Práce v oboru Ostatní (2918) - strana 16

Ostatní
Referent pro katastr a restituce LS Černá Hora
Černá Hora
před 2 dny
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
před 2 dny
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - obsluha strojů a zařízení na tváření kovů
Prostějov
před 2 dny
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Prostějov
před 2 dny
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Strážný/Detektiv do ostrahy
-
před 2 dny
Jedná se především o ostrahu obchodních jednotek (super- a hypermarkety) a skladových areálů. Požadujeme: - věk nad 18 let -... zobrazit nabídku»
Adjunkt LS Lužná
Lužná
před 2 dny
zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení
Ostrava
před 3 dny
AM PNEU s.r.o., výhradní dovozce pneumatik pro Českou republiku, hledá do svého týmu referenta/ku obchodního oddělení. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - pouze 2-směnný provoz
Olomouc
před 3 dny
Nabídka - Již od nástupu mzda 99,13 – 104,13 Kč/hod + příplatky !!! = až 16.500 Kč/měsíčně - možná práce v soboty = + až 800 Kč... zobrazit nabídku»
Junior přípravář/kalkulant
Nymburk
před 3 dny
Pro našeho klienta, stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior přípravář/kalkulant. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Referent/referentka do oddělení EU a mezinárodní spolupráce
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, který působí v oblastech technické normalizace, metrologie, státního zkušebnictví a harmonizace technických předpisů,... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické podpory
Praha 4
před 3 dny
- Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v přátelském a neustále se rozvíjejícím kolektivu. - Moderní a vzdušné pracovní... zobrazit nabídku»
Komorní kontaktní centrum
Ostrava
před 3 dny
- pracovní doba PO - PA, jedna směna - fixní garantovaná mzda na HPP + měsíční bonusy až 50% čisté mzdy - motivační soutěže... zobrazit nabídku»
Pomocný pracovník údržby
Brno
před 3 dny
- DPČ - možnost záloh na mzdu - 85 Kč/hod. zobrazit nabídku»
Administrativní brigádník
Praha 1
před 3 dny
- kousek od hlavního nádraží PHA - 100,- až 120,- netto zobrazit nabídku»
Specialista laboratorních zkoušek a certifikace
Královéhradecký
před 3 dny
Jste pečlivá, systematická a komunikativní osobnost? Zajímáte se o testování, zkušebnictví a certifikace? Chcete využívat... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ – certifikace
Královéhradecký
před 3 dny
Zajímáte se o odvětví zkoušek, certifikací a kvality? Baví Vás sledovat nové trendy v legislativě? Jste komunikativní typ a domluvíte se... zobrazit nabídku»
Technolog údržby
Vysočina
před 3 dny
Hledáte nové zaměstnání na Vysočině a máte praxi s údržbou výrobních strojů? Jste komunikativní a vůdčí osobnost a chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Technická podpora projektantů
Jihomoravský
před 3 dny
Hledáte svou první práci a chtěli byste pracovat v elektrotechnice, ale 3 směny Vám nevyhovují? Zajímá Vás práce v kanceláři a... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu
Jihomoravský
před 3 dny
Jste zkušený projektant, který se chce posunout na Hlavního inženýra projektu nebo Vedoucího projektanta? Dobré komunikační schopnosti a... zobrazit nabídku»
Právník ve státní správě
Pardubický
před 3 dny
- zaměstnání ve stabilní společnosti, pečující o národní archivní dědictví - klidné pracovní prostředí - pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace