Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (267) - strana 6

Personalistika a lidské zdroje
Asistent/ka na recepci - OZP
Praha
před týdnem
- Získání znalostí v oblasti personalistiky, možnost podílet se na projektech - Příjemné pracovní prostředí - Částečný úvazek... zobrazit nabídku»
Personalista / Specialista vzdělávání
České Budějovice
před týdnem
Zázemí silné a stabilní společnosti Možnost dalšího profesního vzdělávání Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností... zobrazit nabídku»
Všeobecný personalista
Karlovarský
před týdnem
Hledáme zaměstnance na administrativní pozici. Náplní práce by byl nábor zaměstnanců a veškerá administrativa s tím spojená,... zobrazit nabídku»
Onsite personalista/náborář - Valašské Meziříčí
Zlínský, Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na... zobrazit nabídku»
HR specialista s AJ – mezinárodní společnost
Ústecký
před týdnem
* perspektivní práci v zahraniční společnosti * zajímavé finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * jazykové a odborné vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní a personalista
okr. Přerov
před týdnem
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * zaškolení + pravidelné vzdělávání * příspěvek na stravování * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Recruitment Consultant/ KAM
Praha
před 14 dny
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro naší personální společnost hledáme kandidáta či kandidátku se zájmem o dlouhodobé zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Junior payroll with ENG - attractive salary and benefits
Praha
před 14 dny
Job description - responsibility for payroll processes - coordination of payroll agency - cooperation with payroll from other subsidiaries - checking... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
před 14 dny
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Personalista
okres Pardubice
před 14 dny
Jste komunikativní a máte rádi práci s lidmi? Chcete pracovat v příjemné zahraniční společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
Operátor výroby montáž interiérů pro letadla Airbus
Plzeň
před 14 dny
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr Mzda 104 ,- + 1000,- prémie po zaučení Mzda v čistém při fondu pracovní doby je 18.300,- +... zobrazit nabídku»
Recruitment Consultant/ KAM
Jihomoravský
před 14 dny
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»
Senior HR Talent Manager
Tachov
před 14 dny
Líbilo by se Vám spolupracovat přímo s top managementem centrály mezinárodní společnosti? Nevadí Vám pracovat částečně v Čechách a... zobrazit nabídku»
HR specialista
Plzeňský
před 14 dny
Možnost realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti Pozitivní firemní kultura založená na úctě k zaměstnancům a jejich práci Jazykové... zobrazit nabídku»
Passionate Recruiter
Praha 1
před 14 dny
NABÍZÍME: * Práci s klienty patřící ke špičce na celém světě * Kontakt přímo se zástupci klienta * Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Obchodník s talenty
Plzeňský
před 14 dny
Budeš součástí jedničky v oblasti personálních služeb na trhu. Můžeš nahlas říkat své nápady, oceníme kreativní a inovativní... zobrazit nabídku»
Pracovník personálního oddělení a oddělení bezpečnosti práce
Zlínský
minulý měsíc
Zajímavou náročnou práci na plný úvazek spravedlivě ohodnocenou. Práci ve firmě, která je leaderem ve svém oboru v České republice. zobrazit nabídku»
Provozní manažer pro oblast Praha – východ
Středočeský
minulý měsíc
Práci v příjemném prostředí v Kladně. Motivující systém ohodnocení. Jistotu práce. Mzdu vždy včas na účtu. Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
HR manager s AJ
okr.Chomutov
minulý měsíc
- hlavní pracovní poměr v zavedené nadnárodní prosperující společnosti - pružná pracovní doba - motivující mzdové ohodnocení a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace