Práce v oboru Ostatní (3232) - strana 25

Ostatní
Strojírenský dělník bez nočních směn
Hlubočky
před 4 dny
- Již od nástupu mzda 99,13 – 106,59 Kč/hod + příplatky !!! = až 17.600 Kč/měsíčně - možná práce v soboty = + až 800 Kč jen za... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Kadaň
před 4 dny
* mzda od 23.100 Kč,dle zkušeností a dosaženého vzdělání * nástup rovnou do kmene * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Ústí nad Labem a okolí
Ústí nad Labem
před 4 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Brigáda v hypermarketu Globus Olomouc
Olomouc
před 4 dny
PRACUJTE TAM, KDE co slíbíme, to dodržíme Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Chomutov
před 4 dny
Jste schopni přesvědčit dodavatele a získat tak nejvýhodnější podmínky pro nákup materiálu či komponentu? Zvládáte optimalizovat... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC strojů
Středočeský
před 4 dny
Máte zkušenosti se servisem CNC strojů? Ovládáte řídící systémy a vyhovuje Vám dojíždění za zákazníky? Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Specialista pro CNC stroje
Středočeský
před 4 dny
Baví Vás práce na CNC strojích? Máte rádi pestré zaměstnání a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Hardware Engineer - Developer
Ostrava
před 4 dny
Do you have experience with the design, manufacture and testing of electrical components? Do you have experience with embedded systems designs? Do you... zobrazit nabídku»
Výpočtář MKP | ansys | Praha
Praha
před 4 dny
Chcete pracovat ve výzkumu a podílet se na vývoji strojírenské výrobní techniky? Máte zkušenosti s MKP výpočty, nebo chcete tyto... zobrazit nabídku»
Graduate engineers | ansys | 30 000 - 40 000 Kč
Praha
před 4 dny
Konstrukční kancelář v centru Prahy s mezinárodní působností hledá nové kolegy do týmů. <b>POZICE JE VHODNÁ PRO... zobrazit nabídku»
Design engineer | CATIA V5
Praha
před 4 dny
Main responsibilities: - concept design of engine components and sub-systems - design of engine components - liaising with suppliers - liaising with... zobrazit nabídku»
CATIA konstruktér| slaný
Slaný
před 4 dny
Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici <b>3D... zobrazit nabídku»
Windchill | PLM | interesting projects
Praha 8
před 4 dny
Mezinárodní společnost, konstrukční kancelář na Praze 8 hledá nového kolegu na pozici <b>PLM... zobrazit nabídku»
Kreslič | CATIA V5 | pro absolventy
Praha 8
před 4 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti se zaměřením na vývoj v automobilovém průmyslu na pozici... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby nábytku
Plzeňsko
před 4 dny
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»
Přípravář vozů do prodeje
Ostrava
před 4 dny
RT TORAX, s.r.o., autorizovaný servis a prodejce nových vozů se zaměřením na VW Group, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici... zobrazit nabídku»
Strážný/Vrátný- Zlín (OZZ/ČID/PID)
Zlín
před 4 dny
- hlavní pracovní poměr - možnost volby směn - příspěvek na dopravu při dojíždění - dlouhodobou spolupráci - zvýhodněný... zobrazit nabídku»
Řidič – rozvoz zboží pro celou ČR - Olomouc
Olomouc
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost podnikající v oblasti textilních služeb, hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Řidič – rozvoz... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ prodejce nových vozů
Ostrava
před 4 dny
KODECAR, spol. s r.o., autorizovaný prodejce vozů Mitsubishi, Mazda a Citroën, hledá do svého týmu obchodního manažera/ prodejce nových... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje pro obchodování s hutními materiály - Lutín
Lutín
před 4 dny
- profesní růst - kompletní zaškolení - práci na hlavní pracovní poměr, nástup ihned nebo po dohodě - jistotu a zázemí stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace