Práce v oboru Obchod-prodej v regionu Olomouc (140)

Obchod-prodej
Olomoucký kraj
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu mají předplacenou - Nabídka nových produktů, zprocesování prodeje zápůjček... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (70.000 - 100.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
Hledáme obchodníka tělem i duší! Baví Vás obchod, práce v terénu, vedení schůzek, jednání s klienty a budování dobrých vztahů a dobrého jména společnosti? Pokud byla Vaše odpověď pětkrát ,,ANO!“, pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Technolog junior (chemie)
Šumperk
dnes
Pro mezinárodní výrobní společnost exportující do zahraničí hledáme pro rozšíření týmu motivovaného absolventa. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka City Olomouc
Olomouc
dnes
PRÁCE U NÁS JE JAKO KVALITNÍ BOTA, KTERÁ MÁ... - Solidní a pevnou podrážku = STABILNÍ ZÁKLADNÍ MZDA - Svršek z pružné kůže =... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce na výrobu knedliíků
Oskava
dnes
Výrobna knedlíků v Oskavě,příjme pracovníka/ci na výrobu knedlíků.Raní a odpolední směna.Vzdělání... zobrazit nabídku»
Kurýr/ka pro Olomouc a okolí
Olomouc
dnes
Zálohy vypláceny již po několika dnech. Možnost přechodného ubytování. Fixní plat 20.000 Kč čistého první dva měsíce, poté dle... zobrazit nabídku»
Sales director
Ostrava
dnes
Co Vám můžeme nabídnout? * být důležitou součástí TOP managmentu * náročnou a atraktivní pracovní příležitost * kariéru v... zobrazit nabídku»
Chceš si přivydělat? Brigáda právě ve Tvém městě!
Moravskoslezský a Olomoucký kraj
dnes
Nabízíme: Zázemí silné a stabilní společnosti Zaškolení zdarma Mladý kolektiv Kariérní růst Požadujeme: Dobré... zobrazit nabídku»
Olejář pro oblast industry a automotive, ref.č. Lu - 202
střední Čechy, Praha
dnes
NENÍ OLEJ JAKO OLEJ Jste olejář srdcem i duší a v žilách Vám tepe olej? ANO? Rozhodně čtěte dále. NE? Čtěte také. Chcete být celý... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
dnes
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Přerov
včera
- akviziční činnost - nákup materiálu - práce s technickou dokumentací - prace s ERP systémem - komunikace se zahraničními dodavateli zobrazit nabídku»
Obchodník
Olomouc
včera
Firma, která je jedinečná svým produktem rozšiřuje svůj tým. Vaší pracovní náplní bude: - péče o stávající zákazníky - rozvoj... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel s autem
Přerov
včera
Hledám manažera, který je schopný udržet stávající náročné zákazníky a zajistit nové zakázky, které vytíží výrobní kapacity a... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Olomouc
včera
- Zpracování nákupních požadavků - Vyhledávání nových dodavatelů - komunikace s dodavateli - Zajištění a koordinace dodávek -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Olomouc
včera
- každodenní komunikace s dodavateli ČR/zahraničí - tvorba objednávek – suroviny/služby - realizace výběrových řízení + jejich... zobrazit nabídku»
Poradce v oblasti nemovitostí/office manažer jinak a netradičně
Olomouc
včera
Chcete být u zrodu nové zajímavé firmy s rozrůstajícím se portfoliem nabízených nemovitostí a služeb? Vyznáte se na realitním trhu?... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny mléčných potravin, Kaufland
Přerov
včera
ihned smlouvu na dobu neurčitou, 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, motivující... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny ovoce a zeleniny, Kaufland
Přerov
včera
ihned smlouvu na dobu neurčitou, 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, motivující... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Air&Sea přepravy, 50.000 - 60.000,-
Olomoucký
včera
Naším klientem je významná nadnárodní stabilní logistická společnost s centrálou v Praze. Pro rozvoj jejich obchodních aktivit hledáme... zobrazit nabídku»
Řidič - prodejce/kyně kvalitních mražených potravin
Olomoucký kraj
včera
Nejste zkušení obchodníci, ale máte chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu? Staňte se součástí našeho... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace