Práce v oboru Obchod-prodej (2634) - strana 57

Obchod-prodej
Skladový vedoucí
okres Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu, kde budete moci aplikovat svoje nápady a know-how? Máte zkušenosti s vedením skladu? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupního oddělení
okres Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Jste zkušený/á nákupčí ve výrobní společnosti a chcete se posunout v kariérním žebříčku na další stupínek? Troufnete si na jednání... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ
Teplicko
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti nákupu a ovládáte německý jazyk? Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá zkušené... zobrazit nabídku»
Choď do skladu v Pohořelicích jako ředitel na 9
Pohořelice
minulý měsíc
Co za to budete mít? - mzdu 116,-Kč / hod - prémie 0 - 2000 Kč - přerozděluje mistr směny - bonusy za docházku a plnění norem - příplatky... zobrazit nabídku»
Servisní poradce pro luxusní vozy
Praha
minulý měsíc
Co pro Vás máme? Budete pracovat v příjemném prostředí luxusní značky v mladém a příjemném kolektivu. Nabídneme Vám stabilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Neratovice
minulý měsíc
Pro prodejnu Albert supermarket v Neratovicích, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí týmu. CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? ... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka v prodejně Albert - doplňování PR
Praha, Říčany, Jesenice, Černošice
minulý měsíc
Jistý a stabilní příjem každý měsíc - výplata přijde vždy přesně Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR... zobrazit nabídku»
Team leader strategického nákupu s AJ
severně od Prahy, dojezdová vzdálenost do 30 min. z...
minulý měsíc
Máte zkušenosti s přímým vedením menšího týmu lidí a chuť se podílet na nových projektech v oblasti strojírenství? Pohybujete se již... zobrazit nabídku»
Purchase teamleader with Eng
Praha Východ
minulý měsíc
Chcete pracovat na pozici PURCHASE TEAMLEADER with ENG ve výrobní společnosti v oblasti strojírenství? Máte zkušenosti s vedením týmu a... zobrazit nabídku»
Logistik - materiálový specialista
Tachovsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se stát členem týmu významné zahraniční společnosti? Pak... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Tachovsko
minulý měsíc
Máte alespoň částečnou zkušenost v oblasti logistiky a chcete další praxi získat? Pokud jsou využití cizího jazyka, zahraniční... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu a plánování výroby
okres Teplice
minulý měsíc
Máte dobré komunikační a organizační schopnosti? Zkušenosti s plánováním výroby a nákupem materiálu? Hovoříte anglicky? Láká Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu - berounsko
Plzeňský
minulý měsíc
* velice dobré finanční ohodnocení * zázemí stabilní společnosti * telefon + notebook * vzdělávací + jazykové kurzy * závodní... zobrazit nabídku»
KAM pro Vysoké školy
Brno
minulý měsíc
Jste pokrokový člověk a obchodník? Myslíte si, že je na čase, abych se na vysokých školách učilo jinak, než ze skript? Nejlépe ještě... zobrazit nabídku»
Talent hunter of nonfiction bestsellers
Brno
minulý měsíc
Jste pokrokový člověk a obchodník? Máte čuch na dobré nonfiction tituly? Věříte, že interaktivní učebnice a knihy dokáží více než... zobrazit nabídku»
Sales assistant - nabídka pro rodiče na RD a studenty
Brno
minulý měsíc
Mezinárodní společnost vyvíjející a vyrábějící designové krycí materiály pro stavebnictví figuruje na českém trhu již několik let.... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant/ka
Hradec Králové
minulý měsíc
Máte praxi v prodeji farmaceutických výrobků? Baví Vás obchod? Chcete si plánovat svojí práci? Pro významnou nadnárodní farmaceutickou... zobrazit nabídku»
Brigáda v hypermarketu, práce na pokladnách - až 120,- Kč/hod
Plzeň
minulý měsíc
Nabízíme: 95 - 120 Kč/hod Možnost volby směn Dlouhodobá brigáda zobrazit nabídku»
Key Account Manager pro výrobní společnost
Moravskoslezský, Celá ČR
minulý měsíc
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu
Plzeňsko
minulý měsíc
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace