Práce v oboru Ostatní (3210) - strana 79

Ostatní
Řidič VZV - 124,-Kč/hod
Choceň
před 4 měsíci
stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zajištěné firmou ZDARMA doprava do práce zajištěná... zobrazit nabídku»
Správce SAP systému - modul MM, PP
Ostrava
před 4 měsíci
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie možnost vést projekt od jeho... zobrazit nabídku»
Junior účetní s anglickým jazykem – vhodné i pro absolventy
Praha
před 4 měsíci
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek na HPP - možnost dalšího vzdělávání se (odborné kurzy) - 5 týdnů dovolené - velmi... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér mostových jeřábů - šance nejen pro absolventy
Kladno
před 4 měsíci
Klient TI nabízí zázemí nadnárodní společnosti, propracované zaškolení a k tomu: - perspektivní a stabilní práci u zahraniční výrobní... zobrazit nabídku»
Programátor Promotic
Ostrava
před 4 měsíci
A co Vám nabízíme my? zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností... zobrazit nabídku»
Java developer - Keep up with latest updates//Prague
Praha
před 4 měsíci
YOU CAN EXPECT ✔5 weeks of holidays ✔Friendly and comfortable working environment ✔1-5 Free days for your own free time activities to spend with... zobrazit nabídku»
Servisní manažer
Středočeský
před 4 měsíci
Budete se u nás cítit "jako doma" a Vaše pracovní doba bude flexibilní, k tomu získáte motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Super mzda v potravinářské výrobě (145 Kč/h) Bor u Tachova
Tachov
před 4 měsíci
Přidejte se k nám a získejte motivační odměnu 145Kč/hod., výborné zázemí a stabilní práci na dlouhou dobu. Jak se přihlásit nebo se jen... zobrazit nabídku»
Absolvent - technik výroby
Olomoucko
před 4 měsíci
Jste absolventem střední školy se zaměřením na anorganickou chemii? Rádi byste své znalosti uplatnili ve výrobě u společnosti, která si... zobrazit nabídku»
SAP BC specialista
Moravskoslezský
před 4 měsíci
perspektivní zaměstnání motivující platové ohodnocení zajištění dopravy do a ze zaměstnání denní výběr z české a korejské kuchyně... zobrazit nabídku»
Šance pro jazykově nadané juniory (aj+nj)
Praha
před 4 měsíci
Jedná se o americkou společnost, takže Vás čeká mzda nezvyklá našim poměrům + propracovaný systém zaměstnaneckých výhod (finanční... zobrazit nabídku»
Process engineer - acoustics
Kopřivnice
před 4 měsíci
What we offer: * Opportunity to shape the future of a growing site as a key member of the new company production strategies * Challenging... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera s AJ & NJ
Ostrava
před 4 měsíci
Máte velmi dobré organizační schopnosti? Zvládáte administrativní úkony levou zadní? Jste silní v komunikaci v anglickém a německém... zobrazit nabídku»
Absolventi s technickým zaměřením
okres Trutnov, okres Jičín, okres Pardubice
před 4 měsíci
Vystudoval jsi VŠ s technickým zaměřením a hledáš uplatnění ve strojírenství, automotive či elektro průmyslu? Láká tě mezinárodní... zobrazit nabídku»
Údržbář strojů
Mělnicko
před 4 měsíci
Jste manuálně zručný a baví Vás leccos opravit? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který si... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Teplicko
před 4 měsíci
Významná firma působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu novou posilu na pozici technický asistent. * hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Praha
před 4 měsíci
Máte vysokoškolské vzdělání chemického či technického směru? V rámci své dosavadní praxe jste získali zkušenosti s mezinárodním... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby ve výrobě
Brno
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s údržbou strojů, jste zruční a technicky zdatní? Umíte číst v technické dokumentaci? Líbilo by se Vám pracovat jako... zobrazit nabídku»
Elektromechanik senior
Praha
před 5 měsíci
Máte praxi z výroby? Máte vystudovanou technickou/elektro školu a jste manuálně zručný? Zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní firma... zobrazit nabídku»
Technik bezpečnosti práce
Brno
před 5 měsíci
Hledáte nové pracovní uplatnění? Máte zkušenosti v oblasti BOZP a PO ve výrobě? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace