Práce v oboru Stavebnictví a reality (820) - strana 4

Stavebnictví a reality
Specialista koupelnového studia (Z19613)
Praha
včera
Jsme studiem moderního koupelnového designu, které působí na trhu od roku 2007 a do svého týmu hledáme nové talenty. Pokud máte chuť a... zobrazit nabídku»
Vedoucí ve stavebnictví
Jihomoravský
včera
Již jste pracoval/a na obdobné pozici a nevadí Vám cestovat v rámci náplně práce? Domluvíte se anglicky a rádi byste pracovali na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Jihomoravský
včera
Máte již praxi se zajištěním chodu energetických staveb? Rád/a jste ve vedoucí pozici a jste komunikativní typ? Nevadí Vám cestovat v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/referent
České Budějovice
včera
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní sortiment velkoplošných materiálů, pracovní desky, dřevěné fasádní obklady,... zobrazit nabídku»
Soustružník - 1směnný provoz
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti s klasickým soustruhem, hledáte perspektivní práci a chcete pracovat v přátelském kolektivu? V tom případě jste pro nás... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě
Beroun
včera
Hledáme vhodné kandidáty pro našeho klienta, jednoho z předních evropských výrobců vláknocementu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Facility manager - administrativní budovy, až 80 000 Kč/měs.
Praha
včera
Máte zkušenosti na pozici Facility Manager? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s rozsahem do zahraničí? Nevadí Vám cestování?... zobrazit nabídku»
Zákaznickýc servis / administrátor logistiky
Praha
včera
Máte zájem v rámci pracovní náplně komunikovat se zákazníkem, ale zároveň prokládat práci administrativou? Chcete být součástí týmu v... zobrazit nabídku»
Stavební dozor - montáže technologického vybavení
Praha
včera
Mezinárodní společnost zabývající se investičními celky! Aktuálně pracuje na ojedinělém projektu v Praze! Hledá nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Facility manager - administrativní budovy, až 80 000 Kč/měs.
Praha
včera
Máte zkušenosti na pozici Facility Manager? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s rozsahem do zahraničí? Nevadí Vám cestování?... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Hradec Králové
včera
práce ve stabilní společnosti, finanční ohodnocení dohodou, zajímavá a různorodá práce, nástup možný dohodou, kompletní zaškolení... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Praha (až 50.000 Kč)
Praha
včera
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející CAD software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás práce, kde budete... zobrazit nabídku»
Analytik/Posudkář CAD SW - statik, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás analytická činnost a... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Zajímala by Vás práce, kde bude vývojářský tým na svém místě a budete spolu s ním programovat jádro 3D konstrukčního a simulačního... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Elektrikáři / Stadthalle
Waldshut
včera
Nabízíme práci elektrikářem do Německa ve městě WALDSHUT. Jedná se o elektroinstalace - Stadthalle Práce je vhodná pro dvojice ale i pro... zobrazit nabídku»
Příprava staveb / projektů – šance pro absolventy i studenty
Praha
včera
Zato u nás najdeš. - Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. - Pružnou pracovní dobu. - Pokud... zobrazit nabídku»
Instalatéri
Německo
včera
Výhody: -pracuje se 60h / týdně -předem dohodnutá délka turnusů -kompletní a profesionální přístup -bez zprostředkovatelských... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí – železobetonové konstrukce
Praha
včera
Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme uchazeče na pozici Stavbyvedoucí – železobetonové konstrukce. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Projektant – sdělovací zařízení
Praha
včera
* stabilní zázemí silné české společnosti, * odpovídající platové ohodnocení, nástup na dobu neurčitou * zajímavou práci při... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace