Práce v oboru Stavebnictví a reality (872) - strana 12

Stavebnictví a reality
Technický dozor / MEP inženýr s aktivní AJ
Bratislava, Nitranský kraj
před týdnem
- zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti - možnost pracovat na nejvýznamnějších... zobrazit nabídku»
Projektový specialista - strojírenství
Královéhradecký, Středočeský
před týdnem
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Pracujete jako technolog či konstruktér a chcete se dál posouvat? Chcete mít na starosti... zobrazit nabídku»
Investiční technik
východní Čechy
před týdnem
Nabízíme perspektivní uplatnění v oblasti  koordinace přípravy a realizace investic u zajímavé organizace s velkou historií a... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Praha, Plzeňský kraj
před týdnem
Co společnost nabízí: Práci na HPP v rostoucí společnosti, v zajímavém a perspektivním oboru Možnost vlastní seberealizace Práce... zobrazit nabídku»
Technická manuální práce (EKO Pardubice s.r.o.)
Pardubice
před týdnem
Zázemí stabilní české společnosti. Motivující finanční odměna. Zejména odpolední práce od cca 15 do 19-20 hod. Podle možností i o... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavby
Brno
před týdnem
* 5 týdnů dovolené * Účast na zajímavých projektech * Možnost zvyšování kvalifikace * Příspěvek na sport a další benefity zobrazit nabídku»
Produkční konstruktér
Brno
před týdnem
- zázemí silné a rychle rostoucí společnosti - motivující příjem - automobil i k soukromým účelům - služební telefon a notebook -... zobrazit nabídku»
Montážník – schodiště
Znojmo
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení - benefitní systémem orientovaným na výkon - pracovní pomůcky odpovídající pozici – telefon, PC -... zobrazit nabídku»
Konstruktér / projektant ÚT (EVČ, Pardubice)
Pardubice
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
3D Grafický designer
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou bazénů a terénních úprav se sídlem v Dubaji, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
3D Graphic Designer
Brno
před týdnem
For our client, a premium construction company of swimming pools and landcaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates to... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Královéhradecký
před týdnem
Máte zkušenosti s plánováním výroby a následným vyhodnocováním efektivity? Dokážete myslet samostatně aniž by Vás někdo musel „vodit... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
Královéhradecký
před týdnem
Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně technického zaměření? Máte zkušenosti s plánováním výroby a prací v ERP systému?... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ústecký
před týdnem
Máte vysokoškolské vzdělání a jste technicky zaměření? Můžete se pyšnit bohatými manažerskými zkušenostmi a praxí z výrobní... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Ústí nad Labem
Ústecký
před týdnem
zajímavou práci v prosperující firmě motivující platové ohodnocení dlouhodobou perspektivu a možnost dalšího odborného vzdělání zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Písecko
Písek
před týdnem
Hledáme kandidáta/kandidátku se zkušenosmi na pozici Stavbyvedoucí. Máme pro Vás pracovní příležitost, při které budete zodpovědný/á... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - Technické zařízení budov
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti s obchodem technického produktu? Oblast TZB a MaR Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás. Společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu
Praha
před týdnem
Významná společnost v oblasti elektroinstalací a technického zabezpečení budov hledá posilu týmu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Praha - nástup ihned
Praha
před týdnem
Společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti stavebnictví a stavebního managementu hledá do svého týmu posilu na... zobrazit nabídku»
Vodič dodávky do 3,5 t sk. B, E (pobočka Hlohovec - Slovensko)
Hlohovec (Slovensko)
před týdnem
- práca na HPP - len denné jazdy, denné návraty späť - férový a individuálny prístup ku každému zamestnancovi - rodinná atmosféra a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace