Práce v oboru Ostatní (3294) - strana 25

Ostatní
Pracovník/nice marketingu
Náchod
před 4 dny
- zázemí stabilní prosperující společnosti - možnost profesního růstu - nástup ihned nebo dle dohody zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Hradec Králové, Náchod, Jaroměř, Broumov
Pardubice
před 4 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Kadaň
před 4 dny
- motivující finanční ohodnocení - stravenky - příspěvek na dopravu - nástup do kmene - příspěvek na penzijní připojištění po... zobrazit nabídku»
Obchodník/obchodnice
Praha
před 4 dny
Práce s nejmodernější technikou v oboru Možnosti dalšího vzdělávání (jazykového i odborného) Referentský vůz Mobilní... zobrazit nabídku»
Skladník i bez VZV
Kadaň
před 4 dny
- základní mzda 18 500 Kč - variabilní složka mzdy - příspěvek na dopravu - smlouva na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Specialista měření
Plzeňský
před 4 dny
Zahraniční výrobní společnost se sídlem na Domažlicku hledá technicky zaměřeného člověka na pozici: SPECIALISTA MĚŘENÍ * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technik měřících systémů
Plzeňský
před 4 dny
Jste technický typ a máte již alespoň částečné zkušenosti s 3D měřícími přístroji? Hledáte uplatnění v perspektivní výrobní... zobrazit nabídku»
Materiálový specialista - imds koordinátor
Ústecký
před 4 dny
Výrobní společnost působící v automotivu hledá novou posilu na pracovní pozici IMDS Koordinátor. Máte 2 roky praxe na stejné či obdobné... zobrazit nabídku»
Customer service specialist / technician
Moravskoslezský
před 4 dny
Are you a technical type who likes to communicate with people and who is able to transmit acquired knowledge and experience further? Then there is an... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí – elektro
Vysočina
před 4 dny
Rozumíte si s elektrotechnikou? Jsou vaší předností výborné vyjednávací a komunikační schopnosti? Máte zkušenosti v nákupu, obchodu nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality
okr. Prachatice
před 4 dny
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»
Junior specialista na pneu
Praha
před 4 dny
- Dlouhodobá spolupráce u jednoho z předních výrobců pneumatik (po roce smlouva na dobu neurčitou) - Odpovídající zaškolení a podpora... zobrazit nabídku»
Procesní technolog - extruze
Liberecký
před 4 dny
Čím Vás nalákáme? - motivující finanční ohodnocení, - propracovaný systém bonusů a dalších benefitů, - týden dovolené navíc, -... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní pro výrobní společnost
Praha
před 4 dny
Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? Dobré platové podmínky, kvartální a roční bonusy 25 dní dovolené 3 sick days Flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Montujte, co má smysl Vyrábějte brzdy nástupní plat - 19 - 23 000 Kč, Ostr...
Ostrava
před 4 dny
Co naopak můžete čekat Vy od nás? - nástupní plat - 19 - 23 000 Kč (od 90 Kč/ hod. + příplatek za riziko 7,04 Kč/hod + pro každého... zobrazit nabídku»
Hledáme parťáka, ne flákače Pracuj s námi na slévárně
Ostrava
před 4 dny
- nástupní plat - 21 - 25 000 Kč (od 90 Kč/ hod. + až příplatek za riziko až 28 Kč/hod. (až 4 x 7,04 Kč/hod - dle konkrétní pozice na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - třinec - 19000 Kč + benefity
Třinec
před 4 dny
- nástupní mzda - 19000 Kč + 10% navíc po zkušební době - příplatek za riziko - 7 Kč/hod - dotované stravování - 25 dní dovolené -... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - 45.000 CZK
Liberec
před 4 dny
Příležitost pro zkušené konstruktéry! Čeká Vás práce v nejmodernějším prostředí, v mladém kolektivu a pracovat budete na exkluzivních... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr - i pro absolventy
Jablonec nad Nisou
před 4 dny
Máte zkušenosti s programováním? Úplně nezáleží na tom, v jakém jazyce programujete. Vyvinuli jsme náš vlastní SW a rádi Vás v něm... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - 45.000 CZK
Liberec
před 4 dny
Příležitost pro zkušené konstruktéry! Čeká Vás práce v nejmodernějším prostředí, v mladém kolektivu a pracovat budete na exkluzivních... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace