Práce v oboru Obchod-prodej (2848) - strana 66

Obchod-prodej
Nákupčí – team leader
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s nákupem komodit pro výrobní společnost? Zvládnete se domluvit... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupního oddělení
Pardubický
minulý měsíc
Jste zkušený/á nákupčí ve výrobní společnosti a chcete se posunout v kariérním žebříčku na další stupínek? Troufnete si na jednání... zobrazit nabídku»
Brigáda - možnost volby směn Ústí nad OrlicíÚstí
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Mzda 85 Kč/hod Možnost volby směn dle Vašich časových možností   Nástup ihned Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí V případě zájmu... zobrazit nabídku»
Junior product manager
okres Děčín
minulý měsíc
Máte technický background, ale zároveň Vás láká obchod? Přidejte se do našeho týmu jako Junior product manager, naučte se vše, co je... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Chtěli byste se uplatnit v nákupu- Hledáme člověka se zkušenostmi, ale je pro nás důležitější, aby Vás oblast nákupu bavila. Stačí... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubice
minulý měsíc
Pokud máte strojírenské vzdělání a zajímá Vás uplatnění v oblasti nákupu v nezávislé výrobní společnosti na Pardubicku, která spadá... zobrazit nabídku»
Obchodník absolvent východní Čechy
Středočeský, Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Jste absolvent technického nebo ekonomického oboru a přemýšlíte, kde začít svojí kariéru? Jste obchodně orientovaní a zajímá Vás oblast... zobrazit nabídku»
Nákupčí v automotive
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti z oblasti automobilového průmyslu? Chcete se dále rozvíjet, komunikujete v němčině a... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ
Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti nákupu a ovládáte německý jazyk? Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá zkušené... zobrazit nabídku»
Manažer skladu a expedice
Ústecký
minulý měsíc
Získali jste zkušenosti v oblastech skladování, expedice a logistiky? Ovládáte anglický jazyk a chcete působit v úspěšné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky s AJ
Ústecký
minulý měsíc
Úspěšná nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ *... zobrazit nabídku»
Letiště Praha - asistentka prodeje
Praha
minulý měsíc
Dáme Vám možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy,... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (až 38.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do moderní zahraniční společnosti hledáme logistika. Máte organizační schopnosti? Domluvíte se dobře anglicky? V tom případě máme... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - průmyslová automatizace
Pardubicko
minulý měsíc
seberealizaci v tradiční české společnosti - dodavatele řešní v oboru průmyslové automatizace;práce v týmu lidí, které jejich práce... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
minulý měsíc
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s NJ – šance pro absolventy
Vysočina
minulý měsíc
Chcete při své práci využívat znalost německého jazyka? Máte zkušenosti s administrativou a baví Vás komunikovat se zákazníky? Chcete... zobrazit nabídku»
Specialista obchodu pro IT produkty
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obchodního ducha a přehled v oblasti IT? Chcete pracovat ve společnosti se stabilním postavením na trhu? Pak neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Obchodník pro IT
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na obchodních pozicích, ideálně v oblasti informačních technologií? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro nový projekt
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu a láká Vás pracovat pro mezinárodní společnost se skvělým renomé? Vidíte své další profesní působení v... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení Dealing
Zlínský
minulý měsíc
Vysoce nadstandardní ohodnocení v regionu. Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity. Hlavní pracovní poměr v naší... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace