Práce v oboru Stavebnictví a reality (1049) - strana 17

Stavebnictví a reality
PLC programátor výrobních linek
Plzeňský
před 1 měsíci
* 5týdnů dovolené * Finanční odměny * Příspěvky na stravu * Smlouvu na dobu neurčitou * Příspěvek na penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»
PLC programátor junior
Plzeňský
před 1 měsíci
* Týden dovolené navíc * Jazykové kurzy * Stravenky * Možnost kariérního růstu * Komplexní zaškolení v zahraničí * Smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Programátor výrobních linek
Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský
před 1 měsíci
* Týden dovolené navíc * Jazykové kurzy * Příspěvky na stravování * 13. mzdu * Možnost práce v zahraničí * Místo výkonu... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v automotive
Moravskoslezský
před 1 měsíci
* Příspěvky na dopravu, stravování, penzijní a životní pojištění * Možnost osobního i profesního růstu * Aktivní využití... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Moravskoslezský
před 1 měsíci
* Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na životní pojištění * Příspěvek na stravování a dopravu * Zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Konstruktér
VIZOVICKO
před 1 měsíci
Chceš se stát členem úspěšně fungující stabilní české společnosti? Baví tě oblast konstrukce a chceš se v ní dále rozvíjet a... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihomoravský
před 1 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihočeský
před 1 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engeer.... zobrazit nabídku»
Procesní technik, bez jazyka, i absolventi
Tábor
před 1 měsíci
Hledáte zajímavou a dynamickou práci v mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti stavebnictví a operující v celé Evropě?... zobrazit nabídku»
Project manager, stavebnictví, Německo
Jihočeský
před 1 měsíci
Hledáme zkušeného projektového manažera pro Německý trh - stavebnictví, výroba ocelových konstrukcí. Vaším úkolem bude: - řízení... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, konstrukce budov
oblast celá ČR
před 1 měsíci
Máte zkušenosti z oblasti obchodu ve stavebnictví? Jste komunikativní, flexibilní a hovoříte plynule anglicky? Ozvěte se. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Produkt manažer/ka pro hrubou stavbu
Královéhradecko
před 1 měsíci
- příležitost podílet se osobně na vedení a rozvoji fungující pobočky ve stabilní a moderní společnosti - práce v mladém kolektivu -... zobrazit nabídku»
Stavební inženýr
Královéhradecký
před 1 měsíci
Hledáme Stavebního inženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Samostatné spravování, udržování a rozvoj budov,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Vysočina
před 2 měsíci
* Práci v úspěšné a moderní společnosti * 5 týdnů dovolené * Finanční odměny * Firemní stravování * Penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozidel
Královéhradecko
před 2 měsíci
- pozice je vhodná pro nadšence automobilní techniky s možností dalšího odborného a profesního růstu - perspektiva u rychle rostoucí,... zobrazit nabídku»
Nástrojář - Opava s ubytováním
Opava
před 2 měsíci
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr Nástupní mzda 130,- Zaučení Kontakt s koordinátorem, možnost... zobrazit nabídku»
CNC seřizovač - Liberecko
Liberecký
před 2 měsíci
* příplatky na pracovní oblečení * finanční růst * zázemí silné stabilní společnosti * teambuildingy, firemní akce * místo... zobrazit nabídku»
CNC operátor - Liberecko
Liberecký
před 2 měsíci
* příplatky na pracovní oblečení * finanční růst * zázemí silné stabilní společnosti * teambuildingy, firemní akce * místo výkonu... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního týmu
Ústecký
před 2 měsíci
* Zázemí dynamické společnosti * Dobré mzdové podmínky * Přátelský tým * Příspěvek na jazykové vzdělávání * Stravenky *... zobrazit nabídku»
Vedoucí realitní kanceláře
Ústecký
před 2 měsíci
* Zázemí dynamické společnosti * Dobré mzdové podmínky * Přátelský tým * Příspěvek na jazykové vzdělávání * Stravenky *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace