Práce v oboru Strojírenství (5570) - strana 10

Strojírenství
Nákupčí
Plzeňský
včera
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
Konstruktér- Plzeň město
Plzeň - město
včera
Vaším úkolem bude: - zpracovávání 3D konstrukčních návrhů - vytváření technické specifikace výrobku - vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/-ka - junior
Praha
včera
Nabízíme Vám příležitost stát se členem přední opet sourcové společnosti na pozici Projektový manažer junior, náplní Vaší práce... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
okres Děčín
včera
Baví Vás konstrukce a máte blízko k výrobním strojům? Kreslení Vám jde? Pak máme příležitost právě pro Vás! Co bude ve zkratce... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
včera
Chceš získat nebo zúročit zkušenost s obsluhou strojů, jeřábem nebo VZV? Nevadí ti 12ky? Přijď k nám rozšířit řady jako... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ technolog vstřikování plastů
Jihočeský
včera
Hledáme kandidáta se znalosti vstřikování plastů. Máme pro vás příležitost uplatění v nové výrobě s nejmodernějšími... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - německý jazyk
Praha
včera
Pro našeho klienta, rychle rostoucí R&D centrum působící v oblasti mechanické / elektromechanické konstruce, situované v širším centru... zobrazit nabídku»
Soustružník
530 02 Pardubice
včera
Nabízíme nástupní mzdu od 20 000 Kč, čtvrtletní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Mechanik MaR
530 02 Pardubice
včera
Nabízíme nástupní mzdu od 21 000 Kč, čtvrtletní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Údržbář s vyh. 50 se znalostí soustružení (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Strojírenská mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici Technik údržby – výrobních obráběcích linek. Jako náš kolega... zobrazit nabídku»
Nástrojař (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Mezinárodní strojírenská společnost se sídlem v Brně hledá do svého moderního výrobního závodu kolegu „NÁSTROJAŘE“. Budete mít na... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr se znalostí AJ (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Společnost s dlouholetou tradicí působící na trhu Oil & Gas hledá do svého týmu v divizi strojírenství kolegu Strojního inženýra. Budete... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»
Konstruktér /SolidWorks s AJ (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Máte rádi detaily a komunikaci se zákazníkem? Již jste dělal v programu SolidWorks a navíc muvíte anglicky? zahraniční společnost mající... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Vyrábíme a vyvíjíme automatická zařízení pro cementářský a minerální průmysl a nyní pro nás rozšiřující se tým hledáme kolegy na... zobrazit nabídku»
Frézař frézovacího CNC centra (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme Frézaře CNC do výrobního závodu v Brně. Jsme firma s dlouholetou tradicí. * zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor (17.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Operátor - seřizovač výrobních strojů. Pokud máte již s obdobnou prací zkušenosti... zobrazit nabídku»
Elektrikář do údržby (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme na údržbu strojního vybavení elektrikáře. * zázemí stabilní společnosti * 2 x ročne zajímavý finanční bonus navíc *... zobrazit nabídku»
Mechanik/svářeč (25.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Stabilní zahraniční společnost hledá mechanika/svářeče do výrobního závodu u Brna. Nabízíme za zkušenosti a znalosti nadstandardní... zobrazit nabídku»
Technický specialista do kvality (až 32.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Pro rozšiřující se společnost se strojírenskou výrobou v Oslavanech hledáme specialistu do oddělení kvality pro práci na 3D měřícím... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace