Práce v oboru Stavebnictví a reality (967) - strana 3

Stavebnictví a reality
Elektrikáři - fotovoltaika
Hannover
včera
Nabízím práci pro 2 elektrikáře na fotovoltaiku do Německa. Popis práce: Fotovoltaické elektrárny na klíč pro rodinné domy, haly a... zobrazit nabídku»
Elektrikáři / krátkodobě / 1 -2 týdnů
Mannheim
včera
Nabízíme práci 5 - 10 elektrikářem do Německa ve městě Mannheim. Jde o elektroinstalační práce na letišti. Práce je na 1-2 týdny. ... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - administrativní budovy, haly
ULM
včera
Nabízíme práci elektrikářem do Německa ve okolí ULMU. Jedná se o elektroinstalace - haly, kanceláře Práce je vhodná pro dvojice ale i... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - hala na letišti
Kassel / Německo
včera
Nabízíme práci pro elektrikáře do Německa při městě Kassel. Jedná se o elektroinstalace haly na letišti. VÝHODY: - Možnost... zobrazit nabídku»
TOP Instalatéři / Dlouhodobo
München
včera
Práce pro 3-6 instalatéry na bytové instalace v Německu v München. Popis práce - podlahové topení - montáž sanity - rozvody topení... zobrazit nabídku»
Investiční referent
Brno
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je... zobrazit nabídku»
Konstruktér -stavař (mzda od 28 000 Kč)
Luhačovice
včera
21. století je dobou inovací, změn a flexibility. A mobilní buňky, které vyrábíme, jsou v tomto směru fakt unikátní. Dá se v nich bydlet,... zobrazit nabídku»
Mistr/stavební technik
Praha
včera
Práce v rozvíjejícím se, mladém a dynamickém kolektivu Nadstandardní platové ohodnocení Možnost osobního rozvoje a kariérního... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel inženýrských/pozemních staveb
Praha
včera
Práce v rozvíjejícím se, mladém a dynamickém kolektivu Nadstandardní platové ohodnocení Odměny za nadzisk jednotlivých zakázek ... zobrazit nabídku»
Technik údržby/správy budov Praha
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, společnost, která vyvíjí, zřizuje, provádí údržbu a provozuje zařízení a stavby pro infrastrukturu,... zobrazit nabídku»
Project manager - fit outů kanceláří s aktivní AJ
Praha
včera
- řízení projektů v oblasti fit outů kanceláří - řízení a organizace výběrových řízení - kontrola a příprava rozpočtu,... zobrazit nabídku»
Facility Manager - správa admin. budov klientů
Praha
včera
Pro našeho klienta, mladou českou dynamickou společnost z oblasti Facility Managementu - správa obchodních center, administrativních budov,... zobrazit nabídku»
Přípravář staveb
Bratislava / Nitra
včera
Pracoviště: Bratislava / Nitra/ zobrazit nabídku»
Specialista certifikací budov a auditů budov LEED / BREEAM s AJ
Praha
včera
- uplatnění a zázemí významné nadnárodní konzultační společnosti s působením po celém světě - účast na významných projektech v... zobrazit nabídku»
Projektant – silnoproudá technologie
Praha
včera
* stabilní zázemí silné české společnosti, * nástup na dobu neurčitou * pružnou pracovní dobu * pohodový kolektiv * zajímavou práci... zobrazit nabídku»
Manažer pro fit-outy - autosalony s aktivní NJ
Praha
včera
- zaměstnání na HPP - příjemné pracovní prostředí - mladý dynamický kolektiv - možnost profesního růstu v rámci společnosti na... zobrazit nabídku»
Manažer pro fit-outy - autosalony s aktivní AJ
Praha
včera
- zaměstnání na HPP - příjemné pracovní prostředí - mladý dynamický kolektiv - možnost profesního růstu v rámci společnosti na... zobrazit nabídku»
Realitní makléř/ka 35 až 70 tisíc
Ostrava
včera
Samostatné jednání a řízení svého času !!! Možná práce z domu !!! SIM karta k neomezenému volání, SMS a internetem !!! Mnoho... zobrazit nabídku»
Technický dozor (TDI) - stavební část
Bratislava a Nitriansky kraj
včera
zodpovědnou práci na zajímavém stavebním projektu ve stabilní nadnárodní společnosti možnost pracovat na nejvýznamnějším projektu... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/ka luxusních staveb a vybavení interiérů
Praha
včera
Co nabízíme: - možnost využívání kancelářských prostor, ale i homeoffice dle potřeb - flexibilní pracovní doba - firemní vůz,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace