Práce v oboru Obchod-prodej (2864) - strana 57

Obchod-prodej
Pardubice: obsluha řeznického pultu
Pardubice
před 14 dny
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - měsíční výdělek od 15 000 Kč - Bonusy a příplatky - Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro výživu zvířat
Čechy
před 14 dny
- práci na HPP ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení ve fixu + bonus - zaměstnanecké benefity (odborné... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - vnitřní odbyt
okr. Přerov
tento měsíc
* práci ve stabilní zahraniční firmě * široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání * příspěvek na dopravu *... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu řidič VZV / Retrak,Hostivice až 24.000,-Kč
HOSTIVICE
tento měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD HOSTICE - výborné platové podmínky až 24.000,-Kč - stravenky za každý odpracovaný den - pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, konstrukce budov
oblast celá ČR
tento měsíc
Máte zkušenosti z oblasti obchodu ve stavebnictví? Jste komunikativní, flexibilní a hovoříte plynule anglicky? Ozvěte se. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu, 40 - 50 000 Kč, Bystřicko
Vysočina
tento měsíc
Jsme stabilní, rodinná výrobní společnost z Bystřicka. Do svého týmu hledáme kolegu, který nám pomůže vést naše nákupní oddělení!... zobrazit nabídku»
Manažer montáže, 40-50 000 Kč, Třebíčsko
Třebíčsko
tento měsíc
Pro zahraniční společnost z Třebíčska, zabývající se montáží strojírenských dílců, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANAŽER... zobrazit nabídku»
Práce v call centru, 20 000 Kč/měs, Jihlava
Jihlava
tento měsíc
Příležitost, která tu ještě nebyla! Nově otevřené Call Centrum v Jihlavě hledá aktivní, komunikativní lidi. Staň se součástí... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / automotive
Moravskoslezský
tento měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vysoce motivovaného člověka na pozici Obchodního manažera pro oblast... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - vyjednávač
Pardubický
tento měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti stavebnictví hledá do týmu komunikativního a energického kandidáta/kandidátku na pozici... zobrazit nabídku»
Client advisor – pařížská ulice
Praha
tento měsíc
Job Description Pro našeho velmi významného klienta, známou francouzskou módní značku, hledáme kandidáty na pozici CLIENT ADVISOR. Hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Vysočina
tento měsíc
Jste komunikativní, flexibilní a ambiciózní? Domluvíte se německým jazykem a chcete být součástí týmu profesionálů, kterým na jejich... zobrazit nabídku»
Asistent obchodu s němčinou
Vysočina
tento měsíc
Nebojíte se komunikovat v německém jazyce? Dokážete pracovat samostatně? Jste organizační typ a rádi byste tuto dovednost využili v... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický zástupce – stavební materiály
Liberecký a Ústecký kraj
tento měsíc
Perspektivu v prosperující firmě Samostatnou, náročnou a pestrou práci formou Home Office s denním cestováním Progresivní finanční... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality ve výrobě
okr.Beroun
tento měsíc
- zajímavou práci plnou výzev - uplatnění vašich znalostí a kariérní růst - jistota stabilního zaměstnání u prosperující firmy -... zobrazit nabídku»
Nákupčí s NJ
okres Nymburk
tento měsíc
Máte zkušenosti z oblasti nákupu? Mluvíte německy? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost,... zobrazit nabídku»
Referent nákupu
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní perspektivní společnost, která roste a nemá o zakázky nouzi? Umíte německy a ráda byste při práci... zobrazit nabídku»
Assistant - Project Manager Junior
Středočeský
tento měsíc
- Práce v mladém kolektivu pro špičku v oboru - Fixní plat plus pohyblivý bonus - Služební automobil i k osobním účelům zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - spedice
Brno - Slatina
tento měsíc
Pro nově vzniklou pobočku přepravní firmy v Brně hledáme zkušeného člověka s kontakty a přehledem v oblasti spedice, který bude pracovat... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Ústí nad Labem
tento měsíc
Zahraniční vedení ve společnosti a svět automotive je pro vás atraktivním spojením? A ještě k tomu jste anglicky mluvící nákupčí? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace