Práce v oboru Obchod-prodej (2986) - strana 68

Obchod-prodej
Vedoucí pobočky - (vlastní obchodní zastoupení) Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Personální manažer - Vedoucí pobočky - obchodní zastoupení
ČR
minulý měsíc
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor nákupu (40.000 - 45.000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Máte organizační talent a praxi v nákupním oddělení? Máte zkušenosti z projektového řízení? Bavilo by Vás za pomoci vlastního týmu... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí senior (50.000 - 60.000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Máte praxi ve strategickém nákupu a rádi byste změnili pole působnosti? Hovoříte dobře anglicky a chtěli byste jazyk využívat denně? Pro... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí s AJ (28.000 - 35.000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Hledáme operativní nákupčí do strojírenské výroby. Vítáme technicky zdatné uchazeče s praxí na obdobné pozici. * místo výkonu práce... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu s AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Společnost zaměřená na výrobu a kompletaci přístrojové techniky hledá manažera nákupu. Vaším úkolem bude vedení týmu operativních... zobrazit nabídku»
Global Steel Lead
Praha, Královéhradecký
minulý měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti s celosvětovou působností - velmi zajímavé finanční ohodnocení + bonusy - možnost profesního a... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní společnosti a máte rádi samostatnost při svém výkonu práce? Hledáte perspektivního... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
minulý měsíc
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
minulý měsíc
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu řidič VZV / Retrak,Hostivice až 24.000,-Kč
HOSTIVICE
minulý měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD HOSTICE - výborné platové podmínky až 24.000,-Kč - stravenky za každý odpracovaný den - pracovní... zobrazit nabídku»
Materiálový koordinátor - nákup/sklad s AJ
Pardubický
minulý měsíc
Nabídneme Vám: - možnost pracovní doby dle potřeb v rozmezí 7:30 - 17:30 hod.( 8 hod. práce) - sdílení kanceláře s lidmi z ciziny -... zobrazit nabídku»
| senior nákupčí | automotive | Chomutovsko
Chomutov
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu v prostředí výrobní společnosti? Chcete se v tomto směru dále realizovat? Komunikace v angličtině nebo... zobrazit nabídku»
LO - Disponent
Chomutov
minulý měsíc
Zajímáte se o oblast logistiky? Máte v této oblasti praxi? Komunikativní AJ nebo NJ není pro Vás problém a máte velmi dobré organizační... zobrazit nabídku»
| Manažer obchodního oddělení |
Chomutov
minulý měsíc
Hledáme zkušeného manažera z obchodní oblasti, který je zvyklý komunikovat a mít za sebou background zavedené výrobní... zobrazit nabídku»
Projekt manager nákupu
Jihočeský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického centra
Turnov
minulý měsíc
volnou pracovní dobu motivující finanční ohodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy,... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti podpory prodeje a bez problému se domluvíte anglicky? Hravě si poradíte se zpracováním fakturace a komunikace s... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/referentka
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice Obchodní referent a poohlížíte se po něčem novém? Chcete ve svém práci aktivně využívat angličtinu a často... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace