Práce v oboru Obchod-prodej (2974) - strana 68

Obchod-prodej
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
minulý měsíc
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
Prodavačka - pokladní Bechyně, zkrácený úvazek
Bechyně
minulý měsíc
*nástupní mzdu 10.200,-Kč/měsíc *možnost odměn *stravenky 80,-Kč/ks *nárok na dovolenou *firemní rekreační zařízení *možnost... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje s angličtinou
Jihomoravský kraj
minulý měsíc
Motivující finanční ohodnocení Práce v moderní kanceláři Místo pracoviště: Brno Nástup: dle dohody zobrazit nabídku»
Sales Manager
Praha
minulý měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení a půl ročně vyplácenou provizi z prodeje - Kanceláře v centru Prahy (Smíchov) - Notebook, telefon a... zobrazit nabídku»
Strategic buyer – furniture
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se strategickým nákupem v mezinárodní společnosti? Hovoříte výborně anglickým jazykem a hledáte novou pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodník – logistické služby
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste obchodník tělem i duší? Jste aktivní a komunikativní osobnost? Jste rádi pány svého času? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Nákupčí rychloobrátkového zboží
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste samostatná a průbojná osoba, které nechybí aktivní přístup k práci? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a chcete jej... zobrazit nabídku»
Obchodník pro export
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás možnost ovlivnit si výši svého výdělku? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Jste aktivní a samostatná osobnost s dobrými... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
Zajímavá práce včetně odpovídajícího platového ohodnocení Rozsáhlý systém firemních benefitů Zajištění osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Letiště Praha - asistentka prodeje
Praha
minulý měsíc
Dáme Vám možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy a... zobrazit nabídku»
Nákupčí s angličtinou
Pardubice
minulý měsíc
Pokud máte strojírenské vzdělání a zajímá Vás uplatnění v oblasti nákupu v nezávislé výrobní společnosti na Pardubicku, která spadá... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
minulý měsíc
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»
Nákupčí v automotive
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti z oblasti automobilového průmyslu? Chcete se dále rozvíjet, komunikujete v angličtině a... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Ústecký
minulý měsíc
Nechcete již dále stereotypní zaměstnání, kde je nouze o překvapení a dobrodružství? Chcete, aby každý Váš pracovní den byl... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s manipulační technikou
Plzeň
minulý měsíc
- Práci na HPP nebo ŽL – dle domluvy - Fixní plat 20 - 25 000 Kč/měsíčně + bonusová složka dle objemu prodejů - Služební automobil... zobrazit nabídku»
Koordinátor servisu a dodávek VZV
Pohořelice
minulý měsíc
Práci v sympatickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí blízko Brna Solidní finanční ohodnocení, kariérní růst ... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
minulý měsíc
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv - 5 týdnů dovolené - Roční bonus, věrnostní odměny - Fitness ve firmě - Příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace