Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (258) - strana 6

Personalistika a lidské zdroje
Nováčci i matadoři do HR s využitím jazyků
Praha
minulý měsíc
Vaši snahu a píli podpoříme hned od začátku velmi hezkou mzdou s řadou benefitů: stravenky, odpočinková místnost, multisportka, finanční... zobrazit nabídku»
HR generalista
Pardubice
minulý měsíc
- zázemí jedničky na trhu v dané oblasti - nadstandardní finanční ohodnocení - možnost karierního růstu a rozvoje - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Specialista náboru
okres Pardubice
minulý měsíc
- práci v oblasti Pardubicka ve velké a úspěšné mezinárodní společnosti - Vaší nadřízenou bude velmi zkušená a lidská manažerka -... zobrazit nabídku»
HR specialista
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Hledáme překladatele z bulharštiny (AŽ 25000 Kč)
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli maximálně spokojení a proto máme pro ně připravenou i řadu zaměstnaneckých benefitů či možnost... zobrazit nabídku»
Talent Sourcer it/eng
Praha 1
minulý měsíc
Start kariéry v největší personální společnosti na trhu – Experis je součást ManpowerGroup Flexibilní pracovní dobu Zajímavé... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Cheb
minulý měsíc
Zázemí silné nadnárodní společnosti s tradicí v oboru a velmi dobrým jménem na trhu. Přátelský kolektiv, který Vám bude vždy oporou.... zobrazit nabídku»
Talent Sourcer it/eng
Praha 1
minulý měsíc
Start kariéry v největší personální společnosti na trhu - Experis je součást ManpowerGroup Flexibilní pracovní dobu Zajímavé... zobrazit nabídku»
Staffing Consultant - nábor + administrativa
Praha
minulý měsíc
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti, samostatnou a zodpovědnou práci - zajímavou fixní mzdu + motivační bonusy - příjemné... zobrazit nabídku»
Personální koordinátor
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Zázemí silné nadnárodní společnosti s tradicí v oboru a velmi dobrým jménem na trhu. Přátelský kolektiv, který Vám bude vždy oporou.... zobrazit nabídku»
Mzdovka jede-Pojeď taky za super mzdu.
Praha
minulý měsíc
Nabídneme co můžeme :) čeká Vás velmi milá mzda a k tomu řada benefitů (např. stravenky, home office, příspěvky na vzdělávání,... zobrazit nabídku»
HR Business Partner
okr. Olomouc
minulý měsíc
Modern office with positive energy Work in a modern beauty company with an entrepreneurial spirit Job in a fast pace organization with... zobrazit nabídku»
Recruiter in our amazing team
Praha 1
minulý měsíc
WE OFFER: Good salary with performance bonuses. Employee benefits - 25 days holidays, sick days, meal vouchers, home-office, etc. Opportunity to... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatelky (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s administrativou nebo si teprve hledáš brigádu při škole? Jsi komunikativní a máš ráda organizování? Jsi inteligentní,... zobrazit nabídku»
Personalista
Plzeň
minulý měsíc
- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni - Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
minulý měsíc
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Vedení výrobní linky
Kladno - průmyslová zóna jih
minulý měsíc
- Základní mzda 104,-Kč/hod - Příplatek za práci na odpolední směně 7,-Kč/hod - Bonusová složka až do výše 4 000,-Kč – závisí na... zobrazit nabídku»
CEO for One Month
Praha 4
minulý měsíc
Váš přístup je to co hledáme! Společnost Adecco opět hledá #CEOAttitude. 49 kandidátu z celého světa má možnost vyzkoušet si pozici... zobrazit nabídku»
HR Researcher (Part Time)
Praha
před 2 měsíci
- Chápeme, že to zní jako fráze, ale nabízíme především stabilitu týmu s minimální fluktuací - Zajímavou práci plnou výzev, radosti i... zobrazit nabídku»
HR + Data= to spojení nás láká
Praha
před 2 měsíci
Ve společnosti získáte víc než příjemnou mzdu s řadou zajímavých benefitů - týden dovolené navíc, stravenky, kafetérie, finanční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace