Práce v oboru Obchod-prodej (2980) - strana 57

Obchod-prodej
Brigáda v supermarketu
před 14 dny
Práce na DPČ. Hodinová mzda 85 Kč. Místo výkonu práce - Aš. zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - průmyslová automatizace
Pardubicko
před 14 dny
seberealizaci v tradiční české společnosti - dodavatele řešní v oboru průmyslové automatizace;práce v týmu lidí, které jejich práce... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Asistent/ka pro obchod a administrativu
Břeclav
před 14 dny
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce - Mzda: nástup 15 000 - 25 000 Kč (dle zkušeností a praxe), po uplynutí ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Nový Jičín a okolí
Frýdek-Místek, Hranice, Lipník n. Bečvou
před 14 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Odborný prodejce rychloobrátkového zboží
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží? Jste bystrý, máte tvrdé lokty a baví Vás komunikace a vyjednávání se zákazníky?... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s NJ – šance pro absolventy
Vysočina
před 14 dny
Chcete při své práci využívat znalost německého jazyka? Máte zkušenosti s administrativou a baví Vás komunikovat se zákazníky? Chcete... zobrazit nabídku»
Specialista obchodu pro IT produkty
Jihomoravský
před 14 dny
Máte obchodního ducha a přehled v oblasti IT? Chcete pracovat ve společnosti se stabilním postavením na trhu? Pak neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Obchodník pro IT
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti na obchodních pozicích, ideálně v oblasti informačních technologií? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Key account manager s AJ
ihned nebo dle dohody
před 14 dny
  Rádi se pohybujete v mezinárodním prostředí a chcete dostat příležitost procestovat celý svět? Máte zkušenost s prací... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Poděbrady, Nymburk, Kolín
Poděbrady, Nymburk, Kolín
před 14 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Key account - speciální plodiny - vinice
celá ČR
před 14 dny
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - možnost práce formou home office - firemní podporu zobrazit nabídku»
Obchodník pro retenci klientů
Praha, Jihočeský, Plzeňský
před 14 dny
Máte velké charisma a schopnost vytvářet kvalitní obchodní vztahy? Baví Vás výzvy a umíte rozhýbat i zdánlivě „mrtvý“ business? Co... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro nový projekt
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte novou pracovní výzvu a láká Vás pracovat pro mezinárodní společnost se skvělým renomé? Vidíte své další profesní působení v... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení Dealing
Zlínský
před 14 dny
Vysoce nadstandardní ohodnocení v regionu. Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity. Hlavní pracovní poměr v naší... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce | Česká republika | 50 - 60 000 Kč + bonusy
Brno - město
před 14 dny
Mezinárodní společnost působící v oblasti klimatizací, bezpečnostních systémů, průmyslového chlazení, měření a regulací hledá do... zobrazit nabídku»
| nákupčí | Chomutovsko
Chomutov
před 14 dny
Máte praxi jako nákupčí přímého materiálu- Pojďte nám to ukázat a přispět vašimi schopnostmi a zkušenostmi v nově otevřeném závodě... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
Teplice
před 14 dny
HLEDÁME ZKUŠENÉHO NÁKUPČÍHO DO AUTOMOTIVE SPOLEČNOSTI! Na nákupčího, který hledá zajímavé uplatnění ve světě automobilového... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant s AJ, až 50 000 Kč
České Budějovice
před 14 dny
Hledáme zkušeného obchodního reprezentanta pro mezinárodní firmu s více než 30 letou zkušeností v oboru. Pokud jste dynamická a kreativní... zobrazit nabídku»
Sales trainee, Ledeč nad Sázavou
Ledeč nad Sázavou
před 14 dny
Máte už nějakou zkušenost v obchodě nebo chuť se vydat tímto směrem- Baví Vás komunikace se zákazníky a nutné administrativy se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace