Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (301) - strana 6

Personalistika a lidské zdroje
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více
Anglie
před týdnem
- zajímavá a manuálně nenáročná práce vhodnou pro muže i ženy - výborná zkušenost kterou využijete po návratu do ČR - zajištěná... zobrazit nabídku»
HR Analytik
Kolín
před týdnem
- důvěra ve Vás formou smlouvy na dobu neurčitou - závodní stravování, 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - roční bonusy -... zobrazit nabídku»
Samostatný/á finanční účetní (Z19810)
Praha
před týdnem
Poradenská společnost TASSO & Co. s.r.o. , hledá do svého týmu účetního oddělení na HPP nebo jako OSVČ na pozici: SAMOSTATNÝ/Á... zobrazit nabídku»
Onsite HR recruiter – Příbramsko (až 60.000,- Kč)
Středočeský
před týdnem
Pro našeho klienta významnou mezinárodní výrobní strojírenskou společnost hledáme pro klíčovou pozici do HR oddělení šikovného... zobrazit nabídku»
Personální konzultant - vhodné i pro absolventy
Praha
před týdnem
Něco málo o nás... * nejsme korporát (má to své plusy i mínusy :-) ) * jsme na trhu přes 15 let = stabilita zajištěna * máme velice... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta Brandeis Clinic s.r.o. hledáme: Název hledané pozice: Provozní manažer Požadavky: dokončené minimálně... zobrazit nabídku»
Personalista/ka (40-50.000 Kč)
Vyškov
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, výrobní mezinárodní společnost, vhodného kandidáta/ku Vaše... zobrazit nabídku»
Personalista
Plzeň
před týdnem
- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni - Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/pracovnice - České Velenice
České Velenice
před 14 dny
* Práce na HPP/DPČ - zkrácený úvazek (30 hod./týden) * Týden dovolené navíc * Příspěvek na jazykové kurzy * Příjemný kolektiv... zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více -
Anglie
před 14 dny
- zajímavou a manuálně nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy - výbornou zkušenost kterou využijete po návratud do ČR - zajištěnou... zobrazit nabídku»
HR Generaslista s AJ - rozjezd nového projektu, cheb
Cheb
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti dopravy a skladování, hledáme vhodné kandidáty/tky do pozice personalisty s... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitelky
Praha 6
před 14 dny
Spolupráce (ideálně na DPP/DPČ) v rozsahu -1/2 úvazku, časová flexibilita (možnost nastavit si spolupráci dle svých časových možností).... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
před 14 dny
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Service Desk Advisor in HR
Středočeský
před 14 dny
Introduction of our client / job offer Do you speak English and other language? Are you interested in HR field at least one year? Do you have SAP? Do... zobrazit nabídku»
Personalista
Olomoucký
před 14 dny
Job Description Máte praxi minimálně 3 roky na personálním oddělení? Není vám cizí Zákoník práce? Chcete pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Hiring Team Consultant - Brno
Brno
před 14 dny
Kdo jsme? Společnost Randstad, druhý největší poskytovatel personálně-poradenských služeb na světě, hledá do svého interního týmu ... zobrazit nabídku»
Vedení výrobní linky
Kladno - průmyslová zóna jih
před 14 dny
- Základní mzda 95,- 107,-Kč/hod - Po zkušební době 104,- 111,-Kč/hod - Příplatek za práci na odpolední směně 7,-Kč/hod - Bonusová... zobrazit nabídku»
Operátor CC pro nábor zaměstnanců! Skvělá šance v HR!
Praha
před 14 dny
* získat zkušenosti v HR v mezinárodní personální agentuře * příjemné a moderní pracovní prostředí /pracoviště u metra Hradčanská/... zobrazit nabídku»
Office Manager - Marketing department
Praha
před 14 dny
The marketing department is currently looking for a new colleague! The leading tobacco company with the very stable background, currently employing... zobrazit nabídku»
Talent sourcer
Praha
tento měsíc
Informace o klientovi Nebojíte se komunikovat? Kontakt po telefonu Vám není cizí? A chtěl/a byste získat zkušenost z oblasti personalistiky a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace