Práce v oboru Obchod-prodej (2894) - strana 57

Obchod-prodej
Technický nákupčí, třebíčsko, 20 - 23 000 Kč, vhodné pro absolventy
Třebíč
minulý měsíc
Máte blízko k technice a číslům? Baví Vás hledat ta nejlevnější, ale zároveň ta nejefektivnější řešení? Tak pojdtě pracovat k nám!... zobrazit nabídku»
Nákupčí a koordinátor výrobních zakázek (-kmz-)
okr. Znojmo
minulý měsíc
- zaměstnání v oboru s potenciálem pro další růst – v podniku se zahraničním kapitálem - práci s výbornou dostupností a vlastním... zobrazit nabídku»
Nákupčí (-kmb-)
okr. Břeclav
minulý měsíc
- Zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele - Dobré platové ohodnocení - Pracoviště v jižním okolí Brna - výborná dopravní... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Můžete se těšit na pěkné a moderní pracovní prostředí s možností zajít si do firemního fitka. Za dobře odvedenou práci budete... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický zástupce – stavební materiály
Liberecký a Ústecký kraj
minulý měsíc
Perspektivu v prosperující firmě Samostatnou, náročnou a pestrou práci formou Home Office s denním cestováním Progresivní finanční... zobrazit nabídku»
Prodejce obráběcích strojů
Jihočeský, Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Přední švýcarský výrobce obráběcích strojů s více jak 50 organizačními jednotkami po celém světě.... zobrazit nabídku»
Account Manager
Jihomoravský
minulý měsíc
Job Description Máte zkušenosti s prodejem? Dokážete pracovat samostatně? Považujete se za aktivního člověka s obchodním duchem? Pak je pro... zobrazit nabídku»
Obchodní a módní reprezentant
Praha
minulý měsíc
* možnost uplatnit své dovednosti v prestižním módním salonu * zaručená procenta z prodejů * 4 týdny dovolené * důkladné zaškolení a... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby
Jihomoravský
minulý měsíc
* zajímavou práci v silné společnosti * dny dovolené navíc, firemní akce * odborné vzdělávání a školení * možnost závodního... zobrazit nabídku»
Customer service s AJ
Zlínsko
minulý měsíc
Máte pokročilou znalost anglického jazyka a hledáte nové pracovní uplatnění? Pak je zde šance právě pro Vás. Pro našeho významného... zobrazit nabídku»
Sales manager s AJ
Klatovy
minulý měsíc
Máte zkušenosti s působením na odborné pozici? Hovoříte anglicky a máte znalosti v oblasti technického prodeje v zahraničí ? Pak neváhete... zobrazit nabídku»
Sales manager s AJ
Klatovy
minulý měsíc
Máte zkušenosti s působením na odborné pozici? Hovoříte anglicky a máte znalosti v oblasti technického prodeje v zahraničí ? Pak neváhete... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - severní Čechy
Ústecký
minulý měsíc
Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro společnost, která patří mezi špičku na trhu s výrobou a... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí s AJ
Želetavsko
minulý měsíc
Hledáme zkušeného nákupčího z výrobního prostředí. Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? Umíte slušně... zobrazit nabídku»
Personální konzultant s AJ
Jihlava
minulý měsíc
Baví Tě být úspěšný a ovlivňovat výsledky Tvé práce? Zajímá Tě, co se děje na trhu práce? Máš dost odvahy komunikovat s řediteli... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako strategický nákupčí, nebo vedoucí nákupu ve výrobní společnosti? Ovládáte AJ? Dokážete s dodavatelem vyjednat tu... zobrazit nabídku»
Obchod co TĚ bude bavit
Jihlava
minulý měsíc
Máš v sobě energii, obchodního ducha, průbojnost a dostatek optimismu? V tom případě přesně tebe musíme mít v týmu. Pak už stačí jenom... zobrazit nabídku»
Nákupčí s NJ i AJ, 25-33 000 Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
Chcete nakupovat a jednat při tom německy a občas i anglicky? Pak Vám rádi představíme naši nabídku zaměstnání! Zahraniční... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí|zkr. úvazek|až 27 000 Kč|, Opavsko
Moravskoslezský
minulý měsíc
Rádi komunikujete, řešíte a chcete být na zodpovědné pozici? Pro společnost působící v oblasti logistiky hledáme nyní NÁKUPČÍHO pro... zobrazit nabídku»
Specialista technického a investičního nákupu (-ahj-)
okr. Jihlava
minulý měsíc
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace