Práce v oboru Obchod-prodej (2948) - strana 66

Obchod-prodej
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Humpolec
Humpolec
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou, pravidelně vyplácenou mzdu bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - průmyslová automatizace
Pardubicko
minulý měsíc
seberealizaci v tradiční české společnosti - dodavatele řešní v oboru průmyslové automatizace;práce v týmu lidí, které jejich práce... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora klientů - oblast hotelnictví
Praha
minulý měsíc
Co můžete očekávat Vy? - prostředí mezinárodní společnosti - skvělé finanční podmínky - nástup ihned - širokou škálu benefitů,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, FIX až 60.000 Kč
Kroměříž
minulý měsíc
Jste obchodník duší i tělem? Máte zkušenosti z automotive a rádi cestujete? Máme pro Vás nabídku, která se neodmítá! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Purchasing manager/ Manažer nákupu
Kadaň
minulý měsíc
Hledáte výzvu? Máte schopnosti a dovednosti, které z Vás dělají výborného manažera nákupu? Jste vůdčí a odolná osobnost? Hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce, až 50 000 Kč
Jihočeský
minulý měsíc
Máte zkušenost s obchodem? Víte, co znamená termín třískové obrábění? Máte vzdělání technického směru? Chcete si sami organizovat... zobrazit nabídku»
Obchodník pro rozjezd německého trhu
Zlínský
minulý měsíc
Chcete se podílet na expanzi firmy na německý trh? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost působící hledá nového... zobrazit nabídku»
Manažer péče o zákazníky
Zlínský
minulý měsíc
Vyznáte se v segmentu automotive? Máte zkušenosti z obchodní pozice a nemáte problém se dorozumět v anglickém jazyce? Pak je pozice MANAŽER... zobrazit nabídku»
Obchodník / technik
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici obchodního zástupce a přehled o zemědělské technice? Jste komunikativní a se zodpovědným přístupem k práci?... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - zemědělství
Olomoucký
minulý měsíc
Co v práci dostanete? - Fixní plat s motivační bonusovou složkou (která se bude odvíjet od Vaší šikovnosti) - Mobil, notebook, služební... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení s NJ, popř. AJ | Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Máte zkušenosti v administrativě a chcete se posunout? Umíte německy a chcete jazyk denně používat? Pak se přihlaste! Náplní práce... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ popř. NJ
Jihlava
minulý měsíc
Jste energická osobnost, baví Vás technický obchod a práce v terénu? Dokážete svými komunikačními schopnostmi navazovat nové obchodní... zobrazit nabídku»
Zkušený nákupčí s AJ
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? V prostředí aftermarketu se velmi dobře vyznáte? Umíte slušně anglicky? Chcete se podílet... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Svitavy
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní společnost? Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým!... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Svitavy
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako strategický nákupčí ve výrobní společnosti? Ovládáte AJ? Dokážete s dodavatelem vyjednat tu nejlepší cenu? Pak... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? · Fixní plat + motivační platové ohodnocení v závislosti na výkonech · Zaměstnanecké výhody · Mobil,... zobrazit nabídku»
Prodavačka - pokladní České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
*nástupní mzdu 14.500-15.000,-Kč/měsíc *možnost odměn *stravenky 80,-Kč/ks *nárok na dovolenou *firemní rekreační zařízení ... zobrazit nabídku»
Pracovník/pracovnice zákaznického servisu
Plzeň
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - možnost kariérního růstu - příspěvky na stravování - dovolená navíc - zvýhodněné mobilní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Benešov, Kutná hora, Chrudim, Havlíčkův Brod
minulý měsíc
-  zázemí stabilního a prosperujícího zaměstnavatele - odpovídající platové ohodnocení - fixní složka + provize - služební... zobrazit nabídku»
Prodejce agrotechniky - Olomoucko
Olomoucký
minulý měsíc
Máte technické vzdělání nebo zkušenosti ze zemědělství? Obchodní jednání je pro Vás zábavou, a chtěl/a byste se živit prodejem... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace