Práce v oboru Stavebnictví a reality (900) - strana 17

Stavebnictví a reality
Technik simulačního oddělení
Pardubický
před 14 dny
Máte dokončené vysokoškolské vzdělání v technickém oboru a hledáte své první zaměstnání? Umíte pracovat se simulačními programy,... zobrazit nabídku»
Obchodní referentka / recepční
Praha - východ
před 14 dny
perspektivní zaměstnání v úspěšné české společnosti možnost osobního a profesního růstu práce na plný úvazek trvalý... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Praha
před 14 dny
Získali jste v rámci své dosavadní praxe zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti plánování a rádi byste je uplatnili na nové pozici?... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
ZLÍN
před 14 dny
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Realitní makléř jinak a netradičně
Praha
před 14 dny
Chcete být součástí týmu firmy rodinného typu s více jak 10-letými zkušenostmi s rozrůstajícím se portfoliem nemovitostí ve vlastním... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický manažer - Evropa a svět
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s technickým obchodem ve stavebnictví, rád cestujete a jste otevřen novým výzvám? Hledáme zkušeného technického... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek
Praha
před 14 dny
Jsme přední společností na trhu s pohledávkami. Do svého týmu hledáme posilu na pozici SPRÁVCE POHLEDÁVEK zajištěných... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, ref. č. LU-025
Čechy
před 14 dny
Pro našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních materiálů, hledáme do rozšiřujícího se týmu akčního, dravého,... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Středočeský
před 14 dny
Máte chemicky či technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Rádi komunikujete s lidmi a jste spolehliví? Hledáte... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - TZB
Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s obchodem technického produktu? Oblast TZB a MaR Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás. Společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Technický konzultant/Projektant
Liberec
před 14 dny
Zázemí stabilní rodinné společnosti. Příjemné pracovní prostředí. Kvalitní zaškolení, firemní benefity. Odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Projektant TZB - Praha
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektováním chlazení, topení nebo vzduchotechniky? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Specialista projektů - vytápění, TZB
Praha
před 14 dny
Jste zkušený projektant v oblasti TZB nebo v oblasti vytápění? Chcete být součástí zajímavých projektů? Hledáte stabilního... zobrazit nabídku»
Přípravář - vhodné i pro absolventy
Zlínský
před 14 dny
Jste absolvent s krátkou praxí v oblasti přípravy staveb a chtěli byste získat zkušenosti ve společnosti, která patří mezi významné... zobrazit nabídku»
Projektový manažer ve stavebnictví (Evropa a svět)
Hradec Králové
před 14 dny
Hledáte netradiční práci ve stavebnictví s TOP produktem a zajímají Vás novinky v oboru a to nejen v ČR, ale i ve světě? Rádi... zobrazit nabídku»
Mechanik - příležitost pro absolventy
Olomoucký
před 14 dny
Jste absolventem střední školy a právě se rozhlížíte po první příležitosti práce ve strojírenství na hlavní pracovní poměr?... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s AJ
Olomoucký
před 14 dny
Jste člověkem se zkušenostmi s vedením údržby strojního parku výrobní firmy? Máte víceletou paxi v údržbě, že se nenecháte... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Praha, Středočeský kraj - stavebniny HPP
Praha
před 14 dny
zázemí zavedené firmy důkladné zaškolení a další proškolování HPP (základ a odměny) zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
tento měsíc
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Zlínský
tento měsíc
Jste manuálně zručný a hledáte práci ve stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí, jako kmenový... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace