Práce v oboru Stavebnictví a reality (967) - strana 9

Stavebnictví a reality
Plánovač výroby s NJ
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 4 dny
Máte praxi v oblasti plánování výroby a domluvíte se německy? Disponujete dobrými organizačními schopnostmi a hledáte novou profesní... zobrazit nabídku»
Projektant pro sprinklerovou ochranu
Štěrboholská 102a, Praha 10
před 4 dny
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - nadnárodní společnost
Praha, Severočeský kraj
před 4 dny
- zázemí zavedené firmy - odpovídající finance - perspektiva zobrazit nabídku»
Projektant - Praha
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekcí, výstavbou, vybavením a následnou údržbou komerčních interiérů, hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník inženýringu
Praha
před 5 dny
Práce v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společností, která ve svém oboru prosperuje na trhu již od roku 1994 Moderní... zobrazit nabídku»
Brusič – kovovýroba
Středočeský
před 5 dny
Jste vyučen v oblasti strojírenství a máte zkušenosti jako brusič, případně soustružník nebo frézař? Orientujete se v technické... zobrazit nabídku»
Brusič – absolvent
Středočeský
před 5 dny
Jste vyučen jako obráběč kovů, brusič nebo nástrojař? Orientujete se v technické dokumentaci a jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce... zobrazit nabídku»
Metalurg – mistr slévárny
Olomoucký
před 5 dny
Máte víceletou praxi v metalurgii a máte zájem o seniorní pozici s vedením týmu pracovníků na slévárně? Potom neváhejte reagovat na naši... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Morava
Ostrava
před 5 dny
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodníka s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající zákazníky *... zobrazit nabídku»
Statik - absolvent s krátkou praxí
Praha 9
před 5 dny
Projektová a inženýrská společnost. Projekty v energetice ale i rezidenční výstavbě. Spolupráce s developery. Mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
před 5 dny
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Elektrikář - Praha
Praha
před 5 dny
- Práce na HPP - Stabilní a solidní společnost - Velmi dobrý kolektiv - 25 dní dovolené - Stravenky - Příspěvek na penzijní či... zobrazit nabídku»
CAD Engineer s AJ - Praha východ
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro světoznámé značky, hledáme... zobrazit nabídku»
Manažer/Specialista Expanze
Praha
před 5 dny
- zázemí stabilní společnosti - balíček zaměstnaneckých výhod - služební auto, mobilní telefon, notebook - profesní rozvoj Plat:... zobrazit nabídku»
Senior project manager - s aktivní AJ - Bratislava
Bratislava
před 5 dny
- Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ - práce v mezinárodním přípravném a realizačnímu týmu - možnost... zobrazit nabídku»
Senior Cost Manager - s aktivní znalostí AJ - Nitra
Nitra
před 5 dny
- Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ, mandátní smlouvu - práce v mezinárodním přípravném a realizačnímu... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení přípravy
Praha
před 5 dny
- zajímavou práci v úspěšné společnosti - příležitost pro další vzdělávání a profesní růst - velmi dobré mzdové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Senior project manager - s aktivní AJ
Bratislava a Nitriansky kraj
před 5 dny
Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ spolupráce na atraktivním a ojedinělém investičním a technologickém... zobrazit nabídku»
Senior Cost Manager - s aktivní znalostí AJ
Bratislava
před 5 dny
Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ, mandátní smlouvu spolupráce na atraktivním a ojedinělém investičním a... zobrazit nabídku»
Rozpočtář dopravních staveb
Praha
před 5 dny
- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb - příjemné pracovní prostředí, - stravování v místě pracoviště... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace