Práce v oboru Strojírenství (5786) - strana 100

Strojírenství
Technolog – plastová výroba
Pardubický
tento měsíc
Máte SŠ vzdělání technického zaměření a zkušenosti v oblasti plastů? Orientujete se v normách ISO 9001 a TS 16949? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer / příprava výroby - Plzeň
Plzeň
tento měsíc
Práce v mezinárodní společnosti Možnost osobního i kariérního růstu 25 dní dovolené Příspěvek na stravování zobrazit nabídku»
PLC programátor
Královéhradecký
tento měsíc
- zaměstnání ve spol. s dlouholetou tradicí, neustálým rozvojem a vlastním vývojovým oddělením - možnost dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Topič - obsluha kotelny
Přerov
tento měsíc
Co Vám společnost nabídne? - Stabilní práci - Odpovídající, zajímavé finanční ohodnocení ve výrobní potravinářské... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Přerov
tento měsíc
Co Vám společnost nabídne? - Dlouhodobou stabilní práci v provozu zavedené potravinářské společnosti - Odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Turnov
tento měsíc
Máte zkušenost na pozici technologa? Láká Vás práce ve společnosti s mezinárodním zázemím a silným know-how? Reagujte na... zobrazit nabídku»
Inženýr nástrojař - turnov - 50 000 Kč
Turnov
tento měsíc
Máte zkušenost s konstrukcí nebo nákupem forem pro výrobu plastů? Právě Vám nabízíme zajímavou pracovní náplň a finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Programátor robotů a PLC
Turnov
tento měsíc
Nyní se Vám otevírá příležitost na zajímavou práci v profesionálním prostředí na pozici: PROGRAMÁTOR ROBOTŮ A PLC Pracovní... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, automotive, i pro absolventy
Jihlava
tento měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost a jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji, hledáme kandidáty na pozici konstruktéra. Vaší... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce | automotive
Praha
tento měsíc
Mezinárodní společnost v oblasti technický produktů pro průmysl, řemeslníky i koncové zákazníky aktuálně obsazuje... zobrazit nabídku»
Robotik- příležitost pro absolventy
Praha 10
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: ROBOTIK- PŘÍLEŽITOST PRO... zobrazit nabídku»
Simulace průmyslových robotů
Mladá Boleslav
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Simulace průmyslových... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant MaR
Praha 10
tento měsíc
Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: Samostatný projektant... zobrazit nabídku»
Lešenář - od 25 000Kč
Lovosice
tento měsíc
- stabilní zaměstnání na HPP - hrazené ubytování a stravné - pracovní dobu od 7:00 - 16:00 - práci v Praze, Lovosicích, Mělníku -... zobrazit nabídku»
Mechanik - obsluha stroje
Kadaň
tento měsíc
- atraktivní a motivující mzdové ohodnocení dle dosavadní praxe - HPP ve kmenovém stavu společnosti - stravenky - svozovou dopravu -... zobrazit nabídku»
Technolog výrobního provozu
Královehradecko
tento měsíc
 - práce v perspektivní společnosti  - příspěvek na závodní stravování, na dopravu, na penzijní připojištění  - benefitní systém... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Královehradecko
tento měsíc
 - práce v perspektivní společnosti  - příspěvek na závodní stravování, na dopravu, na penzijní připojištění  - benefitní systém... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Královehradecko
tento měsíc
 - dlouhodobé a perspektivní zaměstnání, osobní i profesní rozvoj  - zajímavou práci v mezinárodně orientované společnosti  - PP na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
tento měsíc
Nabízíme: Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Montér leteckých interiérů, až 20.700Kč
Plzeň
tento měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr - 2směnný provoz - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace