Práce v oboru Stavebnictví a reality (849) - strana 12

Stavebnictví a reality
Architekt - Key Account Manager
Praha
před týdnem
Jste architekt s krátkou praxí a chcete se přesunout do role Key Account Managera? Pro mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává... zobrazit nabídku»
Přípravář/ka pozemních staveb
Praha
před týdnem
Máte zkušenost s výrobní přípravou staveb- Chcete pracovat v silné stavební společnosti, která působí jako generální dodavatel... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha
před týdnem
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodník/Stavbyvedoucí
Praha
před týdnem
UMÍTE JEDNAT S DODAVATELI A INVESTORY? VÍTE JAK TO CHODÍ VE STAVEBNÍ FIRMĚ? Pak byste mohl být zajímavým kandidátem na pozici... zobrazit nabídku»
Technická podpora - stavební software - vhodné i pro absolventy
Praha
před týdnem
Pro významnou zahraniční společnost se zaměřením na vývoj softwaru pro stavebnictví hledáme vhodné uchazeče na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Montér/svářeč ocel.konstrukcí (23.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme parťáka, kterému nebude vadit cestování po ČR, práce venku a být se svou "partou" celé dny, než se práce dokončí. Budeš mít na... zobrazit nabídku»
Kalkulant- zpracování cenových nabídek 20.000 Kč
Náklo
před týdnem
- mzda 15.000 – 20.000 Kč/měsíc - stravenky Sodexo Gastro Pass - kvalitní školicí systém - vzdělávání v oboru - hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
před týdnem
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Technický konzultant CAD
Královéhradecko
před týdnem
 - práce v úspěšné nadnárodní společnosti   - možnost osobního růstu  - odborná školení, další vzdělávání  - služební... zobrazit nabídku»
Stavební technik SHZ
Praha
před týdnem
Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti Další zaměstnanecké benefity Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy ... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager pro oblast Morava
Morava (Ostrava, Olomouc, Brno)
před týdnem
práce na HPP pro zahraniční společnost motivující atraktivní plat v závislosti na výsledku dodatečné bonusy firemní vůz i k... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oboru hutní materiály
Pardubicko, Královehradecko
před týdnem
 - nabízíme mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce  - práci v zavedené a úspěšné firmě  - služební automobil i pro... zobrazit nabídku»
Lakýrníci Praha / 40.000,-Kč
Praha
před týdnem
zázemí ve stabilní agentuře smlouva na dobu neurčitou zajištění sociálního a zdravotního pojištění platové podmínky plat 120,-Kč,... zobrazit nabídku»
Cenový manažer - stavebnictví
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí zejména na českém trhu v oblastech inženýrská činnost v investiční výstavbě, koordinace... zobrazit nabídku»
Montér/ zámečník pro petrochemický průmysl (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Menší firma heledá zámečníka se znalostí svařování (stačí základní kurz) i na zaučení pro tvorbu speciálních stanic a nádrží pro... zobrazit nabídku»
Projektant ZTI (kanalizace, vodovod, plynovod) a vytápění
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a... zobrazit nabídku»
Přijímací technik/dispečer servisu
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní a neustále expandující česká společnost, která se již od roku 1992 zaměřuje na prodej a servis stavební,... zobrazit nabídku»
Statik - projektant
Otrokovice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí pro montované haly, hledáme vhodné kandidáty na pozici Statik -... zobrazit nabídku»
Výrobní logistik (Teplicko)
Ústecký
před týdnem
Nadnárodní automotive společnost obsazuje pozici: VÝROBNÍ LOGISTIK (TEPLICKO) * zajímavé uplatnění s možností dalšího rozvoje *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace