Práce v oboru Strojírenství (5280) - strana 100

Strojírenství
Údržbář elektromechanik
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Nabízíme Vám zajímavě ohodnocenou pozici ÚDRŽBÁŘ ELEKTROMECHANIK | v automotive Jaká je náplň práce? * provádění preventivní,... zobrazit nabídku»
Designer - plasty (nové R&D centrum) - až 65 tis. CZK
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti designu plastových dílů? Nabízíme zajímavé uplatnění u našeho klienta, zahraniční R&D centrum v Praze,... zobrazit nabídku»
Sytémový inženýr Praha - R&D centrum - kolejová vozidla - dveřní systémy
Liberec
minulý měsíc
Máte vášeň pro vlaky? Významná mezinárodní společnost pro vývoj HW pro automatizaci a řízení, hledá kvalifikovaného specialistu do... zobrazit nabídku»
Tooling inženýr - vlastní projekty
Liberec
minulý měsíc
Baví Vás konstrukce forem a máte s ní zkušenosti? Pracujete v automobilovém průmyslu, chcete změnit místo a dále se rozvíjet? Hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
minulý měsíc
Bavila Tě na škole konstrukce a chtěl by jsi se tomu věnovat dále a naučit se v Catii? Máme zde pro Tebe jedinečnou možnost stát se členem... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
ZLÍN
minulý měsíc
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér (šance pro juniory)
Plzeň - město
minulý měsíc
Umíte myslet ve 3D? Baví vás konstrukce a chcete vidět, jak se z plánů stává hotový produkt. Domluvíte se anglicky nebo německy? Potom jste... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisovny plastů
Teplice
minulý měsíc
Hledáte práci na Teplicku? Baví Vás údržba a seřizování strojů? Hledáme kolegu, který bude mít na starost seřizování a opravy... zobrazit nabídku»
Procesní technolog - junior
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete získat praxi ve výrobní společnosti na Královehradecku dodávající své produkty pro významné firmy v automobilovém průmyslu? Baví... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Shift Leader
Přerov
minulý měsíc
- důležitou řídící pozici v rámci výrobního úseku - práci pro úspěšnou společnost, která se zajímá o své zaměstnance - ... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- možnost přesčasové práce - roční prémie 15 000 Kč - dotované stravování a další výhody - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Hledáte práci ve stabilní, nadnárodní společnosti? Máte zkušenosti s vývojem a realizací strojních komponentů? Mluvíte anglicky a máte... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér junior
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy technického zaměření a láká Vás oblast CAD konstrukce? Jste kreativní osobnost, která se chce podílet na... zobrazit nabídku»
Konstruktér – okres jičín
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a orientujete se v CAD programech? Chcete se podílet na vývoji nejmodernějších komponentů pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér – automatizace
Pardubický
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření? Jste schopen denní komunikace v anglickém jazyce a vyznáte se v CAD programech? Návrhy... zobrazit nabídku»
Konstruktér s anglickým jazykem
Pardubický
minulý měsíc
Máte VŠ vzdělání technického zaměření a zajímáte se o nejmodernější technologie? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a... zobrazit nabídku»
Konstruktér - znalost solidworks výhodou
okr. Olomouc
minulý měsíc
Zajímavé finanční ohodnocení Pružná pracovní doba 13. plat Cílové a výkonnostní odměny 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Specialista optimalizace procesů
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Absolventi strojírenských vysokých škol, neváhejte. Hledáme specialistu optimalizace procesů, který se nebojí přijít s vlastními nápady.... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér s NJ
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený konstruktér a máte praxi s vedením skupiny spolupracovníků? Máte zájem pracovat ve významné mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
CAD designer
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou dynamickou společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Je Vaší prioritou pracovat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace