Práce v oboru Strojírenství (4864) - strana 10

Strojírenství
Projektový inženýr - Plzeň město
Plzeň - město
včera
Náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant MaR
Lovosice
včera
Jste komunikativní a technicky vzdělaný v oboru automatizace? Hledáme na pozici samostatného projektanta MaR vhodné kandidáty! Co by bylo... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových řídících systémů (PLC/ DCS)
Lovosice
včera
Na pozici programátora řídících systémů hledáme vhodného kandidáta! PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY!Pokud jste specialista v oblasti PLC/DCS... zobrazit nabídku»
Konstruktér, Jindřichohradecko
Jindřichův Hradec
včera
Jste technicky zaměřený/á? Umíte číst v techniské dokumtaci? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Hledáme... zobrazit nabídku»
Technik elektro
Kaplice
včera
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako Technolog. Náplň práce: - tvorba technické... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby
Kaplice
včera
Máte technické myšlení ? Orientujete se ve výrobě ? Víte co je to kusovník ? Rozšiřtě pracovní tým a Vaší náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ - zakázky pro výrobu
Kaplice
včera
Společnost prosperující v oblasti strojírenství Vám poskytne všechny potřebné nástroje pro Vaši práci - zázemí špičkové výroby a... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a požární ochrany, Jižní Čechy
Písek
včera
Náš významný klient, mezinárodní výrobní společnost působící na Písecku, hledá vhodného kandidáta na pozici Specialista bezpečnosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér | vybavení pro obchodní centra | Havlíčkobrodsko
Havlíčkobrodsko
včera
Jste konstruktér, kreativní, vyznáte se v kovech, máte zkušenosti ve výrobní společnosti a chcete pracovat na vývojové konstrukci... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér | strojírenství | až 40 000 Kč
Pelhřimov
včera
Jste vývojový konstruktér s dlouholetou praxí ve strojírenství? Dokážete nám předložit projekty, na kterých jste se podílel? Vývoj,... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality | automotive
Humpolecko
včera
Máte zkušenosti v oblasti kvality? Jste zkušený inženýr kvality, začínající kvalitář nebo čerstvý absolvent po VŠ v technickém oboru?... zobrazit nabídku»
Mistr výroby automotive | Humpolecko
Humpolecko
včera
Jste zkušený mistr výroby a zvažujete novou pracovní příležitost? Jsme menší automotive společnost na Humpolecku a hledáme fajn mistra s... zobrazit nabídku»
Technolog dřevovýroby s AJ/NJ
Jihlava
včera
Jste zkušený technolog nebo čerstvý absolvent VŠ v oblasti dřevovýroby? Pojďte s námi tvořit svět ze dřeva. Pokud hledáte nové pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér | šanci mají i absolventi
okres Jihlava
včera
Máš za sebou pár let v konstrukci nebo jsi čerstvý absolvent po SŠ/VŠ? V tom případě máš šanci zapojit se do našeho týmu konstruktérů... zobrazit nabídku»
Specialista údržby | vhodné i pro absolventy | Třebíčsko
Třebíčsko
včera
Máš vystudovanou střední nebo vysokou školu v oblasti elektrotechniky? Domluvíš se anglicky? Tak to máš velkou šanci nastoupit jako junior... zobrazit nabídku»
Konstruktér / strojní projektant s AJ/NJ
Jihlava
včera
Pro zkušené konstruktéry a strojní projektanty je tu nová výzva! Chcete být součástí týmu, který řeší naše stávající a nově... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny - 3 směnný provoz
Jihlava
včera
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Nevadí Vám pracovat v 3 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
včera
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář (Karviná)
Karviná
včera
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů? Orientujete se v problematice čidel,... zobrazit nabídku»
Pracovníci ve výrobě - Karviná
Karviná
včera
Společnost Gates Hydraulics v Karviné, vyrábějící kovové součástky pro hydraulické hadice a provádějící montáž hydraulických celků,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace