Práce v oboru Strojírenství (5786) - strana 101

Strojírenství
Zámečník, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
tento měsíc
Hledáte fajn práci, kde nebudete pracovat na směny, ale nevadí Vám cestování za zakázkami? Máte ŘP sk. B? Máte zkušenosti s obráběním... zobrazit nabídku»
Projektový manažer|elektro|
Ostrava
tento měsíc
Jste profík se znalostí elektro, anglickým jazykem na dobré komunikativní úrovni a praxí v oblasti projektového řízení? Nebojíte se nové... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce lakovny, Kuřim
Kuřim
tento měsíc
Hledáme šikovné uchazeče na pozici POMOCNÝ PRACOVNÍK do lakovny! Předchozí kvalifikace není potřeba! Lokalita práce: Kuřim Práci... zobrazit nabídku»
Strojní projektant - potrubí
Královéhradecko
tento měsíc
 - -dlouhodobé a perspektivní zaměstnání  - možnost osobního růstu  - příjemné pracovní prostředí  - stravenky,4 týdny... zobrazit nabídku»
Zámečník/obsluha stroje (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáme kolegu do strojírenské výroby na 1 směnu. Práce v zámečnické dílně, obsluhou strojů a popř. i s občasným svařováním. *... zobrazit nabídku»
Pracovník elektromontáže
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáme nového člena týmu elektromontáže. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis! * zázemí stabilní společnosti * zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Montážní technik na pohony (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete za sebou vidět dobře odvedenou práci? Zkuste třeba montovat pohony a příslušenství k nim. Pak, po vlastnoručně provedené zkoušce... zobrazit nabídku»
Technik údržby – zámečník
 Brno – město
tento měsíc
  Hledáte práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Chcete získat praxi v oblasti strojírenství a dále se... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Brno – jih
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Je Vám strojírenství blízké a rádi byste našli pracovní příležitost ve stabilní... zobrazit nabídku»
CAD Konstruktér
Brno - město
tento měsíc
Jste kreativní, ovládáte velmi dobře SolidWoks a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
tento měsíc
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu jazykové kurzy 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů souvisejících s automatizací ve výrobní společnosti? Jste komunikativní, zodpovědný/á a dokážete... zobrazit nabídku»
Obsluha soustružnického automatu, mzda od 21.000 Kč, Hodonínsko
lokalita Hodonínsko
tento měsíc
Zastávka hromadné dopravy (vlak, autobus) v těsné blízkosti areálu firmy, bezproblémové parkování auta. Práce je vhodná pro MUŽE i... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů s AJ
Královéhradecký, Pardubický
tento měsíc
Získal jste praxi v oblasti projektového řízení? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a oblast automotive je Vaší krevní skupinou?... zobrazit nabídku»
2D/3D konstruktér s angličtinou
Jihomoravský, Zahraničí
tento měsíc
Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Máte praxi v konstruování a k tomu vzdělání v technickém oboru? Vyznáte se dobře v... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Jihomoravský, Zahraničí
tento měsíc
Máte vzdělání technického směru a orientujete se výborně v technické dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk a máte praxi v konstrukci?... zobrazit nabídku»
Technolog
Ždírec nad Doubravou
tento měsíc
- zajímavé platové ohodnocení - škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, kafeterie, …)... zobrazit nabídku»
Technik 3D měření
Ždírec nad Doubravou
tento měsíc
- zajímavé platové ohodnocení - škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, kafeterie, …)... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace