Práce v oboru Obchod-prodej (2858) - strana 70

Obchod-prodej
Nákupčí|vhodné i pro absolventy|home office 2 DNY|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zájem o nákup a rádi byste při něm využili i svou znalost německého jazyka? Pokud máte rádi práci v týmové prostředí, chce... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a AJ
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste využili svou znalost německého a anglického jazyka na aktivní úrovni? Pokud ano, tak právě... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a aj|vhodné pro absolventy
Ostrava
minulý měsíc
Jsi čerstvým absolventem a máš alespoň brigádní zkušenost s objednávkami, administrativou, nákupem a fakturami? Domluvíš se německy a... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
minulý měsíc
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent
Pardubice
minulý měsíc
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách ČR... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
minulý měsíc
Vyhledat úspory a vyjednávat nejlepší cenu nejsou vždy jednoduché úkoly. Proto hledáme někoho, kdo se nezalekne vrhne se do práce po hlavě.... zobrazit nabídku»
Product Manager (CRM Systém) - až 50.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- Možnost spolupráce na mezin. projektech (Adriatický region) - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - aktivní využití NJ
Jihočeský kraj
minulý měsíc
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje
Praha
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? · práci na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti · velice příjemné a luxusní pracovní prostředí · mladý... zobrazit nabídku»
Servisní technik, papírenství
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici Servisního technika. Vaší zodpovědností bude část evropského... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer s AJ, plasty
Jihočeský
minulý měsíc
Jako Obchodní manažer v mezinárodní společnosti, zabývající se plastikářskou výrobou budete mít zodpovědnost za obchodní aktivity ve... zobrazit nabídku»
Produktový specialista, příležitost i pro absolventy
Tábor
minulý měsíc
Výjimečná příležitost profesního růstu v mezinárodním prostředí pro absolventy i zkušené specialisty. Máte-li VŠ vzdělání... zobrazit nabídku»
Servisní technik - papírenství, možnost HO, až 55 000 Kč
Strakonice
minulý měsíc
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici SERVISNÍ TECHNIK. Budete zodpovědní za část evropského regionu.... zobrazit nabídku»
Nákupčí přímého materiálu s NJ a AJ
Ostrava
minulý měsíc
Nové zaměstnanci budou plně proškoleni a bude jim poskytnuta plná podpora k tomu, aby se co nejlépe začlenili do pracovních týmů a... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce pro Německo
Pardubický
minulý měsíc
- volnou pracovní dobu dle potřeb - trvalý pracovní úvazek - dvousložkové platové ohodnocení z poloviny závislé na sjednaných... zobrazit nabídku»
Příležitost ve fashion store
Hradec Králové
minulý měsíc
Čeká Tě práce v příjemném prostředí hradeckého Auparku s variabilními 8 hodinovými (či kratšími) směnami. Otevřenou a přátelskou... zobrazit nabídku»
Odborný obchodní referent
Královéhradecko
minulý měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se zajímavým výrobním programem - zázemí stabilní, dynamické a neustále se rozvíjející... zobrazit nabídku»
Produkt manager
UHERSKOHRADIŠŤSKO
minulý měsíc
Máte vzdělání se zaměřením na mikroelektroniku a domluvíte se anglicky? Jste komunikativní, dynamický a otevřený novým výzvám? Pokud... zobrazit nabídku»
Obchodní a technický zástupce pro Čechy a Slovensko
Ústecký kraj
minulý měsíc
Máte přehled v technice a obchodního ducha? Nevadí Vám cestování a s komunikací v německém jazyce nemáte problém? Pak nám reagujte na... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického oddělení
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Ideálním kandidátem je pro nás člověk, který se v kontaktu se zákazníky cítí jako ryba ve vodě, dovede navrhnout řešení na míru a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace