Práce v oboru Stavebnictví a reality (813) - strana 12

Stavebnictví a reality
Seřizovač a obsluha lisu
Liberecký
před týdnem
Máte strojírenské vzdělání a zkušenosti s údržbou strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a vítáte možnost práce na směny?... zobrazit nabídku»
Lisař – turnovsko
Liberecký
před týdnem
Jste vyučen v technickém oboru a vyznáte se v údržbě a drobných opravách strojů? Máte zkušenosti s obsluhou kovolisů, nebo je chcete... zobrazit nabídku»
Obchodně technický manažer - oblast Morava
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodního manažera s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající... zobrazit nabídku»
Technicko obchodní manažer - ČR, Slovensko
Celá ČR
před týdnem
Největší světový výrobce a dodavatel pohonné techniky a řízení pro žaluzie, garážová vrata, antiteroristické sloupky a mnoho dalšího,... zobrazit nabídku»
Obchodník - Rekonstrukce panelových domů
Praha
před týdnem
Máte praxi v obchodu a umíte jednat s SVJ a bytovými družstvy? Rozumíte zateplování panelových domů? Pro stavební společnost se sídlem v... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer ve stavebnictví (Z19744)
Pardubický kraj
před týdnem
Obchodní manažer ve stavebnictví Úspěšná česká stavební společnost, která je součástí nadnárodního koncernu skupiny OHL hledá do... zobrazit nabídku»
Technický specialista (stavebnictví)
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ)... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník - kancelářské interiéry
Praha
před týdnem
- uplatnění ve stabilní a renomované společnosti na dlouhodobý pracovní poměr - motivující finanční ohodnocení, nadstandardní fixní... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí č.59
Praha, Mariánské Lázně
před týdnem
Nabízíme: Odměny z projektu Vřelé přijetí do zkušeného týmu Notebook a telefon zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Ústecký
před týdnem
Získali jste vzdělání technického směru, máte zkušenosti v projektovém řízení a domluvíte se anglicky? Pak právě VÁM nabízíme... zobrazit nabídku»
Horizontář
Olomoucký
před týdnem
Máte víceletou zkušenost s obsluhou horizontky? Hledáte novou pracovní příležitost, třeba v lepší lokalitě? Pak na nic nečekejte a... zobrazit nabídku»
Projektant/Kreslič betonových konstrukcí
Brno
před týdnem
Plné zaškolení v programu Hlavní pracovní poměr Dobré platové ohodnocení Placené přesčasy od první hodiny Práce na... zobrazit nabídku»
Hledáme pracovníky do výroby
Zlínský, Zahraničí
před týdnem
Rozumíte technické dokumentaci? Hledáte stabilní práci? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Manažer strategického rozvoje firmy
okres Třebíč
před týdnem
  Zajímáte se o oblast rozvoje firmy? Chcete se podílet na investičních akcích? Máte praxi v řízení velkých firemních... zobrazit nabídku»
Projektant – projektový manažer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové, železniční tratě a stavby, městské... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavební technik – mistr – silnoproud
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá elektroinstalací a elektronickými zabezpečovacími systémy s dlouholetou praxí, hledáme... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - plasty #5190009 (Praha východ, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou výrobní a exportní společnost s dlouholetou tradicí na evropském trhu, vhodnou... zobrazit nabídku»
Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ
Praha-Měcholupy
před týdnem
Nabízíme: - Příjemný pracovní kolektiv - Dlouhodobou perspektivu - Základní plat odpovídající schopnostem a vzdělání, velmi dobré... zobrazit nabídku»
Bagrista, strojník - Kladno - stálé pracoviště
Kladno
před týdnem
pracovní doba: 6-14h, v sezóně i do cca 16h, občas práce o víkendu - proplácí se přesčasy dle Zákonníku práce. hodinová mzda dle... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace