Práce v oboru Ostatní (2976) - strana 41

Ostatní
NDT technik - senior
Pardubický, Olomoucký
před týdnem
Pracujete na oddělení NDT ve strojírenské firmě a hledáte možnost dalšího karierního rozvoje? Nabízíme Vám možnost seniornější... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před týdnem
Nabízíme Vám možnost rozvíjet se v oboru, který Vás skutečně zajímá spolu s: - stabilním zázemím nadnárodní společnosti - možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce FMCG – Pardubický kraj
Pardubický kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z největších distributorů cukrovinek v ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce FMCG – van... zobrazit nabídku»
Specialista lisování plechů
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před týdnem
Máte vzdělání technického směru a praxi v oblasti lisování plechů? Chcete pracovat pro společnost, která se nebojí změn a neustále... zobrazit nabídku»
Konzultant/ Programátor - i pro absolventy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, implementuje a servisuje chytrý informační systém, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodník pro prodej krmiv
Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský,...
před týdnem
Jste absolventem oboru v oblasti zemědělství? Chcete se podílet na úspěchu stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Údržbáž/ka č.25
CTP Nová Hospoda
před týdnem
Nabízíme:práci na hlavní pracovní poměr 17.000-22.500Kč/měs.+příplatky a stravenky 70Kč/den Směnnost: 3 směnný provoz Zajišťujeme... zobrazit nabídku»
.NET Developer - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí softwarová řešení pokrývající problematiku obchodování na kapitálových trzích, hledáme... zobrazit nabídku»
Pomocný kuchař
Nýdek
před týdnem
- nástup ihned - odpovídající platové ohodnocení - odměny - stravování, ubytování zobrazit nabídku»
Konstruktér [Bohaté zaměstn. benefity]
Liberec
před týdnem
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Administrátor zákaznic. ODD. (13.a14.plat)
Teplice
před týdnem
- zázemí stabilní, nadnárodní společnosti - osobní rozvoj - bohaté benefity (13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, Cafitérie, Sick day,... zobrazit nabídku»
Project leader [Stabilní společnost]
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník/ce
Kopřivnice
před týdnem
- nadstandartní platové ohodnocení a bonusy : - 13. plat - bonus 500kč za přesčasovou směnu (7,5h) - příplatky za přesčasovou směnu 50%... zobrazit nabídku»
Práce vedená z domu, nebo vaší kanceláře-výživový poradce
Praha
před týdnem
Prosperující, obchodně poradenská firma nabízí práci vedenou z domu, nebo popř. vaší kanceláře. Vedlejší činnost na 2 - 4 Hod.... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů a zařízení
Sadská - okr. Nymburk
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - Sadská okr. Nymburk
Sadská - okr. Nymburk
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Řidič/skladník s(bez) VZV - automotive
Pardubice
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek... zobrazit nabídku»
Skladník – pobočka Praha – Modletice
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro ČR, zároveň dodává na český trh širokou... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - šance pro tebe
Kladno
před týdnem
Klient TI nabízí zázemí nadnárodní společnosti, propracované zaškolení a k tomu: - perspektivní a stabilní práci u zahraniční výrobní... zobrazit nabídku»
Řidič sk. C (vnitrostátní přeprava) - bílé zboží
Říčany u Prahy - Jažlovice
před týdnem
- pracovní smlouva na plný úvazek - pracovní doba pondělí až pátek, každý den návrat domů - nástup možný IHNED zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace