Práce v oboru Obchod-prodej v regionu Brno (469)

Obchod-prodej
Jihomoravský kraj
Technicko-obchodní konzultant - CNC stroje (30 - 40.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín
včera
Toužíte být v práci svým pánem a současný zaměstnavatel Vám to neumožňuje? Je čas na změnu! Uchopte šanci do svých rukou a přihlaste se do výběrového řízení na pozici "technicko-obchodní konzultant"!... zobrazit nabídku»
Manažer prodejního týmu
Brno
před 5 dny
- nástupní plat od 27 000 Kč - pro uchazeče bez předešlé praxe máme připravené školení, které Vám pomůže se lépe orientovat v oboru zobrazit nabídku»
Kosmetička-Skin konzultant
Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, HK a Zlín
před týdnem
SKIN CENTRUM v Brně. Otevíráme centrum peče o pleť v Brně. a dalších městech. Ihned přijmeme pro nové pracovní pozice . Poskytujeme unikátní vzdělávání. Vhodné i pro studenty a MD. Volná prac. doba . Možné na... zobrazit nabídku»
Product manager
Brno
včera
Stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě... zobrazit nabídku»
Brigáda - pokladní - volitelné směny - 10.-16.4. - 90 Kč/hod
Brno
včera
- mzda 69,20 Kč/hod. + bonus 20,80 Kč/hod.(pokud odchodíte všechny naplánované směny) = 90 Kč/hod. (téměř všichni brigádníci mají 90... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ostrava, Olomouc
včera
V případě zájmu zašlete svůj životopis. zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím z pozice mistra skladu nebo team leadera z automotive společnosti? Vaše organizační schopnosti... zobrazit nabídku»
Mistr skladu - výrobní společnost
Jihomoravský
včera
Máte zkušenost s vedením týmu podřízených pracovníků a s prací ve skladu v automotive společnosti? Ovládáte metody jako např. FIFO,... zobrazit nabídku»
Sales Engineer
Jihomoravský
včera
Odpovídající platové ohodnocení Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání 5 týdnů dovolené Příspěvky na připojištění zobrazit nabídku»
Asistent prodeje a nákupu
Modřice
včera
Obchodně výrobní prosperující společnost s perspektivou růstu 40 zaměstnanců Moderní pracovní prostředí, nová výrobní hala plně... zobrazit nabídku»
Asistent prodeje
Modřice
včera
Obchodně výrobní prosperující společnost s perspektivou růstu 40 zaměstnanců Moderní pracovní prostředí, nová výrobní hala plně... zobrazit nabídku»
100,- Kč/hod. Pokladní v hobbymarketu Brno Ivanovice nebo střed
Brno
včera
Co vám nabízíme: - pracovní doba obvykle 9:00 - 21:00 - stabilní brigádu s možností dlouhodobé spolupráce - vánoční mzdové bonusy zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant pro společnost Evropská databanka
Brno
včera
Nabízíme: pracovní poměr se standardní pracovní smlouvou, po půl roce na dobu neurčitou motivační ohodnocení s fixní složkou mzdy ... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda pro studenty
Brno nebo Hodonín
včera
Nechceš jen sedět doma a hledáš práci na léto? Máš zájem zlepšit své komunikační dovednosti, poznat nové lidi, načerpat zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis pro službu ePoptávka.cz
Brno nebo Hodonín
včera
Společnost AMAX, s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně na zákaznický servis do Brna a do Hodonína pro službu ePoptávka.cz. ePoptávka.cz je... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista pro portál úřednínástěnka.cz
Brno nebo Hodonín
včera
Společnost AMAX, s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně na pozici marketingový specialista do Brna a do Hodonína pro portál... zobrazit nabídku»
Logistik s AJ
Vysočina, Jihomoravský
včera
Máte středoškolské vzdělání a prokazatelné zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti? Disponujete organizačními schopnostmi a... zobrazit nabídku»
Nákupčí s NJ
Kyjov
včera
- zajímavé ohodnocení - firemní benefity - lokalita Kyjovsko zobrazit nabídku»
Sales Manager – LED technologie
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje strategická a obchodní řešení v oblasti světelné a ekonomické optimalizace formou LED... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s NJ, stavebnictví
Kuřim
včera
- zázemí stabilní společnosti - motivující příjem, pololetní a roční prémie - týden dovolené navíc - a další benefity - lokalita... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace