Práce v oboru Služby (1450) - strana 35

Služby
Operátor/Seřizovač výrobní linky (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Pak hledáme právě Vás. Nabízíme stabilní... zobrazit nabídku»
CNC Operátor (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se ve výkresové dokumenataci, umíte pracovat s měřidly, chcete se naučit pracovat nebo získat praxi na CNC stroji? Neváhejte a... zobrazit nabídku»
CNC Soustružník pro tvorbu nástrojů (až 36.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme specialisty do nástojárny. Provoz máme nepřetržitý, ale snažíme se náročnost vykompenzovat nadstandardními výdělky, příjemným... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Prachatice
Prachatice
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácená mzda bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek
Chebsko
minulý měsíc
Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Možnost osobního i profesního rozvoje Výborné mzdové... zobrazit nabídku»
Elektromontážník (od 22.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu pro montáže elektrotechnických přístrojů * zázemí stabilní společnosti * 25 dní dovolené * příspěvek na... zobrazit nabídku»
CNC frézař/ junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
I na zaučení. Nutná znalost tvorby ISO kódu. Máme novou výrobní halu, zajímavou různorodou výrobu, týden dovolené navíc a stravenky. *... zobrazit nabídku»
Junior Recruitment Consultant
Praha
minulý měsíc
* možnost stát se členem personálně-poradenské společnosti s unikátním konceptem a projekty jako YourDreamJob, HappyCompany a mnoho dalších... zobrazit nabídku»
Klientská podpora - vyškovsko
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem školy technického směru? Máte zkušenost z call centra? Jste organizačně schopná osobnost se znalostí angličtiny? Jestli... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - výrobní společnost
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru? Mluvíte plynně anglicky nebo německy a chcete jazyky využít v zaměstnání? Komunikujete rádi s... zobrazit nabídku»
Operátor CNC soustruhu (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte si uplatnění na hodonínsku a chcete mít zároveň zázemí stabilní nadnárodní firmy? Francouzská firma, která se zabývá výrobou... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/údržba strojů s vyhl. 50 (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Můžete pracovat ve směnném provozu? Nabízíme práci Elektromechanika a... zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
minulý měsíc
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Soustružník speciálních kusů/konvenční (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do naší kusové výroby hledáme zkušeného soustružníka pro práci s velkými kusy. Jedná se o samostatnou práci dle dokumentace. *... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC/ na zaučení (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Zajímavá práce v moderním pracovním prostředí se zaškolením. Hledáme pro obsluhu CNC soustruhu seřizovače do lokality Oslavany. Možnost... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor s ubytováním - výhodné platové podmínky
Prostějov
minulý měsíc
- dlouhodobou pracovní jistotu - zajišťujeme a přispíváme na ubytování - výhodné platové podmínky - možnost vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Elektromechanik/Elektronik (26.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do nově rozšiřujícího se týmu hledáme nového kolegu - elektrikáře /elektronika, vhodné i pro absolventa na zaškolení. * odpovídající... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalosti svařování (24.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Můžeme nabídnout zázemí a stabilitu. Hezké - nové pracovní prostředí, příjemný kolektiv a různé finanční výhody. Pokud vás nabídka... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do naší strojírenské výroby hledáme kolegu pro zámečnické práce. Očekáváme orientaci ve výkresové dokumentaci a znalost práce s... zobrazit nabídku»
CNC Frézař + (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zahraniční strojírenská firma s kusovou výrobou hledá CNC frézaře na 2 směny. Nabízíme odpovídající mzdu - až 37.000,- Kč.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace