Práce v oboru Stavebnictví a reality (969) - strana 17

Stavebnictví a reality
Mistr v automotive
Zlínský
před 14 dny
Pracujete jako mistr či vedoucí úseku výroby ve směnném provoze a nezaleknete se i vedení většího kolektivu čítajícího nad 40... zobrazit nabídku»
Zástupce mistra výroby
Středočeský, Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti z výroby? Vyznáte se v technické dokumentaci a máte zkušenosti s řízením lidí? Jste organizačně schopný a hledáte... zobrazit nabídku»
Zástupce mistra - Plzeň
Středočeský, Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti ze strojírenské společnosti a měl jste možnost vést menší tým? Orientujete se v technické dokumentaci a jste... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel
Velké Meziřičí
před 14 dny
NABÍZEME VÁM: práci v zajímavé a úspěšné společnosti atraktivní manažerskou mzdu a smlouvu motivující finanční bonusy... zobrazit nabídku»
Prodejce náhradních dílů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, rakouskou společnost zajišťující kompletní služby v oblasti prodeje stavebních strojů značky KOMATSU, prodeje... zobrazit nabídku»
Mistr s angličtinou
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Dokážete se velmi dobře orientovat v technické dokumentaci a domluvíte se dobře anglicky? Jste... zobrazit nabídku»
Mistr v zakázkové výrobě
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Jste technicky zdatný a máte praxi ideálně ve strojařině? Máte pokročilou znalost anglického... zobrazit nabídku»
Řidič sk. C a VZV
Lovosice
před 14 dny
Jednosměnný provoz, zvláštní prémie, ubytování, možnost zvyšování kvalifikace. zobrazit nabídku»
Vedoucí projektant, projektant TZB
Královéhradecko
před 14 dny
- pracovní smlouva na 1 rok s dalším prodloužením na dobu neurčitou - možnost osobního a profesního růstu - podpora při autorizaci v... zobrazit nabídku»
Technik investic
východní Čechy
před 14 dny
Nabízíme perspektivní uplatnění v oblasti  koordinace přípravy a realizace investic u zajímavé organizace s velkou historií a... zobrazit nabídku»
Svářeč v kladně - junior
Středočeský
před 14 dny
Baví Vás svařovat a hledáte příležitost pro získání dalších zkušeností? Vyznáte se v technické dokumentaci a hledáte zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Zlín
před 14 dny
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Přípravář - vhodné i pro absolventy
Zlín
před 14 dny
Jste absolvent s krátkou praxí v oblasti přípravy staveb a chtěli byste získat zkušenosti ve společnosti, která patří mezi významné... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavební divize
Praha 4
před 14 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Hledáme... zobrazit nabídku»
Montér/ svářeč pro petrochemický průmysl (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací. Jezdí se za zakázkami, které jsou po... zobrazit nabídku»
Statik - projektant
Otrokovice
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí pro montované haly, hledáme vhodné kandidáty na pozici Statik -... zobrazit nabídku»
Technik – stavební konstruktér
: lokalita Uherské Hradiště
před 14 dny
Pro významnou zahraniční společnost působící v oblasti kompletace obytných kontejnerů, skladových kontejnerů a modulárních staveb,... zobrazit nabídku»
3D Grafický designer
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou bazénů a terénních úprav se sídlem v Dubaji, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
3D Graphic Designer
Brno
před 14 dny
For our client, a premium construction company of swimming pools and landcaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates to... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
před 14 dny
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace