Práce v oboru Strojírenství (5268) - strana 100

Strojírenství
Manažer údržby - strojař (45.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Jste dynamická osobnost se smyslem pro pořádek a strojař-technik v jedné osobě? Hledáte také zodpovědnou práci, která vyžaduje samostatné... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Jste-li šikovným strojařem se zkušenostmi s vytvářením kalkulací, rozpočtů a částečně i s plánováním výroby? Umíte pracovat v IS?... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
- Práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - Příležitost ve firmě s pokročilými technologiemi - Možnost účastnit... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
Práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím Příležitost ve firmě s pokročilými technologiemi Možnost účastnit... zobrazit nabídku»
Svářeč - 8 hod směny
Hodkovice nad Mohelkou
minulý měsíc
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování a doprava do práce zajištěna zaměstnavatelem... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality – ubytování zdarma,vhodné pro muže i ženy
Nymburk
minulý měsíc
- práce na HPP - kariérní růst - ubytování zdarma v blízkosti pracoviště - dotované stravné - benefity ze strany podniku a jiné... zobrazit nabídku»
Project manager - continuous improvement
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s řízením procesů ve výrobě a každý nový projekt berete jako výzvu? Orientujete se v oblasti, jako je 5S, Lean, Kizen a... zobrazit nabídku»
R&D inženýr s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Jste absolventem fyziky a hledáte práci po škole? Umíte popsat svoji diplomku v angličtině? Potom čtěte dále a reagujte na tuto pracovní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (zlepšování procesů)
Horní Počernice
minulý měsíc
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - HPP na dobu neurčitou - propracovaný systém zaškolení - občerstvení... zobrazit nabídku»
Specialista kalkulací
Moravskoslezský
minulý měsíc
Co Vám nabízíme: pružnou pracovní dobu různé druhy příspěvků (dopravu, stravování, jazykové kurzy, penzijní připojištění a... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisů ve strojírenské výrobě
České Budějovice
minulý měsíc
Nabízíme: - měsíční mzdu od 22 000 Kč, - měsíční odměny za kvalitní práci, - příplatky za odpolední a noční směnu, - dovolenou nad... zobrazit nabídku»
Lisař
České Budějovice
minulý měsíc
Nabízíme: - měsíční mzdu od 17 000 Kč, - příplatky za odpolední směnu, - příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí, -... zobrazit nabídku»
Key account manager
Olomouc
minulý měsíc
Pro menší společnost zabývající se pneumatickými systémy hledáme Sales Engineera, který bude zodpovědný za obchod v regionu Morava. Na... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér- Plzeň - nově
Pilsen
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů v nově plánovaném vývojovém centru ( ve výrobní společnosti ) v Plzni... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Chomutov
minulý měsíc
Pojďte se přidat do našeho týmu v oddělení kvality pro německou výrobní společnost. Vaší náplní práce bude: - komunikace s dodavateli... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/kalkulant, vhodné i pro absolventy
Tábor
minulý měsíc
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní... zobrazit nabídku»
Referent interní kvality
Okříšky
minulý měsíc
Máte zkušenosti s interní kvalitou v automotive? Normy ISO Vám nejsou cizí? A audity jsou pro Vás běžnou náplní práce? ….a navíc... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce (i pro absolventy)
Hradec Králové
minulý měsíc
Máš OBCHODNÍHO DUCHA a TECHNICKÝ BACKGROUND? Pracuj u předního výrobce upínací techniky a uchopovacích systémů se špičkovou kvalitou a... zobrazit nabídku»
Technik expedice (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte si zajímavou práci v logistice? Máte už alespoň nějakou praxi ve výrobní společnosti a rádi komunikujete s lidmi a zařizujete vše... zobrazit nabídku»
Obsluha lisovacích automatů (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné operátory pro obsluhu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace