Práce v oboru Obchod-prodej (3056) - strana 57

Obchod-prodej
Obchodní manažer dopravních staveb
Královéhradecko
před týdnem
* zázemí v úspěšně se rozvíjející firmě s dlouholetou tradicí * možnost profesního růstu a seberealizace * služební automobil, 5... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významného dovozce analytické a měřící techniky, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Samostatná účetní v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – izolace staveb
Praha, Středočeský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na provádění hydroizolací a tepelných izolací stavebních objektů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Technický obchodník - ložiska
region Čechy
před týdnem
Samozřejmě vás za dobře odvedenou práci čeká spousta příjemných věcí - od možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního oddělení/obchodní ředitel
Velké Meziříčí
před týdnem
- 1,5 násobek mzdy ročně navíc - podíl na ekonomických výsledcích firmy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - další... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Praha
před týdnem
Zajímá/Baví Vás obchod? Jste technicky zaměřený člověk? Orientujete se v oblasti manipulační techniky a je Vám tento obor blízký? Pak... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeňský
před týdnem
Zajímá Vás obchod a chcete se věnovat prodeji špičkových produktů? Vašimi zákazníky budou města, obce, školy. Troufnete si? Hledáme... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Chomutov
před týdnem
profesionální kolektiv zajímavou a různorodou práci podporu osobního růstu a další vzdělávání odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Olomouc
před týdnem
Pro našeho klienta, prodejce vstřikovacích lisů a průmyslových robotů, hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. NÁPLŇ... zobrazit nabídku»
Obchodní referentka - Plzeň
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí a prodává česká plastová okna, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní referentka -... zobrazit nabídku»
Pracovník ve specializovaném sportovním obchodě
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký a v mnoha případech i exkluzivní sortiment mnoha světových značek včetně... zobrazit nabídku»
Sales Manager–monitoring vozidel a sofistikovaná řešení
Rakovník, Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, softwarovou společnost, která se zabývá řešením monitoringu vozidel, snižováním nákladů a zvyšováním výnosů... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny luxusní obuvi
Praha 10
před týdnem
Co nabízíme: - samostatnou a zajímavou práci - stabilní a seriózní zázemí společnosti - odpovídající platové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Ústí nad Orlicí
před týdnem
-práci v dobře zavedené a profesionální společnosti -produkty s vybudovaným postavení na českém trhu -stálou klientelu-silnou... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Orlicí
před týdnem
-kvalitní proškolení -práce s dobře zavedeným produktem -prostor pro obchodní vyjednávání -maximální podpora a kontrola -mobilní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce bozp
Praha
před týdnem
-odměnu s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků -firemní benefity -služební automobil -odborné vzdělávání a rozšiřování... zobrazit nabídku»
Operátor kontaktního centra s NJ
Praha
před týdnem
-Zázemí mezinárodní expandující společnosti -Různorodou a perspektivní práci -Malé pasivní zákaznické centrum -Denní využití... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - tachografy
Středočeský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta firmu, která je 20 let partnerem jedničky na evropském trhu s tachografy používanými v automobilové dopravě (analogové a... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – úklidové a bezpečnostní služby
ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou českou společnost zaměřenou na bezpečnostní a úklidový servis působící po celé České republice, hledáme... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace