Práce v oboru Strojírenství (5580) - strana 107

Strojírenství
Konstruktér s angličtinou – Pardubický kraj
Pardubický
tento měsíc
Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání strojního zaměření? Baví Vás vymýšlet a vyvíjet nové komponenty a... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Praha
tento měsíc
- motivační a stabilizační bonus - 5 týdnů dovolené - velice dobré finanční ohodnocení - závodní stravování - vlastní výrobky... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/Skladník
Česká Lípa
tento měsíc
- nástupní mzda od 25 000 Kč, - zajímavé firemní benefity. zobrazit nabídku»
Konstruktér senior s NJ (30 000Kč – 40 000 Kč)
Přerovsko
tento měsíc
stabilní zaměstnání v zahraniční společnosti možnost zaučení v zahraničí další vzdělávání, jazykové kurzy práce v... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Mladá Boleslav
tento měsíc
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění v letectví
Praha - východ
tento měsíc
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC strojů - 8 hod směny - možnost ubytování
Pardubice
tento měsíc
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník - nástrojař
Pardubice
tento měsíc
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/sales manager výrobních informačních systémů
Brno
tento měsíc
CO NABÍZÍME? moderní pracoviště a pracovní zázemí v Brně vysokou odbornou a profesionální podporu vedení společnosti služební vůz... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato (24 - 34.000,-)
Brno
tento měsíc
* práce na hlavní pracovní poměr * smlouva na dobu neurčitou * motivující platové ohodnocení * stabilní zaměstnání v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Pracovník vývoje v automotive
Jihočeský, Plzeňský, Královéhradecký, Vysočina,...
tento měsíc
Vystudoval jste VŠ technického směru a umíte pracovat ve 2D či 3D konstrukčním programu? Hovoříte anglickým jazykem na komunikativní... zobrazit nabídku»
Junior konstruktér v Solidworks (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Studujete strojařinu nebo máte těstě po škole a hledáte práci? Máte zkušenost s kreslením, ideálně v Solidworks? Hledáte práci na HPP? ... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Brno
tento měsíc
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby? Vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provozu (2 dni ranní, 2 dni noční a 4... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality - Slatina- 19 000 Kč
Brno
tento měsíc
Máte rádi věci pod Vaší plnou kontrolou? Chcete dostat příležitost ukázat, co ve Vás je?. Zajímáte se o kvalitu výrobků, vyhovuje vám... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Jihomoravský
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce BOZP a PO
čr
tento měsíc
- odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků - služební automobil - odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby/mistr (30.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Z důvodu plynulélo a nerušeného chodu naších výrobních linek hledáme koordinátora do výroby, který by komunikoval, zastupoval a... zobrazit nabídku»
Nástrojář
Hrádek nad Nisou
tento měsíc
– 25 dní dovolené – dotované stravování v závodě – vzdělávací kurzy a školení – možnost svozové dopravy zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno - město
tento měsíc
Na pozici Procesního inženýra budete: * spolupracovat na vytváření a implementaci nových technologických postupů * nastavovat parametry... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Olomouc
tento měsíc
Usilujete o profesionální seberealizaci? Máte zkušenost v konstrukci? Umíte anglicky? Náš klient, zahraniční výrobní společnost, nabízí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace