Práce v oboru Stavebnictví a reality (874) - strana 12

Stavebnictví a reality
Technický konzultant - Stavebnictví
Mošnov
před týdnem
- práce na HPP - férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci - rodinná atmosféra a přátelský pracovní kolektiv... zobrazit nabídku»
Stavební inženýr
Přerov
před týdnem
Pro našeho významného klienta s mezinárodní působností, výrobní společnost z Přerova, hledáme motivovaného uchazeče. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Stavební mistr
Brno
před týdnem
Práci na HPP ve stabilní ryze české firmě Motivační platové ohodnocení (fixní hodinová mzda + odměny) 90% staveb se nachází v... zobrazit nabídku»
Project Manager – expozice a stavební realizace
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamickou mezinárodní společnost zabývající se realizací a plánováním výstavních expozic a eventů, se sídlem... zobrazit nabídku»
Specialista technického rozvoje
Praha
před týdnem
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Projektant dopravních staveb
Brno
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení (dle zkušeností uchazeče), od 30 000,- Kč - zázemí a podporu zavedené společnosti - možnost práce... zobrazit nabídku»
Senior project manager - s aktivní AJ
Bratislava a Nitriansky kraj
před týdnem
Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ spolupráce na atraktivním a ojedinělém investičním a technologickém... zobrazit nabídku»
Montážník – schodiště
Znojemsko
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení - benefitní systémem orientovaným na výkon - pracovní pomůcky odpovídající pozici – telefon, PC... zobrazit nabídku»
Prodejce – schodišť – Rakousko
Znojmo, Brno, Rakousko
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení orientované na výkon - pracovní telefon, PC, auto - vlastní organizace času - školení a podpora... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Rádi Vás pozveme na pohovor a prohlíku firmy. Snažíme se co nejvíce zpříjemnit práci např. závodním stravováním, nadstandardní mzdou +... zobrazit nabídku»
Projektant - specialista na plynovody
Pardubicko
před týdnem
- zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Projektant/ka stavební
Pardubice
před týdnem
- zázemí nadnárodní společnosti - motivační mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky a seřizování (18.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Máme moderní výrobní závod v Brně a hledáme obsluhu na naší výrobní linku. Nutná je orientace ve výkresové dokumentaci a zodpovědnost.... zobrazit nabídku»
Pracovník pro výrobu plastových jímek (pracoviště Vestec)
Vestec
před týdnem
práci na HPP (2 směnný provoz) férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinnou atmosféru příjemné a čisté... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (21.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost ze strojírenské výroby s obsluhou stroje? Hledáme seřizovače. Možné je i zaučení. * zázemí stabilní společnosti *... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti stavební a inženýrské činnosti, hledáme nového člena týmu na... zobrazit nabídku»
Manager zakázek
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, předního světového výrobce na trhu v oblasti požárních a nepožárních systémů, která disponuje vlastní výrobou a... zobrazit nabídku»
Zástupce kupujícího
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost poskytující kompletní řešení svým klientům při koupi nemovitosti, hledáme zajímavé kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Jihomoravský
před týdnem
Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a praktické zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě? Jste organizačně schopný a... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Jihomoravský
před týdnem
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete organizačními schopnostmi a jste technicky zdatní? Hledáte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace