Práce v oboru Stavebnictví a reality (872) - strana 17

Stavebnictví a reality
Obchodní referentka / recepční
Praha - východ
před 14 dny
perspektivní zaměstnání v úspěšné české společnosti možnost osobního a profesního růstu práce na plný úvazek trvalý... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů/launch project leader
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti notebook mobilní telefon pružnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Mistr výroby ve strojírenství - Brno
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte práci v Brně na pozici Mistr výroby ve strojírenství? Máte zkušenost s vedením týmu lidí? Nevadí Vám práce ve směnném... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě
Jihomoravský
před 14 dny
Máte vzdělání technického směru? Máte zkušenost s vedením lidí a prací ve výrobě? Chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou... zobrazit nabídku»
Elektrikáři, montéri rozvaděčů
Shopfheim / Německo
před 14 dny
Hledáme elektrikářa na výrobu rozvaděčů k švýcarským hranicím - město Schopfheim. Jde o výrobu rozvaděčů přímo na firmě. ... zobrazit nabídku»
Property Manager
Praha
před 14 dny
PRO NAŠEHO KLIENTA, RENOMOVANOU ZAHRANIČNÍ DEVELOPERSKOU A INVESTORSKOU SPOLEČNOST V OBLASTI KANCELÁŘSKÝCH, RETAILOVÝCH A LOGISTICKÝCH... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Jižní Morava
před 14 dny
 - osobní rozvoj, jazykové vzdělávání  - kariérní růst v úspěšné nadnárodní společnosti  - běžná pracovní doba dle potřeb... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní koordinátor stavby / technik HSE
Litvínov
tento měsíc
Co za to? *nadstandardní platové ohodnocení *možnost práce na živnost, případně HPP *možnost uplatnění ve velkém projektu výstavby... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik - junior
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáte své první zaměstnání? Máte vzdělání v oboru bezpečnostní inženýrství? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální... zobrazit nabídku»
Seřizovač brusek
Olomoucký
tento měsíc
Máte zkušenosti s obsluhou brusek a zajímá Vás práce pro mezinárodní společnost? Pokud ano, máme pro Vás příležitost: SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Absolvent – stáž v Německu
Pardubický
tento měsíc
Vystudoval jsi vysokou školu elektrotechnickou? Bavila tě technologie obrábění? Chceš se stát programátorem obráběcích strojů? Domluvíš... zobrazit nabídku»
PLC programátor – obrábění
Pardubický
tento měsíc
Máte SŠ, nebo VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky? Ovládáte německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr - průmyslová výstavba - Most
Most
tento měsíc
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO V PRŮMYSLOVÉ VÝSTAVBĚ? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ... zobrazit nabídku»
Strojní Inženýr - průmyslová výstavba - Most
Most
tento měsíc
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA TECHNOLOGIE BUDOV? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A... zobrazit nabídku»
Stavební manažer - průmyslová výstavbna - Most
Most
tento měsíc
Pro mezinárodní inženýringovou společnost hledáme Stavebního manažera pro průmyslovou výstavbu. Náplň práce: - kontrola PO a BOZP na... zobrazit nabídku»
HVAC manager + oblast čištění vody
Praha
tento měsíc
Máte bohatou praxi a zkušenosti jako manažer pro oblast čištění vody a klimatizace? Jste schopen/a dodržovat standardní provozní procesy?... zobrazit nabídku»
Technicko obchodní manažer - ČR, Slovensko
Celá ČR
tento měsíc
Největší světový výrobce a dodavatel pohonné techniky a řízení pro žaluzie, garážová vrata, antiteroristické sloupky a mnoho dalšího,... zobrazit nabídku»
Zákaznickýc servis / administrátor logistiky
Praha
tento měsíc
Máte zájem v rámci pracovní náplně komunikovat se zákazníkem, ale zároveň prokládat práci administrativou? Chcete být součástí týmu v... zobrazit nabídku»
Projektant TZB
Hradec Králové
tento měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
tento měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace