Práce v oboru Strojírenství (4956) - strana 101

Strojírenství
Technik měření a kvality | vhodné pro absolventy | Českokrumlovsko
Jihočeský
minulý měsíc
Strojařina byla vždycky tvoje jasná volba? Máš ukončenou SŠ nebo VŠ strojní a chceš pracovat ve firmě, kde budeš mít možnost postupně... zobrazit nabídku»
Mistr výroby | výzva pro zkušené | Českokrumlovsko
Českokrumlovsko
minulý měsíc
Zajímavá příležitost pro zkušené mistry v oblasti STROJÍRENSTVÍ! Jsme středně velká automotive společnost a hledáme mistra s přirozenou... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby autosedaček, jednosměnný provoz
Písek
minulý měsíc
Hledáte kreativní zaměstnání v automobilovém průmyslu? Rádi byste pracovali v jednosměnném provozu? Pak neváhejte a využijte nabídky... zobrazit nabídku»
Zámečník
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Strojní programátor
Stříbro
minulý měsíc
- zázemí stabilní zahraniční společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - zajímavé finanční ohodnocení - bohatý systém... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - strojní kontrola
Plzeň
minulý měsíc
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - 5 týdnů dovolené - měsíční... zobrazit nabídku»
Podpora prodeje/konstruktér junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření? Jste komunikativní a technicky zdatní? Rádi vymýšlíte nová technická řešení, máte... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technický referent prodeje
Jihomoravský
minulý měsíc
Rozumíte konstruování a máte SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení,... zobrazit nabídku»
Konstruktér - zajímavé projekty
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
Operátor CNC s ubytováním zdarma - Staré Ransko
Staré Ransko
minulý měsíc
- Nástupní plat od 130,- čistého na hodinu - Bezplatné ubytování v blízkosti pracoviště (2 minut chůze) - Závodní stravování -... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky ve výrobní firmě
Jihomoravský kraj
minulý měsíc
Zajímavé motivující finanční ohodnocení Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí Možnost dalšího vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Brusič - 130 Kč/čis, ubytování zajištěno!
Výškov
minulý měsíc
- OPP zdarma - práce v perspektivním podniku - ubytování v čisté ubytovně v centru Vyškov - stravování v Gastrocentru nedaleko podniku ... zobrazit nabídku»
Projektový konstruktér
Plzeňský
minulý měsíc
Dokážete pracovat samostatně a rádi byste realizovali své nápady a kreativitu v oblasti konstrukce? Máte zkušenosti s konstrukčními pracemi... zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Plzeňský
minulý měsíc
Vyznáte se výborně v oblasti štíhlé výroby? Jste expertem na zlepšovací projekty? Máte široký záběr ve znalostech firemních... zobrazit nabídku»
CNC obráběč
Olomouc
minulý měsíc
Co Vám bude ve společnosti nabídnuto? - Zajímavá mzda, která se bude odvíjet od vašich předešlých zkušeností - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka s AJ nebo NJ
Uhersko Hradišťsko
minulý měsíc
Chcete se i vy stát členem TOP profesionálů v mezinárodní společnosti? Máte praxi v oblasti konstrukce a chcete se dále rozvíjet? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Customer service specialist- French + Czech
Vsetínsko
minulý měsíc
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Dutch
Vsetínsko
minulý měsíc
Do you speak excellent Dutch? Do you also understand English? If so, we have interesting opportunity for you! For our client - successful... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Uherskobrodsko
minulý měsíc
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu - Valašsko
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Jste z Valašského Meziříčí nebo jeho okolí? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Čtěte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace