Práce v oboru Ostatní (3250) - strana 42

Ostatní
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Ústí nad Labem
před týdnem
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Prodejce nábytku – ložnice, obývací pokoje, kuchyně
Ústí nad Labem
před týdnem
stabilní zaměstnání na HPP zajímavé platové ohodnocení + provize z obratu kratší pracovní úvazek (30 hodin týdně) firemní... zobrazit nabídku»
Facility coordinator
0158
před týdnem
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním... zobrazit nabídku»
Chceš si vydělávat až 27 900 Kč/měs.? Pojď pracovat do Amazonu!
Dobrovíz
před týdnem
Mzda až 27 900 Kč/měs.! BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600 Kč Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů, zámečník
Kadaň
před týdnem
- motivující finanční ohodnocení - stravenky - příspěvek na dopravu - nástup do kmene - příspěvek na penzijní připojištění po... zobrazit nabídku»
Finální montáž - žádná pásová výroba, dvousměnný provoz
Kadaň
před týdnem
- motivující finanční ohodnocení - nástup rovnou do kmenu - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění po roce u... zobrazit nabídku»
Autolakýrník / přípravář
Praha
před týdnem
Práce pro nadnárodní, dynamickou & rostoucí společnost Příjemné pracovní prostředí Možnost kariérního růstu v rámci... zobrazit nabídku»
Referent logistiky– absolvent
Jihomoravský
před týdnem
Jste čerstvý absolvent, který hledá uplatnění na trhu práce? Jste organizační typ se smyslem pro pečlivost? Ovládáte MS Office a umíte... zobrazit nabídku»
Vedoucí asistentka týmu
Jihomoravský
před týdnem
Jste komunikativní typ člověka s pokročilou angličtinou? Máte reprezentativní vzhled a výborné prezentační a organizační schopnosti?... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů - absolvent
Ústecký
před týdnem
Bavilo by Vás vést a řešit projekty? Komunikovat se zákazníky v němčině na denní bázi? Máte vzdělání technického směru a zájem o... zobrazit nabídku»
Technolog montážních linek – automotive
Bruntál
před týdnem
Co Vás kromě velmi zajímavého ohodnocení čeká? Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o rozjíždějící... zobrazit nabídku»
Junior project manager s NJ
okres Teplice
před týdnem
Důležitá je především zajímavá, i když hodně hektická a náročná práce. Dále Vás určitě čekají občasně pracovní cesty do... zobrazit nabídku»
Bozp specialista
Olomouc
před týdnem
Jaké benefity společnost nabídne Vám? - Práci, která vyžaduje samostatnost a odpovědnost - Budete mít příležitost dále se profesně i... zobrazit nabídku»
Expedient - 1 směna
Liberec
před týdnem
stabilní zaměstnání v prosperující firmě mzdové ohodnocení 18 - 20 000 Kč + příplatky za přesčas dle zákona pracovní doba 8 -... zobrazit nabídku»
Kompletace/manipulace – až 25.000 Kč – Ústí n. L.
Ústí nad Labem
před týdnem
* Mzda 19.000 Kč(16.000 Kč základ + 3.000 Kč odměny) – s příplatky cca 21.000 Kč nástup! * Příplatky nad rámec zákoníku práce -... zobrazit nabídku»
Atraktivní mzda + pohodová práce! až 25.000 Kč - Ústí n. L.
Ústí nad Labem
před týdnem
* Mzda 19.000 Kč (16.000 Kč základ + 3.000 Kč odměny) – s příplatky cca 21.000 Kč nástup! * Příplatky nad rámec zákoníku práce -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby, Kadaň, 2 nebo 3 směny, 19-22.000 Kč
Kadaň, Tušimice
před týdnem
Operátor/ka výroby v Tušimicích u Kadaně, 19.000 až 22.000 Kč Nabídka ________________________________________ * Atraktivní mzda! *... zobrazit nabídku»
Asistentka společnosti Hradec Králové od 120,-/hod
Hradec Králové
před týdnem
práci na poloviční úvazek - motivující finanční ohodnocení - zázemí silné, mezinárodní společnosti - moderní prostory - firemní... zobrazit nabídku»
Operátorka: Nové Město n/M - 15 tis./měs,čisté moderní prostředí
Nové Město nad Metují
před týdnem
Nabízíme: - měsíční výdělek až 15 000 Kč - hodinová sazba 73 Kč + prémie až 20 % - prémie založené na výkonu zaměstnance -... zobrazit nabídku»
Manipulant/ka ve skladu s tiskovinami
Olomouc
před týdnem
MZDA 85 Kč čistého/hod.denní směny. MZDA 90 Kč čistého/hod.noční směny. Týdenní zálohy Klouzavá pracovní doba: po-pá denní směny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace