Práce v oboru Stavebnictví a reality (881) - strana 17

Stavebnictví a reality
Mistr – turnovsko
Semily
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti lisování kovů? Vítáte práci ve směnném provozu a dokážete vést a motivovat řadové pracovníky? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Praha
před 14 dny
Získali jste v rámci své dosavadní praxe zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti plánování a rádi byste je uplatnili na nové pozici?... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Praha západ
před 14 dny
Máte chemicky či technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Rádi komunikujete s lidmi a jste spolehliví? Hledáte... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
okres Ústí nad Orlicí
před 14 dny
Jste absolventem vysoké školy a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než... zobrazit nabídku»
Production manager
okres Most
před 14 dny
Znáte LEAN nástroje a umíte je uplatnit v praxi? Baví Vás nastavovat efektivní procesy, hledat a implementovat úsporná opatření? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
okres Most
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením výroby z automotive nebo potravinářského průmyslu? Mluvíte anglicky s dodavateli, zákazníky i vedením... zobrazit nabídku»
Montér/ zámečník pro petrochemický průmysl (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Menší firma heledá zámečníka se znalostí svařování (stačí základní kurz) i na zaučení pro tvorbu speciálních stanic a nádrží pro... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí č.59
Praha, Mariánské Lázně
před 14 dny
Nabízíme: Odměny z projektu Vřelé přijetí do zkušeného týmu Notebook a telefon Možnost týdenních záloh zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
okres Ústí nad Orlicí
před 14 dny
Jste absolventem střední či vysoké školy v technickém oboru? Troufnete si na jednání v němčině? Máte zkušenosti s vedením výroby a... zobrazit nabídku»
Manažer výroby s němčinou
okres Ústí nad Orlicí
před 14 dny
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením výroby ve strojírenském průmyslu? Komunikaci v... zobrazit nabídku»
Přípravář- rozpočtář/ka
Pardubicko
před 14 dny
 - dlouhodobé uplatnění, HPP  - notebook, telefon, automobil, stravenky, firemní benefity  - nástup možný dohodou zobrazit nabídku»
Technik investic
východní Čechy
před 14 dny
Nabízíme perspektivní uplatnění v oblasti  koordinace přípravy a realizace investic u zajímavé organizace s velkou historií a... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí v oboru TZB
Královéhradecko
před 14 dny
 - pracovní smlouvu na 1 rok s dalším prodloužením na dobu neurčitou  - možnost osobního a profesního růstu  - služební vůz i k... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ – oblast stavebnictví
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro našeho klienta, který patří mezi špičkového dodavatele v oblasti stavebnictví, hledáme novou posilu do obchodního... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta v okolí Hradce Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR s AJ Pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer staveb a stavebních projektů
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáme Stavbyvedoucího s možností karierního růstu na manažera/ředitele. Máte za sebou zkušenosti s vedením staveb a máte prolidský... zobrazit nabídku»
Vedoucí staveb a stavebních projektů
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáme Stavbyvedoucího s možností karierního růstu. Máte za sebou zkušenosti s vedením staveb a máte prolidský přístup? Nebaví Vás v... zobrazit nabídku»
Technický dozor investora - Přestavba OC v Liberci
Liberec
minulý měsíc
Česká stavební společnost, zabývající se komplexním projektovým managementem pozemních staveb hledá posilu do týmu na pozici: TECHNICKÝ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (stavebnictví - závěsné systémy)
Zlín
minulý měsíc
Stabilní společnost působící v ČR a SR, zaměřená na řešení v oblasti závěsných systémů, hledá obchodního zástupce pro... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Zlín
minulý měsíc
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace