Jste rozený obchodník a máte praxi ze stavebnictví? Pokud se také domluvíte anglicky, tak určitě čtěte dál! Právě hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
před 14 dny
Vyhledat úspory a vyjednávat nejlepší cenu nejsou vždy jednoduché úkoly. Proto hledáme někoho, kdo se nezalekne vrhne se do práce po hlavě.... zobrazit nabídku»
Obchodník - prodavač/ka, až 30 000Kč
Jihočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti v jednání se zákazníkem? Jste schopná/ý práce pod tlakem? Nabízíme Vám možnost rozšíření pracovního týmu a to na... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího na prodejně až 25 000 Kč
Jihlava
před 14 dny
Pro mezinárodní síť prodejen s módou hledáme zkušené kandidáty na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO na PRODEJNĚ S MÓDOU v City Parku v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - 3D měření
Středočeský
před 14 dny
Slovenská společnost s působností v ČR specializující se na prodej 3D měřících zařízení hledá kolegy do svého týmu na... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí | Kolín | 28 000 Kč
Kolín
před 14 dny
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti elektro výroby, pro kterou v současné době hledáme vhodného... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace